Přejít na obsah


Fotka

Logy na vlastni kesi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 messekuba

messekuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2011 - 21:15

Jestli me pamet neklame tak jsem logy v databazi updatoval importem gpx stazenym ze stranky kese. Po case ale autostat prestal updatovat stav logu ve statistice ikdyz pri importu gpx do databaze a pri zobrazeni vysledku importu byly pridany nove logy. Tak jsem ted v databazi smazal vlastni kes a naimportoval znovu, ale misto aby obsahovala zhruba 200 logu tak je pritomno pouze 20. Snad jsem se vymacnul srozumitelne a ptam se co delam spatne nebo jak na to, aby ve statistice byly vsechny logy. Moc diky predem za kazdou uzitecnou radu. Pripadne jak stahnout gpx me kese se vsemi logy. Jestli je to tedy mozne? Ted kdyz ho stahnu tak obsahuje pouze poslednich 20 logu.
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 7:46

Zkousel si to stahnout i pres GeoJarry? O jakou cache presne jde?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 10:36

Když už se tady tohle téma otevřelo, taky přidám svůj postřeh. Po nějaké nedávné aktualizaci mi taky Autostat nestahuje logy, resp. jen nějaké, i když Geojarry ukazuje, že je stahuje. Řeším to tak, že logy na vlastních keších stahuju samostatným puštěním Geojarry. To funguje. A chybějící časy mých nálezů doplním jednou či dvakrát za týden pomocí My Finds PQ.
  • 0

#4 messekuba

messekuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 17:12

Co sem si zaplatil PM tak stahuju my finds v gpx. Geojarry jsem pouzival driv, ale ted, diky neaktualni verzi se nepripoji. Myslel jsem jestli to jde stahnout oficialni cestou, ale asi si zkusim nainstalovat novou verzi geojarryho a vyzkousim.
  • 0

#5 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2011 - 21:58

Pokud vím, tak běžně se stahuje pár posledních logů a všechny vlastní. A v autostatu je nastaveno stahování všech logů z vlastních keší, kvůli statistikám. Takže vždy při generování statistik se stáhnou. Jinak používat neaktuální GG a GJ prakticky nejde, je nutno aktualizovat vždy po změnách na Groundspeeku. On si geoget aktualizace hlídá a upozorní na ně. Jen byl problém při instalaci balíčku GASP (zazipovaná instalace vše v jednom), ale i tam jsem to rozchodil.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama