Přejít na obsah


Fotka

Ram mount


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 DartVader

DartVader

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 11:30

Zdarec, nemáte někdo ram mount? Myslím že je jedno na jaký model, součástky by měly být stejné. Akorát jsem si jeden pořídil a než si jej hned podělat, bych se raději ujistil. Na přišroubování jsou tam zvláštní matky (jak pro přišroubování ramene tak i vaničky, různé velikosti, ale princip stejný). Matky mají zvláštní tvar, krom věžného se na jednom konci ještě zužují a na jednom, právě na tomto zúženém konci, je jakési plastové těsnění. Říkám si jestli to má sloužit jako podložka --> tímto zúženým koncem k destičce, kterou chci přichytnout. Jestli to někdo montoval, tak možná tuší. Přes toto plastové cosi matka sama nejde otáčet a je třeba použít hrubé síly, nebo klíče :D Domnívám se správně nebo se mýlím? Díky.
  • 0

#2 DartVader

DartVader

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 11:43

No nic, tak jsem si odpověděl sám, zúžením nahoru :)
  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 11:50

To plastove "neco" ma branit samovolnemu povolovani. Je to takova moderni obdoba prusnych podlozek. Je to ale pouzitelne jen do urcite miry zatizeni, ...
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 13:31

gord napsal/a:
To plastove "neco" ma branit samovolnemu povolovani. Je to takova moderni obdoba prusnych podlozek. Je to ale pouzitelne jen do urcite miry zatizeni, ...


Pokud to mají být takové ty matice s pojistným plastovým kroužkem na horní straně, tak stačí jakákoliv specializovaná prodejna spojovacího materiálu a asi je mít budou. A určitě se dají najít i tabulkové parametry k té dané matici.

Doplněno:
Aha, ty je nepotřebuješ koupit, ty hledáš návod na montáž ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 DartVader

DartVader

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 15:28

Jojo, díky. Kdybych se dřív podíval na youtube, nemusel bych tady strašit :)
  • 0

#6 Tommu

Tommu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2011 - 22:13

Já jsem s držákem RAM dopadl zle a to jsem ho měl jen rok. Je fakt, že už nasazení na řidítka bylo drsný, ten plast je dost pevný a ohnout ho tak, aby se dal nasadit na trubku bylo o nervy. Psal jsem kvůli tomu i výrobci, ale oni odpověděli, že se nemám bát, že prý to vydrží. A pro jistotu ho můžu nahřát v horký vodě. Tak nasazení se nakonec bez problémů povedlo. Ale po roce používání ten držák sám od sebe praskl, jak je vidět zde na fotce. Ku cti prodejce (bylo to z eBay z USA) musím říct, že stačilo mu poslat mail s fotkou a on mi obratem poslal ten díl nový a zadarmo.
  • 0

#7 DartVader

DartVader

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2011 - 9:25

To je dobré no, já si ale pořídil kovovou verzi s ramenem.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka