Přejít na obsah


Fotka

Špatné načtení data do GG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 23:26

Zdravím. Poslední dobou (cca 2 týdny) se mě špatně načítá datum nálezu cache do GG. Je přehozené DD a MM ( keš nalezená 4.10.2011 má v po načtení do GG datum nálezu 10.4.2011). GG je aktualizovaný, v profilu na GC.com mám nastavený Date Format DD/MM/RR. Jinak mám "pomrvený" i načtený údaj o založení cache...vždy se místo skutečného data založení zobrazuje v GG datum "načtení", tj.kdy jsem spustil skript "Keše-označit nové nálezy". Nevíte v čem je problém? Omlouvám se jestli to tady bylo už řešeno a přehlídl jsem to...;)
  • 0

#2 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 1:10

Ano, x krát se psalo, že to cos udělal je jediná přímo nedoporučená věc. Sám píšeš, že sis přehodil měsíc a rok oproti tomu co je na GC.COM běžné - a divíš se, že to program čte taky přehozeně. Můžeš vymyslet způsob jak má program zjistit co sis nastavil jako měsíc a co jako den ?
  • 0

#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 6:59

ssva: problem je ve formatu data, takze si ho prehod na neco jineho a bude to v poradku.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#4 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 8:20

To mě nenapadlo...když mě ten emerickej formát MM/DD/YYYY nějak nesedí. Udělal jsem kompromis a změnil to na YYYY-MM-DD a s tím to GG načte všechno v pohodě. Díky.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama