Přejít na obsah


Fotka

Čas nálezu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 11:50

Potřeboval bych poradit jak doplním čas u mých nálezů. Zkoušel jsem to přes foundtime ale to mi nějak nešlo. A pak jsem zkoušel import visits.txt a taky nic....Tak nevím co dělám špatně. Poradte mi někdo jak to udelat co nejsnáze. GPS mam Oregon 450
  • 0

#2 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:01

Buď můžeš ručně - kliknout pravým tlačítkem na keš - Nastavit nález a tam nastavit čas a dát Zapsat a nebo, pokud to chces dělat z fieldnotes, tak mít samozřejmě keše stažené v databázi a naimportovat soubor goecache_visits.txt a nálezy se ti označí.. Případně pokud si stahuješ vlastní nálezy přes geojarry, tak pokud udáváš čas v logu, tak se ti nastaví automaticky;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#3 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:09

Keše v databázi mam ale když dam import goecache_visits.txt tak se mi časy nedoplní a přitom když to otevřu tak tam ty keše i s časy jsou.
  • 0

#4 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:12

Zpetne tak jak pise Michalowic a do budoucna doporucuji zacinat kazdy log casem nalezu. Treba jako ja 12:00 - blablabla :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#5 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:37

convert23: To je divný, co ti to píše po importu? Jaký je počet "aktualizovaných keší"?
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#6 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 12:50

importované body - aktualizováno 69....jinak všude jinde jsou nuly.Ale časy jsou pořád na 0:00. Přitom když si ten texťák otevřu tak tam ty časy jsou všude
  • 0

#7 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 13:07

To je nějaký divný. Zkus si vytvořit novou databázi, stáhnout si tam keše, u kterejch chceš nastavit nález (z PQ nebo přes geojarry) a zkus naimportovat ty fieldnotes, jestli se časy označí... Pokud ano, tak bych asi zkusil z té první databáze zmiňované keše vymazat, naimportovat znovu a naimportovat fieldnotes ;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#8 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 13:16

Tak bohužel opět nic
  • 0

#9 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 13:18

tak to je divný. Zkus ty inkriminovanný kešky označit, RM > Nastavit nález > nenalezeno > OK A potom to znova importovat. Nic jinýho mě nenapadá
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 13:49

Z fieldnotes se ti cas nenatahne, co si tak pamatuji. Caqs se bere jen z logu, a ve fieldnotes log neni, jen "navrh na budouci log", ktery se uklada do tagu pro pripadne dalsi zpracovani. casy se nacitaji jen importem logu ze serveru, tedy bud z listingu v html, nebo z pocketquery.
  • 0

#11 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 14:07

Takový starosti bych chtěl mít, mořit se s tím hodiny, debatovat na diskuzích, snažit se vyřešit problém a to jen proto, že je někdo líný napsat rovnou do logu čtyři číslice. :D
  • 0

#12 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 14:16

Or_Mi napsal/a:
Takový starosti bych chtěl mít, mořit se s tím hodiny, debatovat na diskuzích, snažit se vyřešit problém a to jen proto, že je někdo líný napsat rovnou do logu čtyři číslice. :D

Zadny uceny z nebe nespadl, ja na tom na zacatku uplne stejne a casy nalezu jsem si doplnoval zpetne :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#13 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 15:08

Já to doplnim ručně...v tom problém nevidim....nálezů totiž mam zatím málo jen jsme někdečetl že to tak někdo dělal a pro příště už budu psát čas nálezu do logu...A s GG dělám 3 dny takže se tím teprve prokousávám;) Ale díky za snahu
  • 0

#14 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 15:12

HaLuMa napsal/a:
Z fieldnotes se ti cas nenatahne, co si tak pamatuji. Caqs se bere jen z logu, a ve fieldnotes log neni, jen "navrh na budouci log", ktery se uklada do tagu pro pripadne dalsi zpracovani.

casy se nacitaji jen importem logu ze serveru, tedy bud z listingu v html, nebo z pocketquery.


Určitě? Já tedy vždy, když si připravuju finální FN pro logování na webu (s časem atd.), tak si naimportuju PQ - keše tedy nemají nastavený nález, poté naimportuju geocache_visits.txt z Oregona, keše se označí jako nalezené i se správným časem .. a pak s nimi dále nakládám - tedy vyexportuju si již upravený FN pro logování ;)

EDIT: Raději jsem se ujistil, že můj postup funguje, abych nekecal kraviny - a funguje :D

Jak jsem psal: Naimportuji si GPX s kešemi (případně stáhnu přes gj), ty ze začátku nejsou označeny nálezem. Poté naimportuji fieldnotes z navigace, objeví se počet aktualizovaných keší a keše se poté jeví jako nalezené .

Screen (před a po):
Vložený obrázek
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 15:14

je to mozne, jak jsem psal, nebyl jsem si jisty. tuhle vec totiz sam vubec nepouzivam ;)
  • 0

#16 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2011 - 15:33

Já si FN nahraju na net, tam napíšu logy a pak si je přes GJ dotáhnu..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama