Přejít na obsah


Fotka

Odstraneni waypointu krome FI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 250 příspěvků(y)

Publikováno 01 October 2011 - 7:51

Muzete mi nekdo poradit jak odstranim vsechny waypointy z geogetu krome finalnich waypointu ? Finalni maji u me prefix FI takze ty bych chtel zachovat. Doporucene parkoviste a ostatni waypointy je pro me zbytecne drzet v databazi. Diky
  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 01 October 2011 - 7:59

rekneme, ze by sis tim moc nepomoh - pri dalsim importu (at uz jakkoliv) by se ti ty wp nasypaly zpatky

PS: viz ararat
  • 0

#3 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 02 October 2011 - 11:44

presne jak rika petulinka. resenim je ty waypointy proste neexportovat do GPS, pac predpokladam, ze Ti vadi spis tam. ja exportuju u nalezenych jen Final (to konec koncu resi medwynovo makro), u nenealezenych prdim na Reference point, Trailhead, a donedavna i na Parkingy :) a kdyz k omu pridas, ze nechces exportovat waypointy bez souradnic... prip by slo jeste udelat filtr na finalovy waypointy tradicek (WTF), a ten od exportovanyho seznamu odecist. B)
  • 0

#4 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 02 October 2011 - 11:49

Nápověda...
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#5 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2739 příspěvků(y)

Publikováno 02 October 2011 - 23:07

Škoda, že nejde udělat něco jako tag pro jednotlivé stage - např. u multikeší či rozdělaných mysterek, kde některé už odlovené mám, takže tam nemusím a podle tohoto "tagu" pak neexportovat tyhle stage... Když pak totiž na rychlo jedu do míst kešky a když si vyexportuji místní kešky, tak tam mám opět i ty již "navštívené" stage, takže pak se často zdržím lovením opět těch samých stage, protože si občas neuvědomím, že jsem tam už byl... Je to jen takové zbožné přání a námět, co by se dalo ještě udělat :-)
  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 03 October 2011 - 6:21

Ke kazde stage si muzes doplnit komentar a ten pak pri jeho rozkliknuti v GPS vidis. Snadno tedy zjistis, ze uz ho mas. Nebo kometar ke kesi jako takove, kde si poznamenas, co uz jsi obesel, ti take muze napovedet. Nebo si z prvni nenavstivene stage udelej fiktivni FI, a jiste se najdou i dalsi moznosti.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama