Přejít na obsah


Fotka

Levnou GPS pro synka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 misanov

misanov

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 19:54

Zdravím, myslíte, že bych sehnal nějakou obyčejnou, třeba i černobílou, GPS na geocaching pro synka tak do 1000 Kč? Ať taky hledá, když taťka mu nechce furt půjčit ;-). Díky za případné nabídky!
  • 0

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 19:55

http://aukro.cz/list...view=Zobrazit >
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 20:17

Mám Garmin Ique 3600. Je to spíš PDAčko... Barevná navigace s trošku nepřehledným ovládáním, ale naučil jsem se s tím. Našel jsem s ní prvních 100 cachí. Dotykový displej. Zašlu případně foto. Cena kolem 700 kč
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#4 misanov

misanov

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 20:30

Popina napsal/a:
Mám Garmin Ique 3600. Je to spíš PDAčko... Barevná navigace s trošku nepřehledným ovládáním, ale naučil jsem se s tím. Našel jsem s ní prvních 100 cachí. Dotykový displej. Zašlu případně foto. Cena kolem 700 kč


To vypadá hezky, koukám, že se taky na fóru i probírala. Pošli pls foto na misanov@prolidi.cz. Díky.
  • 0

#5 misanov

misanov

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 20:32

fremen.cz napsal/a:
http://aukro.cz/list...view=Zobrazit >

Jo, koukal jsem na aukce, ale jak jsem to tak sledoval, tak se to pak dost přehoupávalo přes 1500Kč i u starého Legenda :-(
  • 0

#6 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 20:45

Foto odešlu hned, jak se nabijí baterky do foťáku :-)
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#7 misanov

misanov

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2011 - 21:11

Popina napsal/a:
Foto odešlu hned, jak se nabijí baterky do foťáku :-)

Tak jsem o tom teď trošku četl a koukl na pár videí a myslím, že by z toho byl synek hodně zmatený. To už bych mu mohl pořídit rovnou mobil s GPS, vychází to technicky skoro stejně (no tohle je trošku tlustší a větší) a je to navíc mobil ;-), a takové starší wince htc je i do té tisícovky taky. Spíš bych fakt radši něco klasického outdoorového do ruky. Takže to neberu, promiň.
  • 0

#8 bobes180

bobes180

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 4:46

Já jsem si na svých současných 477 keší vystačil s Bédou Trávníčkem - Garmin Etrex Legend. Na lov v přírodě pohodovka, ve městech má trošku problém s přeností, ale jde to. Výborně padne do ruky, jedinné co bych v ovládání vytknul, tak je joystik na levé straně - jsem pravák. Jinak to má super výdrž ( 2AA kolem 20 hod ), mapy, podsvetleny displej, myslím že pro synka ideální. Na Aukru je docela často vidět tak +- do té tisícovky. Nechávám si jej jako záložní přístroj, jelikož si za 14 dní udělám radost novým Oregonem 450 PRO, akorát to tedy není záležitost litru :|:D
  • 0
Někde to tady přece musí být...

#9 Klicnik team

Klicnik team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 6:32

Pro synka bych doporučil buďto něco ze starší řady eTrex, nebo - a po tom koukám pro synka taky - Geko 201. Na první tisícovku to stačí, v přírodě to je použitelné a cenově by to mělo být za pár stovek (s vyjímkou Aukra, tam ty ceny často nerespektují reálnou hodnotu).
  • 0

#10 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2011 - 7:23

My jsme prvních cca 200 keší absolvovali právě s tím PDA Garmin Ique 3600 a byli jsme spokojeni... vozili jsme ho ale v autě v nabíječce (používali jsme ho i jako autonavigaci), takže odskočit si někam na hoďku a půl do přírody bylo v poho... (víc baterka nedává)... a pak jsme si pořídili Bédu Trávníčka (Garmin Etrex Legend) a s tím kešujeme dodnes, protože prostě pořád funguje a na baterky vydrží kolem 15 hodin se zapnutým GPS přijímačem :-) a navíc je podle mě nesmrtelný :-) ten bych klidně začátečníkovi doporučil...
  • 0

#11 misanov

misanov

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 10:03

Klicnik team napsal/a:
Pro synka bych doporučil buďto něco ze starší řady eTrex, nebo - a po tom koukám pro synka taky - Geko 201. Na první tisícovku to stačí, v přírodě to je použitelné a cenově by to mělo být za pár stovek (s vyjímkou Aukra, tam ty ceny často nerespektují reálnou hodnotu).


Hm, to Geko 201 vypadá fakt roztomile, ale koukám u nás asi těžko koupit, našel jsem to pouze na ebay.

Zkusím sehnat někde asi toho Béďu ;-), ale proto se ptám i zde.
  • 0

#12 E.liska

E.liska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 12:15

O nesmrtelnosti Etrex Legend bych diskutovala - mě poslední dobou zlobí právě ten joystick - funguje tak při jednom zapnutí z padesáti. Máte s tím někdo zkušenost?
  • 0

#13 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 12:47

E.liska napsal/a:
O nesmrtelnosti Etrex Legend bych diskutovala - mě poslední dobou zlobí právě ten joystick - funguje tak při jednom zapnutí z padesáti. Máte s tím někdo zkušenost?


asi je to kus od kusu :-) jako se vším... nám zatím slouží suprově...
  • 0

#14 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 12:55

E.liska napsal/a:
O nesmrtelnosti Etrex Legend bych diskutovala - mě poslední dobou zlobí právě ten joystick - funguje tak při jednom zapnutí z padesáti. Máte s tím někdo zkušenost?


Nekde v diskuzi tady na foru o Legendu je popsana oprava - vycisteni...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#15 yloryng

yloryng

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 14:18

brazajar napsal/a:

E.liska napsal/a:
O nesmrtelnosti Etrex Legend bych diskutovala - mě poslední dobou zlobí právě ten joystick - funguje tak při jednom zapnutí z padesáti. Máte s tím někdo zkušenost?


Nekde v diskuzi tady na foru o Legendu je popsana oprava - vycisteni...


Nam se osvedcuje, kdyz Legend zlobi, poradne s nim trepnout, jak kdyz sklepavas teplomer
  • 0

#16 misanov

misanov

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 14:24

;-) No koukám, že Legenda má skoro každý, tož ho zkusím sehnat. Zatím jsem narazil jen na dva inzeráty, oba již prodané :-(
  • 0

#17 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 15:17

Teď jsem si pořídil Oregona,ale Legenda mám stále jako zálohu. Občas se stane, že se jakoby rozpadne obraz a to se spraví již uvedeným protřepáním ve stylu "oprava v SSSR" :-)) Rozhodně jako první navigace není špatný.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 15:26

Taky jsem měl starého Legenda a ulovil s ním pět set keší. Je pravda, že bylo pár desítek těch, které jsem nenašel kvůli listí na stromech, dešti a tak, ale sloužil a nyní ho mám jako rezervní, protože mi navigace občas spadne a rozbije se. Byl jsem s ním tak spokojený, že teď používám Etrex legend Hcx.
  • 0

#19 warps

warps

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 265 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 16:31

Mam doma GEKO II necham za 500 Kc :) odlovila uz peknou radku cache
  • 0

#20 engys

engys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 18:21

A co trochu připlatit a koupit nový ETREX H? Sice je to jen šipka bez mapy, ale s výbornou přesností. Kluk bude určitě rád, když bude lovit kešky a ne signál, jako s Béďou.
  • 0
Garmin GPSMAP 62s + nokia E51




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama