Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

nemáte ztracené Tb, či Gc (adopce)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 koldoslav

koldoslav

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 20:35

Ahoj, určitě se někdo z vás najde, kdo ztratil Tb, nebo Gc. A nevíte co s číslem Gc/Tb které vám zvbylo, že je ho škoda. Měl bych zájem adoptovat vaše číslo toho Gc/tb. Můj důvod, mé adopce spočívá v tom, že mám návrh na výrobu vlastního Gc (mojí rukou) a abych ho mohl poslat chci získat kód, a připadá mi zbytečné ho kupovat. Chci recyklovat Děkuji, za reakce. Měli byste o to zájem, a chtěli mi již napsat ty kódy, tak byste mi je měli raději napsat soukromě na koldoslav@seznam.cz ps: Nechci porušovat pravidla ohledně zveřejňování kódu
  • 0

#2 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 20:39

Mě se to náhodou jeví jako velmi dobrý nápad. Snad se najde někdo ochotný darovat svůj GC kód, který koupil za draho. A jde to vůbec? Ten kód má za sebou nějakou trasu a logy.
  • 0
mishiczka1

#3 koldoslav

koldoslav

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 20:42

jj, zkoumal jsem to na www.geocaching.com a myslím že jo. sice moje aj, není nejlepší ale jde to tam na stánce: http://www.geocachin...fresh=0.8769887
  • 0

#4 Erectic

Erectic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 20:49

O.K., máš ho mít. Pošlu SZ s kódem, lookni na to, když budeš chtít, tak ho můžeš adoptovat, ten už se nám nevrátí určitě - inu Opencaching v D... Jinak vše jde po adopci bezproblémově upravit, přejmenovat, vymazat stará trasová data, atd. Jen ikonka(v tomto případě Micro Compass Rose) zůstává...
  • 0
Podpis: Už umím! Díkeš a nálepka???

#5 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 20:49

mishiczka1 napsal/a:
Mě se to náhodou jeví jako velmi dobrý nápad. Snad se najde někdo ochotný darovat svůj GC kód, který koupil za draho.
A jde to vůbec? Ten kód má za sebou nějakou trasu a logy.

Jak píšeš, kód má za sebou nějakou historii a raději bych koupil za těch pár kaček novej. Zrovna jeden kod, kde je ukradenej GC mám, ale rozhodně ho nehodlám mazat, to spíš vytvořím papírovou kopii.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#6 koldoslav

koldoslav

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 20:52

Erectic napsal/a:
O.K., máš ho mít. Pošlu SZ s kódem, lookni na to, když budeš chtít, tak ho můžeš adoptovat, ten už se nám nevrátí určitě - inu Opencaching v D...

Jinak vše jde po adopci bezproblémově upravit, přejmenovat, vymazat stará trasová data, atd. Jen ikonka(v tomto případě Micro Compass Rose) zůstává...


jasný že chci. moc to děkuji
  • 0

#7 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 21:20

Hodně štěstí
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#8 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 21:41

Erectic napsal/a:
... vymazat stará trasová data, atd. ...


To si jako predstavujes jak, vymazat trasu? Jako smazat vsechny logy? To bych nedoporucoval, je to jako s logy u kese.
  • 0

#9 Erectic

Erectic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 21:57

k-lord napsal/a:

Erectic napsal/a:
... vymazat stará trasová data, atd. ...


To si jako predstavujes jak, vymazat trasu? Jako smazat vsechny logy? To bych nedoporucoval, je to jako s logy u kese.


Přesně tak. Po čórnutí, pohřešování, adopci/změny ownera i úkolu by to asi dost lidí pochopilo. Takže bych se smazání nebál, ty jo? ;o)
  • 0
Podpis: Už umím! Díkeš a nálepka???

#10 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 22:12

Erectic napsal/a:
Přesně tak. Po čórnutí, pohřešování, adopci/změny ownera i úkolu by to asi dost lidí pochopilo. Takže bych se smazání nebál, ty jo? ;o)


No tak bych byl asi prvni, kdo by to nepochopil (a myslim si, ze bych nebyl sam). Jednou jsem ten coin nekde objevil a zalogoval, tak ho chci mit v seznamu. Chces mi snad rict, ze po cornuti ci adopci kese je normalni smazat vsechny logy?? :o:o:o
  • 0

#11 Erectic

Erectic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 22:17

k-lord napsal/a:

Erectic napsal/a:
Přesně tak. Po čórnutí, pohřešování, adopci/změny ownera i úkolu by to asi dost lidí pochopilo. Takže bych se smazání nebál, ty jo? ;o)


No tak bych byl asi prvni, kdo by to nepochopil (a myslim si, ze bych nebyl sam). Jednou jsem ten coin nekde objevil a zalogoval, tak ho chci mit v seznamu. Chces mi snad rict, ze po cornuti ci adopci kese je normalni smazat vsechny logy?? :o:o:o


Jen tvůj problém a tvoje starost... ;o)
  • 0
Podpis: Už umím! Díkeš a nálepka???

#12 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 22:19

Po nějaké době se dá GC předat dál. Myslím, že se to pak rozdělí na dvě půlky ta databáze, ale začne to od začátku. Co třeba když Vám Váš GC dojde zpět? Už ho nemůžete poslat dál? Nebo když ho někdo odcizí, nemůžete alespoň GC kód použít? Vytvoříte si duplikát a začnete od domovských souřadnic. Myslím že GCSHOP.cz dokonce nabízí vytvoření duplikátu. Jestli ještě někdo nějaký kód má, taky bych bral. Díky
  • 0
Vložený obrázek

#13 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 22:40

to Erectic a Rogosak: no comment
  • 0

#14 Erectic

Erectic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 22:51

k-lord napsal/a:
to Erectic a Rogosak: no comment


to Rogosak: Klid Rogosaku, k-lorda ten chudák lední viděl jako prvního!
Tak proto. ;o)))))
  • 0
Podpis: Už umím! Díkeš a nálepka???

#15 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 23:21

Rogosak napsal/a:
Po nějaké době se dá GC předat dál. Myslím, že se to pak rozdělí na dvě půlky ta databáze, ale začne to od začátku. Co třeba když Vám Váš GC dojde zpět? Už ho nemůžete poslat dál? Nebo když ho někdo odcizí, nemůžete alespoň GC kód použít? Vytvoříte si duplikát a začnete od domovských souřadnic. Myslím že GCSHOP.cz dokonce nabízí vytvoření duplikátu.

Jestli ještě někdo nějaký kód má, taky bych bral. Díky

No však vytvoříš duplikát a pošleš ho znova, ale nebudeš mazat logy. Prostě duplikát bude pokračovat v putování jako původní coin. Ale žádné mazání čehokoliv. Navíc když smažeš log, dotyčnému přijde email a určitě to dost lidí řešit bude.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#16 strycek skrblik

strycek skrblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2011 - 23:56

A proč by autor nemohl vymazat logy, které jsou na JEHO GC/TB. Za drahé peníze si ho koupil, tak je to přece jeho věc, ne? Srovnání s logy u keší si myslím, že není nejvhodnější. Je to úplně odlišná věc.
  • 0

#17 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 1:12

Strycek skrblik: Mně naopak logy na TB/GC přijdou jako velmi podobná věc jako logy na keši. Hledači si dali práci s tím, aby mého cestovatele někam přesunuli, někdy i napsali hezké logy, pořídili a připojili fotky. V některých případech se k nim pojí vzpomínky (alespoň u mě to tak je). Navíc stejně jako jedni se zálibou sledují statistiku nalezených keší, jiní opečovávají seznam ikonek nalezených GC. To všechno zmizí když se někdo kvůli úspoře pár korun rozhodne cestovatele reinkarnovat se vším všudy, a zlikviduje i jeho historii.
  • 0

#18 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 24 červen 2011 - 5:18

Rogosak napsal/a:
Po nějaké době se dá GC předat dál. Myslím, že se to pak rozdělí na dvě půlky ta databáze, ale začne to od začátku. Co třeba když Vám Váš GC dojde zpět? Už ho nemůžete poslat dál? Nebo když ho někdo odcizí, nemůžete alespoň GC kód použít? Vytvoříte si duplikát a začnete od domovských souřadnic. Myslím že GCSHOP.cz dokonce nabízí vytvoření duplikátu.

Jestli ještě někdo nějaký kód má, taky bych bral. Díky


Seznam logů je pořád jeden a stejnej. Když dojde k adopci, objeví se tam akorát write note s tím že došlo k převodu a z jakého nicku.
Logy jdou smazat po jednom ručně (leda by sis na to napsal nějaký prográmek) - a počítej s tím že každému autorovi smazaného logu přijde informace o smazání mailem ;)
A prostě se logy nemažou, můžeš napsat log "od teď má coin jinou misi"...
  • 0

#19 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 7:12

Ehm technicka... ...ziju docela v pevnem presvedceni, ze smazani logu nesmaze trackovatelny predmet ze statistik... ...nebo se po delsi dobe zase jednou pletu?
  • 0

#20 Erectic

Erectic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2011 - 8:29

koldoslav napsal/a:

Erectic napsal/a:
O.K., máš ho mít. Pošlu SZ s kódem, lookni na to, když budeš chtít, tak ho můžeš adoptovat, ten už se nám nevrátí určitě - inu Opencaching v D...

Jinak vše jde po adopci bezproblémově upravit, přejmenovat, vymazat stará trasová data, atd. Jen ikonka(v tomto případě Micro Compass Rose) zůstává...


jasný že chci. moc to děkuji


Vše máš zaslané přes profil "koldoslav" na GS. ;o)
  • 0
Podpis: Už umím! Díkeš a nálepka???




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama