Přejít na obsah


Fotka

prosím o radu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 sexyTara

sexyTara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 18:52

prosím muže mi někdo poradit?strávila jsem nespočet hodin hledáním a nevím kudy kam....mám nokii C 5-03.chtěla jsem v ní mít mapy a keše na ní zobrazeny.našla jsem program trackbuddy a nainstalovala geoget...nevím jak dál-jsem už zoufalá.odkud(z jaké stránky)? a jak importovat?a jak to vše dostat do toho tel?děkuji moc za pomoc
  • 0

#2 Dr.hu

Dr.hu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 19:07

ahoj, já na nokii se symbianem používám handy geocaching na dohledání. A do navigace si uložím keše jako trasové body z gpx souboru.
  • 0
Rovnou za nosem či za šipkou?

#3 Dr.hu

Dr.hu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 19:12

trackbuddy se mi moc neosvědčil.
  • 0
Rovnou za nosem či za šipkou?

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 19:13

Nejdriv musis do geogetu nacpat data. Nemusis najednou, staci i vicekrat a postyupne. geoget si je v sobe nasysli a spoji do jedne velke databaze. Data se importuji z GPX souboru.

Pokud jsi platici clen Geocachingu, pak si muzes GPX stahnout primo z geocaching.com webu, nebo si tamtez muzes vyzadat stahnuti hromadneho GPX podle mnoha ruznych kriterii. (rika se tomu pocketQuery)

Pokud nejsi platici clen, pak je dobre si do Geoget nainstalovat doplnek GeoJarry, ktery ti to stahnuti obstara pokoutne sam. (pokoutne, protoze toto pocinani se provozovateli geocaching.com nelibi.)

Jakmile mas data v geogetu, pak je muzes vyexportovat do ceho chces. Existuje nespocet exportnich doplnku do geogetu, tobe by se mohl hodit treba tento: http://geoget.ararat...kript:trekbuddy
  • 0

#5 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 20:49

sexyTara?? taky sem si na XCHATU zakladal takovy prezdivky, aby mi nekdo rychlejc odpovedel, ale to mi bylo 13:-D tady to snad neni potreba
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama