Přejít na obsah


Fotka

Logování TB/GC přes Visited


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 11:03

V poslední době jsem se u trackovatelných předmětů často setkala s případem, že kačer předmět vyzvedl z keše, a pak ho postupně zalogoval do třeba desíti dalších keší přes Visited než ho někde nechal. Např. logy od nycolky u Travel Slugu [tb]TB2DTZF[/tb].
Osobně mi připadá tento postup zvláštní, obzvlášť když jsou vzdálenosti mezi jednotlivými keškami jen pár kilometrů. Zkrátka nechápu, k čemu je to dobré.
Náš tým používá funkci Visited spíš pro své osobní GC (jeden například takto logujeme do všech "milníků").
V případě, že ale jde o putující předmět, tak tomuto postupu nerozumím. Proto by mě zajímal názor ostatních kačerů. Zejména těch, co tímto způsobem TB a GC logují.
  • 0

jmeli
Náš tým = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps) + GASP (statistika)


#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 11:21

jmeli: a v cem je problem? Tak je proste protahl, vzdyt o nic nejde. Bude snad levnejsi chleba nebo se nekomu zkrati ci prodlouzi nejaky ud?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 11:27

ja to u nekolika taky udelal, owner aspon vi, ze jeho TB/GC zije. Navic mu nabihaji nabehane kilometry, coz je pro nekoho taky dulezity fakt. Dale se owner muze takto dozvedet o zajimavych cachich, na ktere by normalne nenarazil (jsou napr. moc daleko od HC a ne kazdy ma cas prochazet listingy vsech cachi v CZ). Me to prijde proste fajn a kdybych nekdy nektery ze svych GC vypustil do sveta (coz se asi opravdu nestane), byl bych rad, kdyby to nekdo taky udelal (z vyse zminenych duvodu).b
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#4 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 11:28

Ja na tom nevidim nic zvlastniho a take tak cinim. Pokud predmet u dane kese byl, tak proc ne. Je aspon videt, ze ten predmet je porad u cloveka a nelezi nekde zapomenut nebo ztracen. To same plati pro log Discovet it, kteremu se spousta lidi brani a loguji jen kdyz predmet skutecne poponesou, ale vlastnik je rad i za tento log, protoze vi, ze predmet v tom case byl na miste...
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 11:34

To mi tak pripomina, ze jsem jednou odjel na vylet na druhou stranu CR a schvalne jsem tam zalogoval tento TB - [tb]TB31BXX[/tb]. Bylo opravdu velmi zajimave cist ty "dekovne" emaily, ktere mi dorazily. Opravdu jsem se skvele pobavil. :D:D:D

EDIT: tak jsem to presne dohledal, zacina to tady
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 11:42

to SATAN: husty!!!!!!! :D:D:D:D:D ale ber to tak, ze to byly ohlasy z moravy ;)B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#7 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 11:43

Ja to občas používám a to v situacích, kdy mám v držení GC a TB už nějakou tu chvíli, ale lovím keše které se mi nelíbí a svůj natož cizí GC bych tam nenechala, kam se jednoduše nevejdou, nebo je keš velmi málo navštěvovaná, či se mi je tam nechce dát kvůli bezpečnosti. Tak ho některými zajímavějšími či vzdálenějšími kešemi, které navštívím aspoň protahnu, aby majitel věděl, že coin nezahálí. Navíc já ho mám opravdu celou dobu u sebe, tak je to vlastně pravda, že je navštívil (pokud to teda není nějaký obří umolousaný plyšák, to u sebe pořád netahám :-).
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 12:27

nosferatu XIII.: no moc hustyho tam nebylo, mail byl o dost "vyzivnejsi". Raraku: podle me naprosto koser.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 12:48

S474N napsal/a:

Raraku: podle me naprosto koser.


Přesně tak to bylo zeměmluvem patrně myšleno. (co se týká osobních mincí, kvůli těm to určitě nebylo, na to by šla udělat u GS jiná funkce, která by dokázala zmapovat trasu i bez mince. Není na to ve feedbacku nějaké vote vlákno ?)
  • 0

#10 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 18:09

OT: Satane, myslím, že po tomto zveřejnění tvá "obliba" na foru ještě vzroste:D:D:D (To zas bude dopisůůů B)) (ale forek dobrý:D) Jinak pokud se nejedná o kešky "okolo komína", tak taky dávám visited, dokud track neumístím.
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#11 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 18:27

No já v tom žádný problém nevidím a taky to dělám. Používám to proto, že jak bylo zmíněno výš, majitel ví, kde se jeho svěřenec toulá. Pokud je i místo zajímavé, tak dám i fotku. Teď jsme měli doma letadlo, které by chtělo do Německa, tak jsem ho protáhla jednou keškou na letišti a nafotila tam pár fotek a pak bylo odvezeno kousek k hranicím. Přišlo mi, že tam, by mohlo mít větší šanci se dostat za hranice, než když bych ho hodila do TB hotelu na Ruzyni. Tak měl majitel tématickou kešku a fotky a navíc i načtené kilometry a zaznamenané další místo pohybu. Mě, jakožto vlastníka několika vypuštěých cestovatelů, taky potěší, když někdo dá alespoň *navštíveno*, než když dva měsíce nic. Občas mi to příjde, že takovéto otázky mají jen ti, co nikdy nic nenechali cestovat. To by pak sami věděli, jaká je to událost, když někdo napíše viděn tam a tam. Bohužel cílová destinace není můj směr, tak nechávám. Jinak pěkný TB díky. Nebo něco podobného. Podle profilu jmelí nic do světa nepustil, pak tedy ani neví o čem to je. Radost z každé nové zprávy o cestovateli atd.
  • 0

#12 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2011 - 22:02

Já tak protahuji TB a GC, které mám, místo se mi líbí, ale třeba se do keše nevejdou, a nebo není keš pro uložení vhodná. Taky tento log občas použiji, aby owneři věděli, že jejich předmět ještě existuje, i když jej zapomeneme vzít sebou na výlet ;)
  • 0

#13 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2011 - 9:58

kromanonec napsal/a:
Občas mi to příjde, že takovéto otázky mají jen ti, co nikdy nic nenechali cestovat. ... Podle profilu jmelí nic do světa nepustil, pak tedy ani neví o čem to je.


Ano, do světa jsme nic nevypustili. Zatím. Já jsem ale neřekla, že je to špatně! Jen jsem zkrátka nechápala důvod. Proto jsem se tu slušně zeptala, a jsem ráda, že mi kačeři odpověděli.
Až budeme mít vlastní putovní TB nebo GC, určitě budeme vděční za takový log než za žádný.

a v cem je problem? Tak je proste protahl, vzdyt o nic nejde. Bude snad levnejsi chleba nebo se nekomu zkrati ci prodlouzi nejaky ud?


Problém s tím nemám, jen mi to připadalo zvláštní - nic ve zlém. Zkrátka mě zajímal názor ostatních. Takže díky za odpovědi.
  • 0

jmeli
Náš tým = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps) + GASP (statistika)


#14 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2011 - 10:05

Prostě a jasně, owner takového předmětu je rád za každou zprávu. To, že se předmět nepohybuje po vytčené trase za svým cílem je jen to nejmenší zlo, důležité je, že cestuje a neztratí se (on se nakonec stejně ztartí, je to jen otázka času).
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama