Přejít na obsah


Fotka

GeoPOI+POI Loader


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2011 - 20:29

Tak jsem si dneska chtěl nahrát do Garminu Oregon 450 aktualizovanou databazí keší v ČR. Po vygenerováni Poi bodu z geogetu pomocí makra GeoPOI, jsem si to chtěl naládovat do gpsky. Po otevření POI Loaderu, se mi také otevřela nabídka aktualizace, tu jsem tedy využil a aktualizoval na verzi 2.70. Pote jsem dal nahrát nové kešule do přístroje, jenomže se to nepodařilo:(, zkoušel jsem to nekolikrát a nic, poprvé to prostě zamrzlo. podruhé to vypadalo, že se to podařilo, jenomže v gps vůbec nebyly body vidět i když ve složce byl normálně soubor nahrán, ale ani v seznamu kam vést, ani na mapě nic:( do aktualizace POI Loaderu to fungovalo všechno bezvadně. Má někdo podobnou zkušenost?
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#2 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2011 - 21:49

ano, nekdo mi ted nedavno psal na icq, ze mu tam nejdou finalky nebo co.. downgradnul na 2.61 a byl to zas ok..
  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2011 - 7:43

Ja jedu s 2.70 od jejiho vydani a s POI nemam problem. Je pravda, ze POIL zase "opravili" - kdyz uz jednou konecne fungovalo zobrazeni postupu zpracovani, tak ted je to zpet a ukaze se "Priprava dat" (nebo jak je to nazvane) a pak se okno nezmeni az do oznameni o tom, ze je to hotovo. Pak mam take pocit, ze zmenili pojmenovani klicu a hodnot v registrech (v nekterych z POILoader udelali POI Loader, pridali mezeru). ALe jiny problem jsem zatim nepozoroval.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2011 - 10:08

tak beru zpet, prave jsem se dokopal k aktualizaci kesi v oregonu, a rek bych ze novej poiloader funguje ok. jediny co tak ze sem musel zmenit cestu k exaci v combine (novinka s mezerou) a pred pustenim v silent jsem ho pustil rucne aby vedel co a kam.
  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2011 - 12:10

mikrom napsal/a:
jediny co tak ze sem musel zmenit cestu k exaci v combine (novinka s mezerou) a pred pustenim v silent jsem ho pustil rucne aby vedel co a kam.

Ja si v Combine zjistuju exe z registru a tak to mam na vsech pocitacich (W-64 vs W-32) stejnou davkou, nikde nemusim menit cesty (ale je pravda, ze v tomto konkretnim pripade castecne selhaly i ty registry ;)).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 14:12

Tak už jsem problém našel, v předchozí verze Poi Loaderu generovala soubor s koncovkou .gpi, nová verze generuje s koncovkou .poi a tu garmin oregon nějak neuměl přečíst, ale když jsem změnil koncovku na .gpi, tak vše v pořádku:)
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#7 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 14:17

mě nová verze nefunguje vůbec, končí jakou si nic neříkající chybou (něco jako "nepodařilo se nahrát body zájmu"). Starší verze mi tvrdí že je neplatné gpxko s finálkama (generované makrem POIGarmin), ale po odklepnutí že chci pokračovat všechno ostatní nahraje. Nejspíš tam budou nějaké neošetřené znaky či co.
  • 0

#8 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 14:29

Zkontroluj si, zda nahodou neexportujes kes, ktera ma nedefinovanou polohu, typ nebo jinou zakladni vlastnost. Pokud je to u WP, makro si s tim poradi, ale s kesi ne. Takova kes za normalni situace vzniknout nema, ale mohlo k tomu dojit pri prechodnem stavu v obdobi zmen na gc.com nebo pokud jsi BM tak asi i pri importu PM kese (bez listingu, souradnic, ...).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#9 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2011 - 20:25

zeby to padalo na nejaky dvny kesi? jinak nevim
  • 0

#10 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2011 - 21:22

Pokud vím, tak GJ pro BM žádnou PMO keš nestáhne. Jen to červeně napíše, že ta a ta je PMO. Když jsem nějakou našel a chtěl ji mít ve statistikách, musel jsem ji v GG ručně založit. Ale kdoví co je po posledních změnách na GS.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama