Přejít na obsah


Fotka

Event je mrtev, at zije event!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2006 - 15:24

Zdravim vespolek, otviram toto vlakno z duvodu predbezneho pruzkumu zajmu o geoevent na Sumave v Dolnich Jilovicich ( N 48° 38.960 E 014° 16.803) Jednalo by se o termin 6-8. rijna 2006, drivejsi termin neni z duvodu vytizeni rekreacniho zarizeni mozny, pozdejsi neni vhodny, cim pozdeji, tim vetsi pravdepodobnost zimy.
Kapacita ubytovaciho zarizeni je limitovana cca 25 misty v objektu, pripadne omezena moznost stanovani. Predpokladana cena za osobu/noc do 200 kc.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2006 - 15:54

Přijedu!
Jsem rád, že ještě letos jeden přírodní víkendový event bude. Už na "Samotě u lesa" jsem zjistil, že tyto eventy mimo města mají svou nezaměnitelnou atmosféru. Super, těším se už teď!
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2006 - 16:42

Ten termin vypada tak idealne, ze si nejsem jist, zda bude kapacita stacit :o). Dorazim rad v poctu 1-2 kusu.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2006 - 18:44

Tak do toho s Kucinkou urcite jdeme! Sumavsky kesky budeme sice tou dobou mit urcite vyloveny, ale i tak se radi stavime pokecat... :)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 2:37

No v Jilovicich jsem uz dlouho nebyl ;-) a datum se zda byt docela pouzitelne, takze se predbezne take hlasim a doufam, ze mi do toho nic nevleze.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2006 - 17:36

Na Sumave jsem uz dlouho nebyl, takze bych se mozna rad zucastnil. Co bude v rijnu je ale pro me ve hvezdach. Co se kapacity ubytovani tyce, jestli mi nekdo ukaze ctyry metry ctverecni kam si muzu postavit stan, bohate mi to staci v kazdem rocnim obdobi. Samozrejme pokud se kapacita jen 25 lidi nevztahuje i na moznosti nekde spolecne posedet, popit a potlachat - to uz by bylo vyraznejsi omezeni.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 10:29

je to este daleko, ale vyzera to zaujimavo :)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 12:24

Jestli to nebude stejny termin jako Geoburcak, tak na Sumavu na samotu urcite taky radi vyrazime!
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2006 - 15:33

Tak takove akce se radi zucastnime v kompletni sestave.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2006 - 22:53

Jestli to nebude stejny termin jako Geoburcak, tak na Sumavu na samotu urcite taky radi vyrazime!

Rozhodně nebude, protože "GeoBurčák" je plánován na sobotu 23.9. Šumava je super a pokud do toho nepříjde nic mimořádného, rádi přijedeme.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama