Přejít na obsah


Fotka

Mapova aplikace s offline mapami a moznosti importu poi z GSAK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 8:27

Zdravim uz jsem tu podobne tema mel zhruba trictvrte rokem a zatim jsem nenarazil na nic co by mi uplne vyhovovalo. Zadani: Jedu nekam daleko nemam urcenou presnou trasu a rad bych mel prehled o kesich v okoli s moznosti navigace v aute. Nechci pri roamingu pouzivat v prubehu cesty trvale datove pripojeni. Takze slusne offline mapy a moznost importu kesi z GSAK nejlepe tak aby byl i graficky odliseny i typ kese Drive jsem na windows mobile pouzival TomTom, ktery mi v tomto naprosto vyhovoval. Kdyz jsem mel chut nebo jsem si potreboval odpocinout od rizeni vybral jsem si nejakou kes v aktualnim okoli a zastavil jsem se na ni. Klasicke dve mouchy jednou ranou. Budu vdecny za jakekoli tipy. Na dohledani nemam problem pouzit cokoli i treba s pristupem k online datum pres roaming.
  • 0

#2 Paw&lucima

Paw&lucima

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2011 - 9:27

Nekdo tady na foru o vikendu zminoval tuhle aplikaci pro Android - GDAK:

https://market.andro...e=search_result

Zatim jsem nezkousel, takze nemuzu referovat, kazdopadne to vypada pouzitelne. Na zobrazeni map pak treba Locus.

EDIT: spatne jsem si precetl zadani ;). GDAK ti umozni mit s sebou komplet DB z GSAKu. Jinak bych to videl na kombinaci c:geo a prave toho Locusu, pripadne nejaky SW pro navigaci (iGo?).

Sam s Androidem teprve zacinam, takze tohle tema me docela zajima, zatim jsem se ale nedostal do vyse popsane situace, takze pouze teoretizuju od stolu bez zkusenosti v terenu.

Paw
  • 0

#3 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2011 - 16:18

GDAK je super, ale nedaří se mě nastavit že když chci otevřít mapu aby se mě ukázaly rovnou mapy z LOCUSu .. a to rovnou offline .. zatím mě to otevírá c:geo a ještě si online tu keš ověřuje .. a když dám LOCUS tak to stejně nepřepne do nejvhodnější OFFLINE mapy (nebo možná to jen dělám blbě) .. ale zatím je to slušný kompromis .. ty POI zní zajímavě .. zatím sem nezkoušel .. doufám že sem na to někdoněco hodí
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama