Přejít na obsah


Fotka

Kes uprostred ulice (GC23DKC) PM - navstivil a znicil bojovnik za rovnost kaceru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 ottik5

ottik5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 0:00

Kes je po navsteve bojovnika vykradena, je zde pouze jeho vizitka s e-mailem: rehak78@centrum.cz. Na uvedene adrese je samozrejme automat s nasledujicim textem: Dobrý den,
pokud mi píšete kvůli MOC, pak svůj názor na věc nemám v úmyslu měnit.
Děkuji za pochopení,
Váš debil, idiot, bolšán, pohrdáníhodný terorista, a ubožák Robert


Zdravím tak všechny NADkačery


Omlouvam se vsem kacerum, kteri nasli tuto kes v tomto stavu. Kes se pokusim obnovit v nedeli. Zaroven si necham prehrat od nasi ochranky zaznam z bezpecnostnich kamer. Prosim vsechny kacery, kteri navstivili tento tyden tuto kes, at mne kontaktuji pres profil a napisi, zda tam byla kes nebo uz jen vizitka bojovnika. Nevim presne, kdy k poskozeni kese doslo.
Owner
  • 0

#2 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 6:30

Ottíku, nejsi sám...
http://www.geocachin...410#post_299410

Je to síla, hlavně to vykradení keše:(
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 6:33

ottik5 napsal/a:
Kes je po navsteve bojovnika vykradena, je zde pouze jeho vizitka s e-mailem: rehak78@centrum.cz. Na uvedene adrese je samozrejme automat s nasledujicim textem: Dobrý den,
pokud mi píšete kvůli MOC, pak svůj názor na věc nemám v úmyslu měnit.
Děkuji za pochopení,
Váš debil, idiot, bolšán, pohrdáníhodný terorista, a ubožák Robert


Zdravím tak všechny NADkačery


Omlouvam se vsem kacerum, kteri nasli tuto kes v tomto stavu. Kes se pokusim obnovit v nedeli. Zaroven si necham prehrat od nasi ochranky zaznam z bezpecnostnich kamer. Prosim vsechny kacery, kteri navstivili tento tyden tuto kes, at mne kontaktuji pres profil a napisi, zda tam byla kes nebo uz jen vizitka bojovnika. Nevim presne, kdy k poskozeni kese doslo.
Owner


No, alespoň že ty Challenge keše, co se tu proti nim tak bojuje, nejdou ukrást. To by zase bylo apoštolů správného geocachingu, co by se to vydali řešit ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:28

Jo tusim Werg daval na vcera FB fotku listku, co mu zbylo po kesce. Zrejme to bude nejaky mladas ktery tuto hru nechape, resp on si mysli ze vlastne cini dobrou.
  • 0

#5 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 7:32

snorchl napsal/a:
Jo tusim Werg daval na vcera FB fotku listku, co mu zbylo po kesce.

Zrejme to bude nejaky mladas ktery tuto hru nechape, resp on si mysli ze vlastne cini dobrou.


vykrádáním keše? :o tak to má poněkud mylnou představu o konání dobroty:(
Pokud v ní je pouze LB a tužka, prosím, ale pokud jsou tam TB a GC, je to prasárna. (a asi je ani nepošle dál, protože by hned bylo vidět, kdo to logoval)

... a evidentně tu sleduje diskuzi, poněvadž to "Váš debil, idiot, bolšán, pohrdáníhodný terorista, a ubožák Robert" je novinka ...

Tak zdravím, no.
  • 0

#6 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:07

Tak to je teda noc... od včerejšího večera hledám něco pozitivního,co mě bude zase motivovat v GC pokračovat...a to jsem celý večer pracoval na listingu nové keše... ach jo, jdu to rozchodit a až se vrátím, doufám, že bude všechno v normálu :-)
  • 0

#7 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:17

Ja bych k Robertovi rekl pouze jedine - tak dlouho se leze na kasnu, az se ruka utrhne. :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#8 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 8:54

ja jen teda nechapu proc tam nechava mail, kdyz na svym nazoru nehodla nic menit. exhibuje? nebo si chce dokazat, ze on je neco vic? jeste by mohl zacit krast drahy auta, protoze ty taky prece nejsou pro vsechny.. no nic, nejhorsi je srazka s blbcem
  • 0

#9 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:01

mysakmorce napsal/a:
Tak to je teda noc... od včerejšího večera hledám něco pozitivního,co mě bude zase motivovat v GC pokračovat...a to jsem celý večer pracoval na listingu nové keše... ach jo, jdu to rozchodit a až se vrátím, doufám, že bude všechno v normálu :-)


neblbni;) Pokud máš rád kešky pro to hledání, zábavu... , tak ti to nějaké "čelenky" (a to se ještě včera nevědělo, jak jim budem říkat, a už někdo vymyslel pěkné označení) nemůžou zkazit. Prostě je ignoruj. Není to závod.
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#10 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:15

beeuskadawe1 napsal/a:

mysakmorce napsal/a:
Tak to je teda noc... od včerejšího večera hledám něco pozitivního,co mě bude zase motivovat v GC pokračovat...a to jsem celý večer pracoval na listingu nové keše... ach jo, jdu to rozchodit a až se vrátím, doufám, že bude všechno v normálu :-)


neblbni;) Pokud máš rád kešky pro to hledání, zábavu... , tak ti to nějaké "čelenky" (a to se ještě včera nevědělo, jak jim budem říkat, a už někdo vymyslel pěkné označení) nemůžou zkazit. Prostě je ignoruj. Není to závod.


vždyť já vím :-)) jenom jsem se nechal unést... veškeré změny, co včera proběhly jsou přesně proti mému vnímání geocachingu...tak mě to trochu vzalo :) ale už jsem se pomalu uklidnil v práci a zase to budu dělat jako do teď :-) pěkně "po staru" ;)
  • 0

#11 beeuskadawe1

beeuskadawe1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 10:21

mysakmorce napsal/a:

beeuskadawe1 napsal/a:

mysakmorce napsal/a:
Tak to je teda noc... od včerejšího večera hledám něco pozitivního,co mě bude zase motivovat v GC pokračovat...a to jsem celý večer pracoval na listingu nové keše... ach jo, jdu to rozchodit a až se vrátím, doufám, že bude všechno v normálu :-)


neblbni;) Pokud máš rád kešky pro to hledání, zábavu... , tak ti to nějaké "čelenky" (a to se ještě včera nevědělo, jak jim budem říkat, a už někdo vymyslel pěkné označení) nemůžou zkazit. Prostě je ignoruj. Není to závod.


vždyť já vím :-)) jenom jsem se nechal unést... veškeré změny, co včera proběhly jsou přesně proti mému vnímání geocachingu...tak mě to trochu vzalo :) ale už jsem se pomalu uklidnil v práci a zase to budu dělat jako do teď :-) pěkně "po staru" ;)


chápu, včera jsme byli taky pěkně rozčarovaní... Prostě ráno moudřejší večera, něco na tom bude.
Hezky nachystat kešky a do terénu :D
  • 0
statusbar
GOOGLOVAT UMÍME :-)

#12 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 11:01

EDIT: špatné téma, sorry za OT
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#13 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 11:02

Valicek1 napsal/a:
EDIT: špatné téma, sorry za OT


:):) to bych měl zkaženej celej den :)
  • 0

#14 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 11:09

Ono se sice řekne ignorovat ho a dělat GC bezstarostně dále, ale když má někdo založené keše a vrazil do toho pár peněz a někdo to likviduje jak na běžícím páse tak se to asi nedá :( nechápu jak někdo může ničit cizí majetek! Vymazat rodné číslo z registu a zlikvidovat stejně jako zlikvidoval on tu kešku (kešky?)!
  • 0

#15 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 11:23

labyorkie napsal/a:
Ono se sice řekne ignorovat ho a dělat GC bezstarostně dále, ale když má někdo založené keše a vrazil do toho pár peněz a někdo to likviduje jak na běžícím páse tak se to asi nedá :( nechápu jak někdo může ničit cizí majetek! Vymazat rodné číslo z registu a zlikvidovat stejně jako zlikvidoval on tu kešku (kešky?)!


Tohle je prostě vrchol ... já mám zkušenost, že mi někdo vykradl napěchovanou large keš těsně před půblikací, ale to byl prostě náhodný nález... ale to, že se někdo z KAČERŮ dělá tyhle věci cíleně a ještě si to sám pro sebe obhajuje... hnuss:)
  • 0

#16 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 11:29

A je ten dotyčný PM, nebo je hledá BF, nebo má napojení na někoho s PM? Být nebo nebýt PM je každého soukromá věc, mě se ale nelíbí, jak GS teď nenápadně, ale přitom soustavně tlačí na placení. Ikony PM se zobrazují při větším měřítku i BM, dá se snadno logovat, teď se informace o členství ukazuje i u logů a čekám, že brzy začne ikona BM blikat. Ovšem řešit to ničením, to je minimálně na pár facek. Navíc jsem přesvědčen, že pokud dotyčný ničí mysterky, tak na nějakého PM napojení má, pokud jím není sám.
  • 0

#17 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 11:29

No mě hlavně udivuje, že to očividně dělá nějakej šmejd co má PM. Tedy nováček si asi těžko PM koupí... :|
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#18 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 11:52

Jeho psychologicky profil bude: naramny hajzlik. O zadny boj proti PM nejde, proste se nudi, hledat a "jen" logovat ho nebavi. Takze kese nici a bavi se sledovanim fora. Rekl bych, ze se o prazdninach vzdycky nejaky takovy chudacek najde. My ho meli na varsku loni taky. jediny reseni je ho ignorovat. A pokud je zaznam z kamery, tak zverejnit podobu. Jinak co se tyka PM. Je to byznys a jako kazdy byznys se ji snazi amici prodat. Myslim se, ze 600,- rocne neni zadna premrstena castka. Kdyz to mam jako konicka, tak to klidne dam. Pokud to nekdo dela jednou za mesic, tak je PM pro nej zbytecnost.
  • 0

#19 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 11:52

Tak Robertů Řeháků moc v okolí Prahy není :-) jenom je otázka, jestli je takovej hrdina, aby tohle dělal pod svým skutečným jménem...
  • 0

#20 ottik5

ottik5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2011 - 11:53

Nebudete tomu verit, ale Robertek, kdyz jsem mu napsal ze byl snimany minimalne ze tri bezpecnostich kamer, a ze se alespon podivam, jak vypada opravdicka nula, napsal:
Omlouvam se, ale uz to nelze vzit zpet.
Chtel jsem jen rozpoutat diskusi na tema PMO.
Koncim svoji veskerou aktivitu v tomto smeru.
Robert


Doufam, ze dodrzi slovo. Kes jeste dnes obnovim
Owner
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama