Přejít na obsah


Fotka

Pomoc s různými verzemi map


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 18:12

Zdravím kačery i kačerky, po dlouhém uvažování jsem se rozhoupal ke koupi GPS a vybral si konkretně tuto: http://mobile.itek.c...e-Garmin-Oregon
Zaráží mě však verze mapy TOPO 3, která je už skutečně za zenitem. Pokud si koupím GPSr s touto mapou dostane se mi updatu map až na 2011? Vím, že je to dotaz spíše na prodejce či Garmin, avšak nemé někdo s tímto zkušenosti?
  • 0

#2 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 18:31

Ty popisky eshopů moc aktualizované nejsou. Mělo by platit, že k GPS dostaneš aktuální mapu. Teď je to TOPO Czech 2011, nicméně pokud má eshop ještě nějaké skladové zásoby s TOPO Czech 2010, měla by být aktualizace na v. 2011 bezplatná. Samozřejmě, nejlepší asi bude kontaktovat příslušný eshop a zeptat se jich.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#3 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 18:43

Zatím to bylo tak, že po zaregistrování dodané mapy se ke stažení na těch samých stránkách nabídla i případná mapa aktuální. Samozřejmě ale jen ta odpovídající verze, tzn. na PRO se mohlo aktualizovat jen z PRO verze starší mapy. Radši bych se ale i tak nejdřív zeptal přímo v Garminu, pro jistotu...
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 19:06

Tak ja teda nevim, ale kdyz uz bych si chtel koupit O450, tak proc vyhazovat dalsi 2 litry navic?

http://www.sunnysoft...-microsd-1.html
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 19:26

No, já jsem se rozhodl, že chci PRO verzi map. Což ta Sunnysoftu nemá. A shánět je někde pokoutně se mi nechce.
  • 0

#6 LYNX_LYNX

LYNX_LYNX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 10:39

Připojuji vyjádření helpdesk Garmin: Dobrý den, ano bezpaltná aktualizace na mapu TopoCzech PRO 2011 je pro všechny přístroje zakoupené a registrovnaé po 1.5.2011. S pozdravem Technická podpora Garmin Picodas Praha spol s.r.o. Evropská 176 Praha 6 160 41
  • 0

#7 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2011 - 17:20

No, a kdybyste se laskavě podívali přímo na stránky Garminu, tak tam objevíte tohle:

"Upgrade mapy TOPO Czech PRO na verzi 2011 se řídí těmtito pravidly:
• Při registraci mapy po 1.5. 2011 je upgrade mapy na verzi 2011 neplacený. Po příhlášení zákazníka registračním kódem mapy ve verzi 2, 3.x nebo 2010 se vygeneruje nový odemykací klíč k verzi 2011, který je potřeba zadat do programu MapSource. Uživatel si pak může stáhnout instalaci mapy ve verzi 2011. Pokud budete mít problém se získáním odemykacího klíče k verzi 2011 nebo se stažením instalace mapy, obratťe se prosím na kontakt mapy@garmin.cz.
• Při registraci verze 2, 3.x a 2010 před 1.5. 2011 je upgrade placený a stojí 690 Kč včetně DPH. Novou verzi mapy lze zakoupit na CD u našich prodejců po celé republice, jejich seznam s kontaktními informacemi naleznete na našich stránkách. Případě si lze upgrade objednat přes internet.

Viz e-shop Garminu TOPO 2011 PRO upgrade


Úplně stejně to pak je i s ne-PRO verzí mapy, viz e-shop Garminu TOPO 2011 upgrade
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama