Přejít na obsah


Fotka

Problém s tvorbou statistik - Geojarry má problém v HTTP komunikaci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 12:53

Ahoj, při tvorbě statistik mě začal zničehonic blbnout Geojarry. Všechno běží pořádku až do doby, než začne pracovat s mým profilem. Na moment vyskočí Downloading profile a pak Geojarry nahlásí chybu: Problém v HTTP komunikaci. Jinak mám Geoget a všechny pluginy aktuální, nic jsem v nastevení neměnil, ještě cca před 14 dny to jelo bez problému, odinstalovat a znova nainstalovat plugin nepomáhá a heslo jsem nikde neměnil. Tak co s tím? :)
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 13:01

TeamViewer a muzeme se na to spolecne podivat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 teepec

teepec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 14:57

Mám stejný problém, zrovna před chvílí jsem po delší době otevřel GG, nainstaloval všemožné aktualizace a při stahování nových nálezů mi to hodilo stejnou hlášku. Nově nalezené mi to pak sice stáhlo, ale neoznačilo jako nalezené. Přisuzuju to ale svojí neznalosti. Pokud ale na nějaké řešení přijdete, rád se přiučím
  • 0

#4 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 16:59

S474N napsal/a:
TeamViewer a muzeme se na to spolecne podivat.


Přidej si mně na ICQ. :)
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 21:05

Etigo: pridat si me muzes sam, nicmene staci napsat soukromou zpravu zde na GC.cz
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2011 - 16:38

Mám úplně stejný problém jako ostatní, tak by mě zajímalo, zda se to nějak vyřešilo :) Jenom bych doplnil, že když si logy na svých i cizích keších stahuju přes Geojarryho ručně (Stáhnout listing se všemi logy), tak mi to normálně funguje, ale jakmile to má udělat při tvorbě statistiky, tak napíše tu chybu v komunikaci.
  • 0

#7 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 17:44

Hm, kdyby někdo znal řešení, tak bych ho uvítal [:)] Stále jsem totiž nepřišel na to, čím to může být...reinstalace programu a doplňků taky nepomohla
  • 0

#8 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 21:12

neni ani tak dulezita reinstalace, jako spis aktualizace.. me to teda nedela, a urcite nejsem sam, takze neporadim.. ale zacal bych kontrolou aktualnich verzi, hlavne GeoJarryho
  • 0

#9 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 4:29

Vše mám pochopitelně aktuální. Začalo to dělat zničehonic, taky to nechápu, žádné změny jsem nedělal...přitom stahování listingů, bookmarků atd. funguje, takže o to větší je to záhada.
  • 0

#10 Krakono

Krakono

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 5:55

U mně to taky začalo blbnout zrovna včera, když jsem si chtěl aktualizovat statistiky.
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 7:52

Vcera poresen Etigo, nemel aktualni AutoStat, mel verzi 2.51. Overte si, ze po kliknuti na ikonku AutoStatu se vam otevre okno, ktere ma v zahlavi verzi 3!!!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 16:33

Přesně jak píše S474N, neměl jsem aktuální AutoStat, neboť jsem ho kdysi instaloval postaru, ručně (ještě před povinnou instalací do ../script/ adresáře) a od té doby jsem ho neaktulizoval. Včera večer jsem už neměl moc času, tak to píšu dneska. Diky moc, S474N. :)
  • 0

#13 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 17:32

Tak i já jsem měl stejný problém :) Autostat jsem instaloval ještě postaru, takže se mi neobjevoval v aktualizacích pluginů a tudíž jsem o nové verzi nevěděl. Teď už vše šlape, takže díky za pomoc.
  • 0

#14 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 21:03

Dneska se mi stalo to co ještě nikdy. Zalogoval jsem 8 keší, stáhnul Nové nálezy, napsalo to, že aktualizováno 8 (už jsem je měl stažené dřív), ale neoznačily se jako nalezené. Když jsem to rozkliknul, v listingu můj log byl, a pak už se to ukazovalo zeleně jako nalezené. Tak jsem si jich rozklikal všech 8 a bylo to. Nesouvisí to s včerejší nebo předvčerejší aktualizací GS?
  • 0

#15 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2011 - 23:15

Nesouvisi to s aktualizaci, to je standardni chovani geogetu a choval se tak vzdy. Zobrazeny seznam je totiz "offline". Je to obrazek databaze v momente nacteni. Pokud tu databazi na pozadi menis, data nactena v seznamu to neovlivni. Po importu novych nalezu jsi tentokrate zmacknul pouze OK, ackoliv bezne klikas na "Zobrazit". OK vlastne jen zavre to okno s importem. Kliknuti na zobrazit nacte (pripadne obnovi) kese zasazene importem v prave zobrazenem seznamu. Zobrazit pridane udela totez, ale pouze pro kese nove vlozene do DB geogetu.
  • 0

#16 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 8:47

Po načtení jsem nic neviděl, tak jsem dal normálně výchozí filtr a ZOBRAZIT. A ty nalezené zůstaly žluté, jako nenalezené. Teprve po ručním načtení listingu (rozkliknutím) záznam zezelenal. To, že nové se hned neobjeví, to vím. Ale po vyfiltrování byly vždycky nově nalezené už zelené. Připadá mi to, jakoby se ty nově nalezené aktualizovaly, načetly se i s mým logem, ale nenastavil se příznak Nalezeno. No uvidím, až najdu něco dalšího. A mimochodem, v geojarry Zobrazit toho velmi často zobrazí mnohem méně, než se načetlo, nebo taky vůbec nic. Na toto chování jsem si zvykl a beru to jako jen velmi informativní.) Nestěžuju si, geoget se mi líbí, právě jsem přešel na jeho export (dosud jsem ho používal jen na statistiky) a líbí se mi ta možnost udržovat si stav v navigaci stále aktuální a v dané oblasti kompletní. Poté, co jsem si naklikal krabičky v místě dovolené po jedné do cachelistu, a na spoustu jsem jich zapoměl.
  • 0

#17 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 8:59

Takove chovani jsem tedy jeste nevidel. Schvalne to pozoruj. Pripadne se na to nekdy rad podivam nazivo pres teamviewer. Jinak co se tyka GJ, tak ten nic nezobrazuje. To okno po importu i jeho implementace je ciste v rukach geogetu. A muzu dat ruku do ohne, ze zobrazuje presne to, co se v databazi skutecne stalo. Takze jsi spis nepochopil fungovani gj a jeho nekterych dotazu/davek. Pouzivam GG denne nekolik let a nikdy se mi nestala zadna chyba co se tyka "zobrazit" nebo "zobrazit pridane". Sice je to zobrazovani informativni, ale zcela presne.
  • 0

#18 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 9:07

mpik napsal/a:
Po načtení jsem nic neviděl, tak jsem dal normálně výchozí filtr a ZOBRAZIT. A ty nalezené zůstaly žluté, jako nenalezené. Teprve po ručním načtení listingu (rozkliknutím) záznam zezelenal.
To, že nové se hned neobjeví, to vím. Ale po vyfiltrování byly vždycky nově nalezené už zelené. Připadá mi to, jakoby se ty nově nalezené aktualizovaly, načetly se i s mým logem, ale nenastavil se příznak Nalezeno. No uvidím, až najdu něco dalšího.

Rekl bych, ze priznak nalezu se nastavuje budto rucne nebo pri importu kese. Rozhodne ne pri jejim zobrazeni. Odhadoval bych, ze jsi zmenil filtr, ale k jeho pouziti uz nedoslo. Jine vysvetleni me nenapada.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#19 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 9:53

Dost často jsem importoval už nalezené. Teď jsem měl všechno postahované už dřív a tak Importovat nové nálezy (posledních 40) jen aktualizovalo už stažené listingy. Takže v tomto případě se stahne celý listing i s mým logem, ale záznam se neoznačí jako nalezený? A filtr jsem aplikoval hned několikrát po sobě. Zkoušel jsem výchozí, Nalezené, Nenalezené, znovu Výchozí,... No uvidím příště, až zase něco najdu. Neobjíždím powertraily, takže těch několik nalezených si ohlídám.
  • 0

#20 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2011 - 10:04

Bezne importuji nalezene (poslednich 40), naposledy pred pul hodinou. Vzdy, kdyz ukoncim import kliknutim na Zobrazit, okamzite se mi zobrazi importovane (bez ohledu na to, zda jsou nove nebo zda jiz v DB byly). A pokud importuji kese, kde je muj nalez, vzdy se mi jako nalezene take zobrazi. Ihned. Nikdy jsem s tim nemel nejmensi problem. Opravdu nedava smysl, aby se zmena nepromitla po aplikaci filtru, ale po dvojkliku na kesku ano. Kdyz je to v databazi, musis e to zobrazit pri kazdem zobrazeni kese. Pokud se ti to takto divne chova stale, delas neco jinak nez bys mel. Mas-li cas, muzem se hned na to kouknout pre TeamViewer.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama