Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Prosba o vytvoření GPX Prahy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 WsaW

WsaW

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 12:39

By by někdo ochoten poskytnout my GPX Prahy? Nemám premium member. Tak nejsem schopen vytvořit si sám. Nejlépe kdyby se jednalo o okruh 5-10 km okolo Prahy. Moc děkuji. WsaW
  • 0

#2 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 12:45

Co do něj chceš? ;-)
  • 0

#3 WsaW

WsaW

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 12:48

Tak nejraděj bych byl, kdyby tam byly tradiční cash a mutli cash. Nebo jak to myslíš?
  • 0

#4 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 12:51

tradicni cash bych taky snes :D, to muzes vyjet i mne :D
  • 0

brundi
 


#5 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 12:52

Úúúúúúú, teď mi přeběh mráz po zádech :-) Ty asi anglicky moc neumíš, co? ;-) Pokud chceš tradiční peníze a multi peníze, tak to Ti nepomůžu. Kdybys chtěl keše nebo cache, tak to bude lepší :-) (cash = peníze v hotovosti, mince či bankovky). Jo, jdu na to.
  • 0

#6 WsaW

WsaW

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 12:54

máš pravdu... english neumim.... učil sem se německy.... ale kešky prahy bych teda bral ;-)
  • 0

#7 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 12:56

Btw. Co s nim plánuješ udělat, případně pro koho? Koukám, že nemáš nalezenou ani jednu keš... Proč hned PQ?
  • 0

#8 WsaW

WsaW

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 13:01

Jsem začátečník. Chci to pro sebe. A už sem nalezl několik kešek kolem jihlavy a na jižní moravě. V praze studuju. Ani s geocaching cz moc neumim. Ale do mapky sem zadával data mnou nalezených kešek. Jen nevim, kde se na svou statistiku mrkout. A taky sem byl na rhodosu kde sem našel kešky ale ty na GC cz asik nezadám.
  • 0

#9 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 13:12

Nálezy se logují na GC.COM, nikoli GC.CZ!

Jinak http://navigovat.mob.../sc-3-a-1312930 a ostatní přidružená témata na Wiki
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#10 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 13:14

WsaW napsal/a:
Jsem začátečník. Chci to pro sebe. A už sem nalezl několik kešek kolem jihlavy a na jižní moravě. V praze studuju. Ani s geocaching cz moc neumim. Ale do mapky sem zadával data mnou nalezených kešek. Jen nevim, kde se na svou statistiku mrkout. A taky sem byl na rhodosu kde sem našel kešky ale ty na GC cz asik nezadám.


No, nálezy se musí zadávat na geochaching.com

Začni odkazem http://wiki.geocachi...i/Hlavní_strana a uvidíš, že to hned půjde lépe :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#11 WsaW

WsaW

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 13:16

fremen.cz->hm... tak to je potěšijící zpráva.... chjo.. tak doufám že si vzpomenu na datumy nálezu, a napravím...děkuji za info
  • 0

#12 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 13:29

WsaW: Data nálezů se dají docela dobře najít znova na mapě.. nebo tadyk: http://www.geocaching.cz/nalezy.php :)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#13 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 18:29

Valicek1 napsal/a:
WsaW: Data nálezů se dají docela dobře najít znova na mapě.. nebo tadyk: http://www.geocaching.cz/nalezy.php :)

To jo, ale vysvětli mi, jak mu tam z toho rhodosu přilezou. :)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#14 WsaW

WsaW

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 18:39

Z Rhodosu si data dohledám podle fotek. České kešky sem už vytahl z GC cz a zalogoval na GC com.... tak snad to bude v pohodě... Jen s tim GPX prahy mi zatim nikdo nepomohl...
  • 0

#15 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:04

WsaW napsal/a:
Z Rhodosu si data dohledám podle fotek. České kešky sem už vytahl z GC cz a zalogoval na GC com.... tak snad to bude v pohodě... Jen s tim GPX prahy mi zatim nikdo nepomohl...

taky jsi zatím nenapsal, k čemu ti to bude...a zřejmě nemáš vůbec představu, kolik by jich bylo a jak rychle ta data zastarávají...
  • 0

#16 WsaW

WsaW

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:19

dr.vota napsal/a:

WsaW napsal/a:
Z Rhodosu si data dohledám podle fotek. České kešky sem už vytahl z GC cz a zalogoval na GC com.... tak snad to bude v pohodě... Jen s tim GPX prahy mi zatim nikdo nepomohl...

taky jsi zatím nenapsal, k čemu ti to bude...a zřejmě nemáš vůbec představu, kolik by jich bylo a jak rychle ta data zastarávají...


K čemu by mi to gpx bylo?? Hádej? Že by k hledání kešek po Praze? Nebo myslíš přístroj?? Mám Oregon 45O. ;) Jak data zastarávají opravdu nevim... Přecijen sem začátečník. A kolik je kešek v Praze? Podle mapky hodně, proto také žádám o pomoc s gpx... ;)
  • 0

#17 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:41

Hmm, já ti to GPX klidně stvořím. Problém v tom nevidím, ale nejjedušší pro tebe bude si to naklikat třeba v CacheListu, zrovna to co potřebuješ.. Data, kór ve městech zastarávají hodně rychle..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#18 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:51

WsaW napsal/a:

dr.vota napsal/a:

WsaW napsal/a:
Z Rhodosu si data dohledám podle fotek. České kešky sem už vytahl z GC cz a zalogoval na GC com.... tak snad to bude v pohodě... Jen s tim GPX prahy mi zatim nikdo nepomohl...

taky jsi zatím nenapsal, k čemu ti to bude...a zřejmě nemáš vůbec představu, kolik by jich bylo a jak rychle ta data zastarávají...


K čemu by mi to gpx bylo?? Hádej? Že by k hledání kešek po Praze? Nebo myslíš přístroj?? Mám Oregon 45O. ;) Jak data zastarávají opravdu nevim... Přecijen sem začátečník. A kolik je kešek v Praze? Podle mapky hodně, proto také žádám o pomoc s gpx... ;)

10km od staromáku je 1700 keší, kolik jich stihneš odlovit za týden, měsíc? Pak ta data můžeš v podstatě vyhodit. Stáhni si jen to, co máš v plánu reálně odlovit třeba příští den, na to nepotřebuješ PQ. Uvidíš sám.
  • 0

#19 WsaW

WsaW

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:54

Valicek1 napsal/a:
Hmm, já ti to GPX klidně stvořím. Problém v tom nevidím, ale nejjedušší pro tebe bude si to naklikat třeba v CacheListu, zrovna to co potřebuješ.. Data, kór ve městech zastarávají hodně rychle..


Oka, děkuji tedy za radu ;) Nevěděl sem, že se data po Praze tak rychle mění. ;)
  • 0

#20 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 20:00

https://chrome.googl...onkmfbbpa?hl=cs
Ještě odkaz.. Je to paráda, přes mapu si rozklikneš kešku a pak si ji hodíš do seznamu...
Trošku vyšší liga je GeoGet + GeoJarry, ale tato kombinace umí všechno krom luštění mysterek
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama