Přejít na obsah


Fotka

eTrex LEGEND manuál (scháním)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2006 - 14:41

Přátelé kamarádi geocacheři!
Potratil sem manuál k GPSce, teď sem jí prodal kámošovi, a dodal mu manuál v angličtině, leč on tímto jazykem nevládne. Z Picodasích stránek sem si manuál stáhnul, ale ty ludry vydělávaj na všem a je to PDFko a nejde vytisknout (chráněný heslem)
Najde se někdo, kdo vlastní manuál k týdle GPSce, je ochotnej mi jej poslat buď via email, či jinak?
Díky moc.

Groula
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2006 - 15:00

Přátelé kamarádi geocacheři!
Potratil sem manuál k GPSce, teď sem jí prodal kámošovi, a dodal mu manuál v angličtině, leč on tímto jazykem nevládne. Z Picodasích stránek sem si manuál stáhnul, ale ty ludry vydělávaj na všem a je to PDFko a nejde vytisknout (chráněný heslem)
Najde se někdo, kdo vlastní manuál k týdle GPSce, je ochotnej mi jej poslat buď via email, či jinak?
Díky moc.

Groula

Zkus to otevřít v něčem, co není od Adobe ;-) Zkusil jsem KPDF, co tu mám ve Fedoře, a bez problémů... :-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2006 - 15:08

Zdravíčko, příručku mám doma 2krát jelikož mám 2 legendy. A co si budeme povídat jedna v baráku stačí, takže ti klidně jednu dám. Nevim odkud jsi.Já jsem z Davle u Prahy. Napsal jsem ti na ICQ... v případě zájmu napiš
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama