Přejít na obsah


Fotka

recyklace keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 17:51

Tady kousek od Brna jeden kačer provedl hezkou skopičinu, pro okolní je to spíše k naštvání - i když bod je bod.... Vzal svou původní keš, archivoval ji a ihned z listingu udělal duplikát, do názvu přidal "V2" jako že je to nová verze. V listingu udělal změnu - přidal jeden obrázek a souřadky posunul o několik metrů (přesněji o 5 a o 7 tisícin minuty). Takže on má druhou založenou, a kačeři mají znovu příležitost navštívit stejné místo kde už byli. To skutečně budeme nově obíhat pořád ty samé skrýše a bude se měnit se bude jen GC kod a v názvu V1 až Vnekonečno ?
  • 0

#2 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 17:52

To už radši hledat archiválii, než recyklát! Ale znám taky jednu z Dejvic, teda z Břevnova, která byla dokonce ve stejný díře. A z Liboce taky.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 18:00

Trhac napsal/a:
To už radši hledat archiválii, než recyklát! Ale znám taky jednu z Dejvic, teda z Břevnova, která byla dokonce ve stejný díře. A z Liboce taky.

a byly od stejného ownera se stejným listingem ?
  • 0

#4 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 18:33

Bezna praxe. Taky se mi uz parkrat stalo, ze mi Handy GC nabidl krabku o ktere 100% vim, ze uz jsem ji odlovil. Tak patram patram a koukam, ze ta puvodni byla archivovana a tohle je nova verze.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 18:38

Destr napsal/a:
Bezna praxe. Taky se mi uz parkrat stalo, ze mi Handy GC nabidl krabku o ktere 100% vim, ze uz jsem ji odlovil. Tak patram patram a koukam, ze ta puvodni byla archivovana a tohle je nova verze.

opět se ptám - totožná a od stejného autora ?
  • 0

#6 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:10

Arne1 napsal/a:

Trhac napsal/a:
To už radši hledat archiválii, než recyklát! Ale znám taky jednu z Dejvic, teda z Břevnova, která byla dokonce ve stejný díře. A z Liboce taky.

a byly od stejného ownera se stejným listingem ?

Ta v Liboci od stejného autora.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#7 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:59

Arne1 napsal/a:
To skutečně budeme nově obíhat pořád ty samé skrýše a bude se měnit se bude jen GC kod a v názvu V1 až Vnekonečno ?


Predpokladam, ze tuto hru hrajes dobrovolne. Tak si pro tu V2 nechod. Ale to nevydrzis. Prave proto, ze bod je bod.
Proc by si nemohl takovou kes udelat? Je to v souladu s pravidly a nikomu neskodi. Nechces - nech byt.
  • 0

#8 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:28

Ta, o ktere Arne mluvi, byla archivovana z duvodu, ze prvni verze nestala za nic, a druha ma byt vymakanejsi schranka... tak aby zbytecne ti co uz kes nasli nemeli spatne vzpominky na starou verzi a neodrazovali treba lidi co ji jeste nemaji, ze nestoji za nic. Vubec nic proti tomu nemam, i kdyz prvni verzi jsem nestihl, takze v mem pripade to neni bod navic.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#9 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:04

niximor napsal/a:
(...) byla archivovana z duvodu, ze prvni verze nestala za nic, a druha ma byt vymakanejsi schranka... tak aby zbytecne ti co uz kes nasli nemeli spatne vzpominky na starou verzi a neodrazovali treba lidi co ji jeste nemaji, ze nestoji za nic.


Podobný případ u nás na oblasti:
GC2WJ14 a nástupce GC34F1P

Může se to dělat, ale je to divný ;)
  • 0

#10 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:24

ivanbok napsal/a:

niximor napsal/a:
(...) byla archivovana z duvodu, ze prvni verze nestala za nic, a druha ma byt vymakanejsi schranka... tak aby zbytecne ti co uz kes nasli nemeli spatne vzpominky na starou verzi a neodrazovali treba lidi co ji jeste nemaji, ze nestoji za nic.


Podobný případ u nás na oblasti:
GC2WJ14 a nástupce GC34F1P

Může se to dělat, ale je to divný ;)

Tenhle to alespoň jinak nazval.
  • 0

#11 o.filip

o.filip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:52

ivanbok napsal/a:
Podobný případ u nás na oblasti:
GC2WJ14 a nástupce GC34F1P
Může se to dělat, ale je to divný ;)


Byl jsem na původní a předevčírem i na té nové. Cache je mírně přemístěna, má jinou velikost, jiné maskování, úplně jiný listing a je přejmenovaná (což je logické, protože ta původní měla sloužit k výměně lego panáčků). Být na místě ownera, asi bych také volil metodu archivace a publikování nové cache.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama