Přejít na obsah


Fotka

Mapy GARMIN v keškách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 18:20

Nejsem sice moc vášnivej lovec (není na to tolik času), ale když se s rodinkou někam vypravíme tak jsem si říkal, že uděláme občas někomu radost. Napadlo mě, že sem tam do nějaké kešky utrousím plnou, neregistrovanou TOPO nebo CYKLO mapu pro GARMIN navigace. Trošku mě mrzí, že tu poslední stál ještě nikdo nenavštívil a nevyzvedl a tak zakládám toto témátko, kde bych chtěl, aby ti šťastlivci co kód a nebo CD s mapou najdou napsali kdy a kde se odlov uskutečnil :) Jinak ta zatím poslední mapa je v Liberci u "Uctívačů kostky" ;)
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook

#2 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 18:45

Takhle mi kazit den. Mel jsem v planu jet na chalupu, ale na posledni chvili to zrusil a ted muzu jen litovat. Kes je co by kamenem dohodil... :(
  • 0

#3 Mr.FiFa

Mr.FiFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 19:04

Nechtel byste jich par dat do Ustí nad Labem
  • 0

#4 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 19:09

Časem taky - od září budu zase navštěvovat obchodní partnery po celých čechách.. Když nad tím tak přemýšlím, tak asi vždy dám vědět když někde něco nechám B)
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook

#5 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 19:22

U mapy v keši bych nechal vzkaz, ať se nálezce ozve tady na fóru, kdy samotný nález bych nechal jako nečekaný milý bonus (já se tím harampádím nepřebírám, tak že bych jej stejně minul... hihi). Ale takovýto šílený RUN na keš je úplně o ničem, i proto, že ti, co již keš našli, jsou podstatně zvýhodněni. A ptám se, k čemu je to vlastně dobré ? Ke zviditelnění firmy Garmin, či výrobce map ? Aby to nebylo čistě náhodou v rozporu s gudelines o komerčních keších, v okamžiku, kdy se nemá Zeměmluv s Garminem rád..
  • 0

#6 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 19:29

Vlastně ani nevím.. Zviditelnění značky není potřeba - stejně jí používá 90% kačerů.. Zviditelnit tvůrce map taky není potřeba - ti co mají garmin tak tam stejně mají TOPO mapu.. Jen jsem si myslel, že to opravdu může někomu udělat radost mít něco oficielně a né od strejdy Crackonoše - tím se nechci dotknout těch co mají mapy legálně.. Ale díky za myšlenku s tím že nechám vzkaz ať se nálezce ozve na fórum :)
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook

#7 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2011 - 19:33

Autacek: U tehle kese je zvyhodnen asi jen autor. Je v hodne neprehlednem miste - balvan vedle balvanu, signal vodi v okoli asi 20-30 metru, proste lahudka a v noci si tam clovek zvrtne spis kotnik nez najde kes.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama