Přejít na obsah


Fotka

nüvi 1250 Lifetime


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 petan7

petan7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 11:09

Je tento model vhodný na geocaching nebo spíš do auta? Díky. teď stojí nový 3990,-Kč
  • 0

#2 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 11:48

Je to Autonavigace čili není vhodná na geocaching. na Heurece ji mají už za 3500,- ale radši než tuhle krabici poohledl bych se raději po nějakém Garminovi. Koukni na Garmin.cz určitě si za ty čtyři litry vybereš. popřípadě nějakou bazarovou.
  • 0

#3 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 12:43

na gc koukej spis na zumo 500, nuvi 550 .. krom toho ze sou vodeodolny atd. maj i primo podporu geocachingu a wheriga.. jinak samozdrejme v pripade nouze nejvyssi lze pouzita jakakoli autonavigace (prip se na ne delaj takovy odolny futraly), ale krom toho ze nemaj naky turisticky funkce tak nemaj ani navigovani "na sipku"
  • 0

#4 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 15:53

Rozhodně bych nekupoval auto navi tak drahou. Na aukru koupíš Garmin Nuvi 300 do 1500Ká se zárukou http://aukro.cz/garm...1644782757.html . Turistická mapa je v tom obstojná. Pokud si přepneš v nastavení >chodec< a >mimo silnice<, tak můžeš jít rovnou za šipkou. Z našich 649 keší je asi 70 na mobil, ostatní na Garmi Nuvi 300 (velká spokojenost)a pouze jedna na Oregon 450. To je Wherigo a to si neodlovíš ani na outdorovku do čtyř tisíc.
  • 0

#5 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2011 - 21:00

tak na wherigo openwig v mobilu zejo..
  • 0

#6 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2011 - 19:35

ahojte, temu Garmin Nüvi 1300 EE som nenasiel. chcem sa spytat, ci je tato GPS pouzitelna na geocaching? (Vie to navigovat na bod? Dokaze to zobrazit listing?) Je tam mozne dohravat ako mapy klasicke img subory ako napr. z GPSfora Topomapa?
  • 0

#7 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2011 - 20:28

ad nüvi 1250 Lifetime mám to do auta, a na geocaching? Záleží na tom jak lovíš. Když nejsi zvyklý na on-line lov z mobilu a lovíš jen občas s důkladnou domácí přípravou, tak to jde. Listing do toho nedáš, šipku to nemá. Když mám turistickou mapu, tak se občas restartuje, výdrž je tak 3-4 hodiny. Když tam naimportuješ moc bodů (1500) tak ani nenabootuje. Když tam máš o něco méně, tak nabootuje, ale nevytvoříš si žádný vlastní navíc i když paměť by byla. Jak máš v oblíbených více jak 30 bodů, tak se v nich nevyznáš. a tak vůbec... update: grr, proč já odpovídám na 3 měsíce starý dotaz?
  • 0

#8 Anoli

Anoli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2011 - 21:30

Já lovim s mobilem, mám internerové připojení a pohoda. Ale jeli jsme s přítelem na Slovensko a nechtěla jsem prointernetit majlant, tak jsem do garmina Nuvi 1350 live time nacpala dost tradiček při cestě. Zobrazuje pouze bod a žádné informace o keši (velikost, hint, listing...) Moc mi nevyhovovalo, že je to na mapě zobrazené jen jako malá černá tečka, lehce přehlédnutelná. Nicméně lovi se s tim dobře, je docela přesná. Umí vyhledat nejbližší nahranou keš. Je ale blbí, když tam nahraješ keší víc jak 1tisíc, to si s tim neporadí. Ale docela jsme si s tim užili srandy, protože fakt vydíš jen bod, takže jestli je to terén 5 nebo jedna a půl poznáš až na místě.
  • 0

#9 Nando78

Nando78

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2011 - 8:35

Anoli, dik, zaujimava skusenost. No verim, ze to mohla byt sranda :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama