Přejít na obsah


Fotka

*.vcs file editor


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1101 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 11:13

Ať hledám, jak hledám, nemůžu nic najít. O co jde? Z Nokie se mi podařilo dostat poznámky z kalendáře (Anniversary, Todo, Event, Reminder), co událost to jeden VCS soubor. Potřeboval bych to dostat do jiného telefonu, jiné značky. Už jsem se smířil, že to nepůjde rovnou. Ale mám takovou představu, že bych to dostat do nějakého "čitelného" formátu, třeba Excel. A pak už bych to do toho telefonu dostal ručně. Ale lézt do každého souboru extra a ještě "dekódovat" toto DTSTART:20111220T064500Z mi přijde jako dost velkej vopruz. Neříkejte mi, že nic takového neexistuje. Díky
  • 0

#2 nununka

nununka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 11:16

Co to zkusit přes outlook (synchronizace)? Z nokie do samsungu jsem potřebovala přenést kontakty atp. a jediné co jsem po hodinovém hledání našla a fungovalo byl přenos přes outlook. Na poznámky z kalendáře by to možná taky mohlo fungovat.
  • 0

#3 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1101 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 11:27

To bych nerad, to nejsou moje poznámky a nerad bych si jimi "zasvinil" svůj Outlook. ;)
  • 0

#4 nununka

nununka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 11:31

Aha, já outlook vůbec nepoužívám, takže to byla pro kontakty pouze přestupní stanice a tím to skončilo. Tak snad se povede to nějak vymyslet, či někdo jiný poradí ;)
  • 0

#5 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 14:29

A ten export do excelu apod. v PC SUITE primo od Nokii jsi zkousel? http://www.nokisoft....to.htm#how-to-1
  • 0

#6 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1185 příspěvků(y)

Publikováno 01 July 2011 - 15:58

A neda se Outlook spustit s jinym uzivatelskym profilem? Treba jako to dokaze Thunderbird.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama