Přejít na obsah


Fotka

nazev kese


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2011 - 20:24

Nejak, neptejte se me jak, se mi povedlo do databaze zaradit exportovane kese pomoci exportu pro garmin, takze tyto kese maji nyni pred nazvem znaceni napr, MSAA, TM12 atd. Lze nejak toto oznaceni z kesi hromadne odstranit aniz bych je musel smazat? Kdyz si tyto kese exportuju tak nazev je MSAA MSAA ......, coz neni uplne super :) predem dik za napad
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#2 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2011 - 20:31

no vidíš a přitom to znamená Multi - Small - 1.5 - 1.5 a na první pohled víš na čem jsi. Já bych si to tam nechal.
  • 0

#3 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2011 - 20:37

poohDA napsal/a:
no vidíš a přitom to znamená Multi - Small - 1.5 - 1.5 a na první pohled víš na čem jsi. Já bych si to tam nechal.

no jo,ale kdyz si to exportujes nasledne do gps tak jak jsem psal mam nazev kese napr "MRAA MRAA jak se......" coz je k nicemu,ale uz jsem na to asi prisel, musim si najit rucne vsechny kese u kterych to je takhle blbe zmeneno a znovu stahnout listingy, pak se to zmeni
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#4 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2011 - 21:10

Prohnal bych to pres vyhledavani dle jmena kese. Tech kombinaci zase tolik neni.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2011 - 22:50

Pokud se od té doby nedělala každodenní záloha, tak bych se k ní vrátil. Proto ty zálohy jsou...
  • 0

#6 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 15:43

Ja osobne bych si ty kesky vyfiltroval podle tagu IMPORT a pak jim stahnul znova listingy pres geojarry. Tim se ti znova naimportuji vsechna data a nazvy opravi na spravne. :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama