Přejít na obsah


Fotka

Oregon x50 (WebUpdater) firmware 4.80


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2011 - 17:40

Changes made from version 4.50 to 4.80: [GCD]

Added support for advanced geocache logging with OpenCaching.com. See TrailTech (http://garmin.blogs....cachingcom.html) for more information.
Fixed issue with multilingual custom POI files

Info zde

Doporučuji přečíst si upozornění pro případ, že používáte BaseCamp !
  • 0

#2 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 14:21

vazeni, pustil se nekdo do update a pohral si s tim? ja nemam odvahu/potrebu a tak se jen srabaacky ptam ;)
  • 0

#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 15:08

djw: taky vyckavam :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#4 devon rex

devon rex

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 15:16

verze 4.70 měla problém se zobrazováním mapy směrem "k severu" pokud se nenavigovalo a byla děsně pomalá, verze 4.80 má tyto neduhy odstraněny. Jinak jsem nepozoroval nic nového, takže zase tak důležitý update to nebude (pokud teda nechcete hrát opencaching). Jak je to v reálu s opencachingem nevím, protože se tam nemůžu už 4. den přihlásit, vždy mi to spadne (Chrome, IE9 i FF - a nejnovější verzi Garmin protokolu mám). Resumé: Pokud nechcete mít podporu opencachingu a/nebo vám nevadí POIky jen v jednom jazyku, není potřeba upgrade.
  • 0

#5 lacop

lacop

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 247 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 15:36


Informácia pre tých, ktorí používajú v Oregone rastrové mapy bez obmedzenia v JNX formáte. Je potrebné použiť najnovší FirmwarePatcher v2.7.


Firmware 4.80 pre Garmin Oregon 450 úspešne patchnutý pomocou FirmwarePatcher v2.7.
  • 0

#6 Kyong

Kyong

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2011 - 21:09

Já stihl až tu verzi 4.80 a tam se zatím zdá, že to snad funguje. Zatím jediný problém mi nastal, že jsem asi 3x potřeboval připojit Oregon k pc a jednou mi to zůstalo viset na připojení. Garmin se přepl, ale s pc nekomunikoval, nešel ani vypnout. Musel jsem vytáhnout baterky, aby se vypl a tak minutu na displeji po vytáhnutí zůstal ten obráze přiojení a pomalu se vytrácel.
  • 0

#7 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2011 - 4:48

Pokud to jsou vážně jediné změny (přidání pár věcí pro Opencaching), tak je to pro mne zbytečný upgrade. Kdyby si vzali k srdci moje připomínky a zapracovali je udělali by lépe :-) - Také vás štve listování v dlouhých listingech a uvítali byste tlačítko pro posunutí obrazovky? - Také byste měli raději přístup k waypointům multikeší jako položku u dané keše a ne jako samostatné waypointy? To jsou pro mne asi hlavní nedostatky fw Oregonu.
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#8 devon rex

devon rex

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 124 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2011 - 8:37

Jo, to je shrnuto docela přesně. Ještě záznam trasy by mohli vylepšit - například barevnost podle zvolených profilů (vozidlo, geocaching..)
  • 0

#9 Skily_Lucias

Skily_Lucias

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2011 - 15:44

Tak já jeden docel zásadní problém u svého Oregona 450t pozoruju - nelze uložit žádnou trasu. Je tam klasická nabídka "Vytvořit trasu" ale po kliknutí se neobjeví nabídka Zvolte první bod, ale rovnou menu jakoby nové trasy ve které musím dát "Upravit trasu" a zadat body. Nicméně i když zadám body a vrátím se zpět do seznamu kde by trasa měla být tak není.... Zkoušel jsem přes Mapsource nahrát jakoukoliv trasu a v případě, že už Oregon jednu trasu uloženou měl v seznamu tak se dále choval korektně. Tak nevim jestli je tohle uplně dobře :|
  • 0

#10 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2011 - 21:12

Já mám O450 bez t a nic takového mi navigace nedělá. Trošku mě zarazil ten postup pro používání BaseCampu. Já si zazálohoval adresář GPX z navigace před instalací a pak udělal popsané. Ztratily se mi ale staré stopy a tak jsem nové GPX uklidil a vrátil tam staré. Nepozoroval jsem nějaké problémy jak ve funkčnosti MS nebo BC či Oregona.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama