Přejít na obsah


Fotka

Nokia 2710 + HG a nastavení GPRS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 bratranec

bratranec

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 6:50

Překopíroval jsem si na kartu do Nokie 2710 program Handy Geocaching, ale nejde ... Píše to při pokusu o spojení s geocaching.com: Špatné nastavení nebo nedostupné GPRS spojení: err:java.io.IOException: 53-Error in HTTP operation Restartoval jsem telefon a pořád nic. Poraďte co s tím - díky Nebo ci si jiného free stáhnout do mobilu?
  • 0

#2 Scibex

Scibex

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 14:02

Jako zálohu (která je někdy to nejlepší) používám telefon (SE K770i) s nahranou aplikací Trekbuddy. Spolu s pro něho vytvořenými mapami (offline) je na to spolehnutí. Jen kešky si tam musíš nahrát sám:-)
  • 0
ZDARMA min. 2GB-8GB prostoru na síti pro Vaše synchronizace, inteligentní zálohy PC, telefonu, sdílení souborů zde. Registrací přes tento odkaz získáte dalších 250 MB.

#3 bratranec

bratranec

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 12:41

Koukal jsem na to, dík. V mobilu mám ovi mapy od Nokie a tak se mi tam nechce ukládat další... Není nějaký fígl, jak dostat pozice kešek do nokiáckých ovi map? Pokud manuálně vyplním souřadnice v Handy Geocaching v Další funkce - Navigace - tak je to použitelné, směr a vzdálenost to ukazuje, ale chybí mapový podklad.... a musí se to tedy zadávat ručně.... Když zkusím net v mobilu tak funguje, ale pokud se chce připojit Handy Geocaching tak to nejde - viz výše. Díky
  • 0

#4 mikisosa

mikisosa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2011 - 7:36

Pridavam se se stejnou otazkou, jak dostat v mobilu do ovi map od Nokie zobrazeni kesek, jde to nejak? Na hledani kesek pouzivam aplikaci Handy Geocaching, nejde to nejak propojit s Ovi mapama? Diky za kazdou radu :)
  • 0

#5 lipon

lipon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2011 - 9:52

bratranec napsal/a:
Překopíroval jsem si na kartu do Nokie 2710 program Handy Geocaching, ale nejde ... Píše to při pokusu o spojení s geocaching.com: Špatné nastavení nebo nedostupné GPRS spojení: err:java.io.IOException: 53-Error in HTTP operation

Restartoval jsem telefon a pořád nic.

Poraďte co s tím - díky

Nebo ci si jiného free stáhnout do mobilu?


teď jsem vyřešil tento problém: je potřeba nastavit tvoje připojení k internetu jako "standardní nastavení ve všech aplikacích
Nastavení -> konfigurace přenosů -> standardni nast. konfigurace
Nastavení -> konfigurace přenosů -> Aktiv.stand.nast. ve všech aplikac.
Nastavení -> konfigurace přenosů -> Preferovaný přístupový bod
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama