Přejít na obsah


Fotka

Ztracený TB-GC šťastný konec


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 11:35

Klasika.... TB2AZ9X mají ho pravděpodobně u sebe. TracThorr a AngkorSiem. Kdyby někdo chtěl může si zapatrat nebo alespoň zkusit odhadnout kde mohl TB skončit
  • 0

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 12:36

TracThorr - Lukáš Panny, Máchova 104, 550 01, Broumov Původně bych tomu moc nevěřil, ale prozdradilo ho, že má na sto let neaktualizovaném blogu http://tracthorr.cz/ statusbar :)) Tak pokud se někomu chce do Broumova, může. Já to mám sice relativně kousek, ale chystám se tam až tak někde za půl roku.
  • 0

#3 TracThorr

TracThorr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 6:56

Ahoj, teď jsem psal mail Witko&Wendy. S AngkorSiemem jsme tam byli, ale v době naší návštěvy v keši žádnej TB nebyl, jen figurky z Kinder vajec a sponky do vlasů. Pro zájemce můžu fotky nahrát na server. Objížděli jsme keše okolo Bohdanče a myslím si, že přesouvat TB jeden dva kilometry vedle, by bylo zbytečný, to bysme ho tam nechali pro někoho z větší dálky, ovšem kdyby tam byl. Děkuju za negativní reklamu na moje stránky a za snahu, že se Tiskar94 nebál podívat se na WhoIs mojí domény a informace hodit sem (to nemyslim ve zlým). Jen mě štve, že mě a AngkorSiema máte za kačerský dobytky, který by jen tak někomu sebrali Travel Bug. Doufám, že se TB co nejdřív najde a tomu, kdo ho vzal upadnou obě ruce!
  • 0

#4 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 7:29

Kdyz pise, ze tam v dobe jejich navstevy zadny trackable nebyl, tezko mohli logovat discovered...
  • 0

#5 TracThorr

TracThorr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 8:43

Nemyslel jsem to s těma dobytkama až tak doslovně, i když to tak vyznělo, za to se omlouvám. Prostě tohle se nedělá, sám jsem si toho vědom a taky to nedělám. Teď jsem přijel od tý kešky, abych si vyfotil logy před náma a po nás, eště se na ně musím podívat. Dnešní návštěva je tam zapsaná dle pravidel, na geocaching.com ji hned napíšu taky. Je to o tom, že se snažim aspoň trochu pomoct ten TB najít. Mě samotnýho by to taky naštvalo, kdyby se mi ztratil. Samozřejmě, že takovejch, který o ten svůj přišli, po světě běhá mraky, ale to na situaci stejně nic nemění. Video, jak založit keš, mě docela dostalo :D
  • 0

#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 9:18

Smogeo napsal/a:
Nevšim jsem si žeby vás tady někdo označil za kačerský dobytky. Akorát jste spadli mezi podezřelý, protože jste nelogovali u trevláče discovered.


Myslím, že je spousta lidí, co discovered nelogují, takže tohle je opravdu hloupá úvaha.

O víkendu jsem našel vykradenou keš, mám tedy podezírat všechny, co jí nemají zalogovanou ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 9:36

kolombo napsal/a:

Smogeo napsal/a:
Nevšim jsem si žeby vás tady někdo označil za kačerský dobytky. Akorát jste spadli mezi podezřelý, protože jste nelogovali u trevláče discovered.


Myslím, že je spousta lidí, co discovered nelogují, takže tohle je opravdu hloupá úvaha.

O víkendu jsem našel vykradenou keš, mám tedy podezírat všechny, co jí nemají zalogovanou ?

Vše se už vysvětlilo. TB sebrala pětiletá dcera kačera s nickem superdracci v nestrezene chvili z keše což se dá pochopit. Poslední kontakt jsem s ním měl 10.6 kdy slibil že TB strčí do nějaké keše coz zatím neudělal i když jsem mu napsal co a jak. Znáte Ho někdo? Je z Lázní bohdaneč nebo jeho blízkého okolí.
TracThorrovi a AngkorSiemovi se omlouvám a děkuji za spolupráci.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#8 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 9:42

Smogeo napsal/a:
Nevšim jsem si žeby vás tady někdo označil za kačerský dobytky. Akorát jste spadli mezi podezřelý, protože jste nelogovali u trevláče discovered.

Mno, aspoň je to ukázkou pro ostatní, že logování discovered má nějakej smysl - snadnějc se pak pátrá.

Spadli mezi podezřelý zcela automaticky protože jsem kontaktoval všechny kacery kteří keš navštívili od vložení TB až po osobní návštěvu.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#9 TracThorr

TracThorr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 10:09

Vše se už vysvětlilo. TB sebrala pětiletá dcera kačera s nickem superdracci v nestrezene chvili z keše což se dá pochopit. Poslední kontakt jsem s ním měl 10.6 kdy slibil že TB strčí do nějaké keše coz zatím neudělal i když jsem mu napsal co a jak. Znáte Ho někdo? Je z Lázní bohdaneč nebo jeho blízkého okolí.
TracThorrovi a AngkorSiemovi se omlouvám a děkuji za spolupráci.


Tak aspoň, že se našel ;)
Pětiletou holku přece nebudem hnedka věšet na šibenici. :) Co jsem koukal na ten log, co psal(i) superdracci, tak tam není datum ani čas. Stanou se i horší věci, ale takovýhle hledání určitě nikoho nepotěší. Jinak já osobně nikoho z Bohdanče s tímhle nickem neznám (nebo třeba možná od vidění znám, ale nevím o tom).

Omluvu přijímám a děkovat není za co, to je (aspoň pro mě) samozřejmost.
Teď aspoň vim, proč s sebou ke každý kešce nosim foťák a fotim po nálezu a zapsání logu. ;) Ale stejně to je hlavně proto, aby bylo na co si vzpomenout. Co by to bylo za kačera bez foťáku?
  • 0

#10 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 10:34

Ale to není úplná nutnost si všechno fotit jsme snad někteří z nás lidi tak se můžeme rozumně domluvit :D Zkusím ještě Superdrackovi napsat a potom a když se neozve tak prohlásim TB za ukradený a nikoliv ztracený. Ještě jednou omluva a dík všem zúčastněným
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 11:02

WAW napsal/a:
Ale to není úplná nutnost si všechno fotit jsme snad někteří z nás lidi tak se můžeme rozumně domluvit :D
...

Vzpomínám si na jednoho, co takhle chtěl zpětně doložit logy na jedné keši, jinak smaže Found IT... :D Ale toho neznáte ;)
  • 0

#12 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 11:12

Jenže tam sem zcela jasně věděl kdo podvaděl a chtěl jsem foto nikoliv proto abych jim mohl ty logy smazat ale proto že tito dva kačeři podvádějí v logovani zcela běžně. Ano je to jejich věc. Jejich logy jsem smazal. BTW a příště k tématu prosím
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#13 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 11:16

Takže se mi ještě podařilo zjistit že pracuje ve firmě Stäubli a jmenuje se V.Černý typu že bude na nějaké vyšší pozici. Znáte někdo?
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#14 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2011 - 11:22

Bingo! Václav Černý i s telefonem. Děkuji. Lock
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#15 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 9:45

Superdracci dnes vložili můj pohřešovaný a prohlášeny za ztracený do keše nedaleko Hradce Králové. Vše dobře dopadlo. Tímto Superdrackovi ještě jednou děkuji obzvláště za obnovu štítku s popisem a snahu při nalezení TB. Děkuji
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#16 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 15:48

Alespoň nějaká dobrá zpráva. Kdyby se tak našly moje coiny a stovky dalších jiných kačerů.
  • 0

#17 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 16:32

No me patrani trvalo cca 4 mesice. ztraceny byl sedm mesicu. Takze hledat,hledat,hledat
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 17:31

WAW napsal/a:
No me patrani trvalo cca 4 mesice. ztraceny byl sedm mesicu. Takze hledat,hledat,hledat


A co se s ním stalo? Já si představuju, že někdo vezme coin s tím, že je krásný a nikomu ho nedá. Strčí ho do šuplíku a bude tam navěky.
  • 0

#19 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 18:25

Vzala Ho pětiletá dcera kačera v nestrezene chvíli z keše a měla ho někde mezi hrackami. Dá to fušku zjistit u koho by mohl být a ještě větší práce je ho účinně kontaktovat.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#20 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2011 - 18:30

Smrk napsal/a:

WAW napsal/a:
No me patrani trvalo cca 4 mesice. ztraceny byl sedm mesicu. Takze hledat,hledat,hledat


A co se s ním stalo? Já si představuju, že někdo vezme coin s tím, že je krásný a nikomu ho nedá. Strčí ho do šuplíku a bude tam navěky.

záleží jestli to byl mudla nebo kačer. Dokonce někdo někde psal že viděl TB u mudlospoluzaka na klicich,sice snad potom musel vyhrožovat rodiči protoze ho nechtěl vydat ale TB je zpátky v oběhu :)
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama