Přejít na obsah


Fotka

Googlemap a vrstva kešek na Androidu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Thalion

Thalion

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2011 - 5:47

Na HTC HD2 jsem běžně otevíral kml soubor vyexportovaný z CacheListu v google mapách a používal to pak při navigaci v terénu, kde jsem viděl krásně umístění map v okolí cesty. Mám Samsung Galaxy II. a nevím, jak stejný soubor otevřít aby mě plnil stejnou službu. Jestli ho mám někam nakopírovat nebo musím použít jiný soubor. Díky za radu.
  • 0
Thalion

#2 Thalion

Thalion

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 6:57

Fakt nikdo nemá zkušenosti s použitím těchto vygenerovaných souborů? Ať už v googlemapách nebo v jiných?
  • 0
Thalion

#3 LukasCZ

LukasCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2011 - 11:49

Pokud chceš kml soubor otevřít přímo v google mapách, tak mě napadá pouze řešení prostřednictvím "Moje místa":
1. Na desktopu si otevřeš google mapy
2. Zvolíš moje místa (je nutné se přihlásit)
3. Vytvořit mapu -> importovat -> nahrát kml
4. Pak si v Androidu pustíš google mapy
5. vybereš zobrazené vrstvy -> Moje mapy -> a otevřeš vrstu kterou si vytvořil z toho kml importu

Je to docela krkolomné řešení a myslim, že je tam možná i nějaký limit na počet bodů, které lze najednou zobrazit.

Jinak například Locus umít snad přímo importovat kml, ale myslim, že má jiné online mapy než ty od googlu.

A uplně na závěr pokud chceš zobrazovat keše na google mapách v androidu, tak bych ti doporučil si rovnou naistalovat c:geo. Keše si stahuje online nebo si je můžes importovat z gpx souboru.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama