Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Challenges - komu se nelibi michani statistik at hlasuje na GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 fafavorit

fafavorit

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 12:35

Nema smysl bedovat tady na foru pokud chcete zmenu je treba to rict na GC pomoci feedback. Zde je treba hlasovani o nemichani bodu statistik do poctu nalezenych kesi. http://feedback.geoc...inds-?ref=title

Dale je i tema o moznosti vypnuti Challenges pro jednotlive uzivatele kteri je nechteji hrat.

Osobne si myslim ze tato funkce do GC nepatri ze to nema nic spolecneho s myslenkou vyrazit hledat ven poklad, ale je to muj soukromy nazor.
  • 0

#2 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 12:49

Doplnuji odkaz na hlasovani pro moznost nastaveni, zda chci nebo nechci hrat challenges.
http://feedback.geoc...-challenges-to-

Osobne si ale myslim, ze by stacilo udelat dalsi zalozku jako jsou napr. suvenyry a pod ni teprve mit vse k challenges, na strance s profilem at klidne zustane napsany pocet splnenych challenges. A urcite oddelit body za challenges a body za odlovene cache.
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo


#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 12:56

Asi jsem natvrdlej, jak uz dneska nekdo napsal debil, ale ja nikde ve statistikach = STATISTIKACH smichane nalezy nevidim?! Nebo se to jen micha BM kacerum?
  • 0

#4 fafavorit

fafavorit

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 13:01

Sobiku: Podle toho co jsem cetl na GC se to ma zaznamenavat do celkoveho poctu nalezenych kesi. Pak na profilu je rozpad kolik z toho je challenges. Tak jsem vycetl, ale nezkousel jsem to. Ani nemam v planu teda :)
  • 0

#5 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 13:11

fafavorit napsal/a:
Sobiku: Podle toho co jsem cetl na GC se to ma zaznamenavat do celkoveho poctu nalezenych kesi. Pak na profilu je rozpad kolik z toho je challenges. Tak jsem vycetl, ale nezkousel jsem to. Ani nemam v planu teda :)

vidis a vo tom to je. Nevyzkousel jsi to, na vlastni voci nevidel a jen se nekde neco docetl ci slysel jak jedna baba (teda spis nadkacer) povidal a uz tady organuzujes protest.
  • 0

#6 fafavorit

fafavorit

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 13:35

sobikovi napsal/a:

fafavorit napsal/a:
Sobiku: Podle toho co jsem cetl na GC se to ma zaznamenavat do celkoveho poctu nalezenych kesi. Pak na profilu je rozpad kolik z toho je challenges. Tak jsem vycetl, ale nezkousel jsem to. Ani nemam v planu teda :)

vidis a vo tom to je. Nevyzkousel jsi to, na vlastni voci nevidel a jen se nekde neco docetl ci slysel jak jedna baba (teda spis nadkacer) povidal a uz tady organuzujes protest.


Ucelem tohoto vlakna neni flame. Studoval jsem pravidla na GC a ne ze jedna baba povidala. Tak prosim trochu soudnosti pri psani textu. Toto ma pomoct lidem kteri v jinem vlaknu vyjadruji svuj nesouhlas s touto funkci at vi kam se muzou obratit aby to melo nejaky smysl misto toho aby jen psali do fora.
  • 0

#7 fafavorit

fafavorit

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 13:39

Presne jak jsem psal - v profilu se to zobrazuje separatne a ve founds dohromady. Diky za overeni.
  • 0

#8 kuliocko

kuliocko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 13:58

Jde o to, ze nahore vpravo po prihlaseni a hlavne u logu je to zobrazene dohromady...v profilu je to zvlast...
  • 0

Nokia 5800XM + Handy Geocaching AE -> Samsung Galaxy Nexus + C:Geo


#9 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 14:00

Hosi, vase starosti a Kellnerovy prachy.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#10 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 14:11

To jsem podpořil...ne že by mě to nějak zvlášť vadilo, ale jde o princip. Chalenges jsou úplně o něčem jiném než Geocaching, je to prostě jiná hra (akorát že to provozuje jedna firma-Groundspeak), tak nevím proč by se to mělo kompletovat dohromady s bodama za "krabice".
To je jak kdybych cestou ke keši našel hovno a prostě za ně připočítal bod do Found It...to přece by nikdo jako normální nepovažoval...nebo jo?
  • 0

#11 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 14:18

Tady je jeste jedna varianta, co s Challenge, i když tyhle body budete mít zřejmě brzo zpátky.....
http://feedback.geoc...-waymarking-com
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#12 fafavorit

fafavorit

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 14:24

ssva napsal/a:
To jsem podpořil...ne že by mě to nějak zvlášť vadilo, ale jde o princip. Chalenges jsou úplně o něčem jiném než Geocaching, je to prostě jiná hra (akorát že to provozuje jedna firma-Groundspeak), tak nevím proč by se to mělo kompletovat dohromady s bodama za "krabice".
To je jak kdybych cestou ke keši našel hovno a prostě za ně připočítal bod do Found It...to přece by nikdo jako normální nepovažoval...nebo jo?


Pokud by to h...o melo GC kod a uvnitr byl log tak bych to pocital :)
  • 0

#13 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 14:56

Tak já jsem to vyzkoušel. V horním šedým okýnku, kde je přivítání Hallo"you user" je dole sečteno Found a Challenges, takže cifra pak mate. o něco níže už to má okýnka, kde je Found, Own a Challenges. jediný co zatím nezměnili je pak Statbar, kde je pouze počet nálezů. ... že by laciné body do statistiky?? ...
  • 0

#14 fafavorit

fafavorit

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2011 - 9:56

vetrnik_cr napsal/a:
Tak já jsem to vyzkoušel. V horním šedým okýnku, kde je přivítání Hallo"you user" je dole sečteno Found a Challenges, takže cifra pak mate. o něco níže už to má okýnka, kde je Found, Own a Challenges.
jediný co zatím nezměnili je pak Statbar, kde je pouze počet nálezů.
... že by laciné body do statistiky?? ...


tak tak. je to dost matouci
  • 0

#15 Forsyte

Forsyte

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2011 - 11:46

jiz 4 103 hlasu. jsem opravdu zvedavy na vysledek.
  • 0

#16 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2011 - 11:51

A nedá se přidávat. Asi něco dělají na serveru, ale teď je GS ve stavu, že šnek je jeho rychlejší brácha.
  • 0

#17 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2011 - 11:57

Ja se ani nenaloguju...
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#18 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2011 - 12:03

Ja bych teda dodal k tomu hlasovani. To vlakno don-t-make-completions-the-same-as-finds predpkladam do nej hlasuji vsichni kdo challanges nechteji hrat. Pokud bych challenges hrat chtel asi by mi namichani vubec nevadilo naopak treba i uvital. Proto vidim jako lepsi mit moznost proste si nastavit, ze tuto novou hru hrat nechci a v tom by bylo zahrnuto i to ze se mi nikde nebudou body za challenges zobrazovat idelane i u ostanich lovcu ve found logu. Ne ze by se to bez toho neobeslo, ale potesilo byt to a plno lidi by to podle me bralo i jako vyjadreni nazoru a postoje, ze uz toto je trochu jina hra. K tomu se GS jeste nevyjadril ale ani nazamitl tak jsem zvedavy. No...je nacase vyrazit do terenu ne? :)
  • 0

#19 Forsyte

Forsyte

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2011 - 15:50

predpokladas spatne. challenges hrat budu ( spise vybrane, ne takove sr.cky typu dej si pivo u fleku) ale zaneradit si tim svuj gc ucet nechci. takze az bude separovane, proc ne
  • 0

#20 Forsyte

Forsyte

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 5:57

Don't make completions the same as finds - 4 437 hlasu
Status: under review
Thank you for your feedback on this issue. We are discussing this internally. (30517)
jsem fakt zvedavy na na delku interni diskuse a hlavne na vysledek
  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama