Přejít na obsah


Fotka

GC35J3P - Kačerstvo ve středověku - Vánoční event v Dětenicích


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 WiperCZ

WiperCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:22

Slyšte slyšte holoto, nějaké kačerstvo se jede nakrmit chutnou krmí a pobejt do Dětenic

Letos pred Vanocemi se geokačeři a geokamarádi setkají uprostřed středověku. Vánoční Dětenice jsou to pravé období pro pokec s geo kamarady a práteli. Já osobně do Dětenic jezdím každý rok o Vánocích, tak jsem se rozhodl pro tento event. Doufám, že si tento event pořádně užijeme a budem na něj vzpomínat jako hodně povedený. A třeba začneme i mluvit jinak v hospodách :-)

! KRČMA DĚTENICE vás okouzlí !

Co vás čeká?
ochutnáte Dětenické černé a světlé pivo,
posilníte se středověkými specialitami připravenými na otevřeném ohni,
budete jíst rukama,
pobaví Vás tanečnice na stolech, šermíři, žebráci, fakír, kejklíř...,
obslouží Vás personál v dobových kostýmech,
zažijete šokující středověké prostředí a drsnou staročeskou mluvu.

Jídelní lístek a další informace o krčmě najdete na webu krčmy.

Něco dobrého z krmení:
TALÍŘ PRO ZAZOBANÉHO SEDLÁKA
TALÍŘ PRO LOUPEŽIVÉHO RYTÍŘE
KOLENO UHRANUTÉ SVINĚ
KUS ŠŤAVNATÉHO TELÁTKA
HNÁTA Z EXOTICKÉHO PTÁKA
TALÍŘ PRO ZATVRZELÉ KYTKOŽROUTY


Do 17 hodin bude otevřen i barokní zámek Dětenice, který můžete navštívit ještě před začátkem eventu.
Pro ty, co chtejí další bodík, může posloužit místní Multi cache Středověké Dětenice

Začátek eventu je stanoven na 19 hodin

A teď to podstatné k eventu a rezervaci:
Rezervace míst pomocí logu WILL ATTEND je nutná nejpozději do 26. října 2011. Prosím nahlaste pocet míst v logu. Následující den budu objednávat velké stoly pro nás, kačery. Bohužel to nejde udělat jinak vzhledem k vytízenosti krčmy. O návštěvu Detenic je obrovský zájem každý den v roce, proto tato včasná rezervace. Pokud během listopadu a prosince někdo vypadne, bude prostor pro náhradníky, dozvíte se samozřejmě v oznámeních, proto logujte i po tomto datu. Pokud se rozhodnete přijet na základě vlastní pozdější rezervace, budete zřejmě sedět samostatně mimo "kačerství". Logbook bude samozřejmě přítomen a bude k dispozici i eventové CWG.

Vstupné na středověký program je 145,- Kč, připočítává se automaticky k Vašemu účtu při placení.

Dětenice se nachází v jižní části okresu Jičín a jihovýchodní části Českého ráje. Přímo v Dětenicích je kromě placeného parkoviště skoro všude Zákaz parkování, prosíme tedy zaparkujte dle waypoyntu.
Více informací na souřadnicích, nebo napište mail, pokud potřebujete.

Doporučuji domluvit se s ostatním kačerstvem na společné cesty z různých koutů země, aby jste se na parkoviště vešli a hlavně mohli ochutnat kvalitní místní pivo.


Na všechny se těší realizační team Wiper Company, věřím, že i v tomto vánočním shonu dorazíte za geokamarády a někteří z Vás i uzavřít kačerský rok 2011, už se toho potom moc nestihne :-)
Listing bude postupně doplňován, nezapomeňte hlavně na rezervaci do 26. října 2011.

http://coord.info/GC35J3P
Info na [mail]geocaching@wiper.cz[/mail]
  • 0

#2 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:27

Já rozhodně jdu a kdyby chtěl někdo vzít z Prahy tak stačí říct.
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#3 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 23:03

Jelca napsal/a:
Já rozhodně jdu a kdyby chtěl někdo vzít z Prahy tak stačí říct.


Jdu. Rikam.
  • 0

#4 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 1:37

Slanecek napsal/a:

Jelca napsal/a:
Já rozhodně jdu a kdyby chtěl někdo vzít z Prahy tak stačí říct.


Jdu. Rikam.

:D to se docela projdete ;) ...
  • 0

#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 6:44

Trochu mi v tom chybí pointa typu: Akce jen pro kačery.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:26

ivanbok: ja bych rekl, ze tohle je nejzasadnejsi otazka, ktera uz mela padnou od reviewera pri schvalovani a odmitnuti pripadneho komercniho eventu.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 WiperCZ

WiperCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:04

Každý Event je komerční, pokud je v nějaké hospodě. Takže klídek :-) Ano pro log si můžeš přijít, díky za námět, doplním do listingu, kvůli rezervaci by se to ale pletlo teď, takže časem :-)
  • 0

#8 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:21

WiperCZ napsal/a:
Každý Event je komerční, pokud je v nějaké hospodě.

To si nemyslím - pokud je event v hospodě, většinou není podmínka platit za program a když si někdo nedá ani minerálku, tak samozřejmě neplatí nic. Taky tady spojitost s geocachingem vidím dosti vzdálenou - "středověk" v Dětenicích je totiž velmi komerční záležitost.
  • 0

#9 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:31

Každý event není komerční pokud je v hospodě a v listingu není pouze reklama na onu provozovnu kromě CWG. Jelikož to není pouze můj názor že jde o komerční listing eventu tak jsem ráno na tento event napsal NA log který mi byl smazán. Nejen moji oprávněnou domněnku jsem prodiskutoval s jedním bývalým Rewievrem a nechal ho zcela objektivně předem posoudit zdali se jedna o komerční listing. Bylo mi řečeno že sice ano ale v poslední době GS přivírá oči a lidi to tak "chtějí" takže je vše v pořádku. Takže si klidně můžete uspořádát event třeba v MCkačeru a povinnou podminkou pro zalogovani bude konzumace Hromburgeru a Čusburgeru ale jelikož to "lidi" tak chtějí tak je vše Ok. BTW. To Wiper neber si to nijak osobně ale ten smazany NA log RW. stejně vidí
  • 0

#10 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:39

Osobne jezdim do Detenic celkem casto a myslim ze to za to proste stoji. Je to velmi prijemna akce. Ja se moc tesim!
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#11 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 10:43

Jelca napsal/a:
Osobne jezdim do Detenic celkem casto a myslim ze to za to proste stoji. Je to velmi prijemna akce. Ja se moc tesim!

osobně si myslím totéž ale nebudu nikde za peníze Premium Memberu dělat reklamu soukromému podniku ;)
  • 0

#12 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 11:36

Náš WN smazal Wiper také a to bez jakéhokoli vysvětlení .....není to slušné:( Geocache log GL6P7BG7 ▼ Close Write note kubacom posted a note for [Event Cache] Kacerstvo ve stredoveku Monday, 10 October 2011Kralovehradecky kraj, Czech Republic * Archivováno Nápad je to dobrý, v Detenicích jsme už nekolikrát byli, proto naše zkušenosti: 1) zábava skvelá - netradicní, i když poslední dobou šla kvalita hodne dolu 2) bez prespání se clovek pripraví o polovinu nabízených požitku = ridici budou trpet ;) 3)ceny v Detenicích mužou být pro nekoho astronomické, takže by neškodilo hodit nejaký odkaz, aby si kaceri mohli udelat dojem .... možná to bude problém, protože samy stránky Detenic ceny jídel asi nenabízí ubytování ano, cena za dvoulužák 3200,-/noc Šly by tedy, prosím, doplnit nejaké tyto informace ....díky
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 11:40

To nejak nechapu, proc tohle owner maze. Az zacinam mit pocit, ze je sam nejak primo ci neprimo napojen na majitele...
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#14 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 11:44

Tak tomu proč maže toto ani já nerozumím a doufám že zde poskytne vysvětlení.
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#15 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 11:45

S474N napsal/a:
To nejak nechapu, proc tohle owner maze. Az zacinam mit pocit, ze je sam nejak primo ci neprimo napojen na majitele...

CWG v ceně vstupného? :D
  • 0

#16 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 13:04

WAW napsal/a:
Takže si klidně můžete uspořádát event třeba v MCkačeru a povinnou podminkou pro zalogovani bude konzumace Hromburgeru a Čusburgeru ale jelikož to "lidi" tak chtějí tak je vše Ok.


Nezlob se, ale tomu nevěřím, že tě nějaký reviewer řekl...
I když jak tak koukám jak se event plní je možné že na tom něco bude :D. No styl lidi to chtěj jsem měl znát už dřív, to by se mi schvalovalo :D

Obecně pokud to vezmu jak bych postupoval já...

- zádné odkazy a loga provozovny (vyjímka pouze doporučené ubytování a nikoliv jen jedno, při vícedenních akcích)

tady dle mého OK

- Event v hospodě přirozeně počítá s nějakou útratou je to ostatně "daň" za poskytnutí prostor od majitele pohostinství, takže v tom nikdy nebyla komerce spatřována.

tady dle mého OK

- Vstupné, pokud zisk se vstupného není ziskem komerčního subjektu a slouží pouze pro uhrazení nákadů (např. za pronájem prostor) pořadatele eventu je možné, ale mělo by být možno logovat bez nutnosti vstup platit pokud to okolnosti z nějakého závažného důvodu nevyžadují (typicky to řeší logbook u vchodu na akci,dobrovolné vstupné, aj.) Také se v případě, že event vyžadoval vstup, kde zisk byl, dívalo na to, zda owner dokázal zajistit nějakou slevu pro kačery. (Např. let balónem 6000kč a v rámci eventu Ve vzduchu pro kačery 2000kč :) ) To jsem byl schopen tolerovat, protože tam byla vidět ta snaha kačerům něco přinést a né jen, že kačeři přinesli majiteli podniku, atrakce atd... Defakto jednoduše takový kačerský SLEVOMAT :D:D



Tady mi chybí možnost jak logovat bez bez návštěvy programu
nevidím tam ani nikde zda je CWG v ceně vstupného, či zdarma při logování. Nevidím zda je program jen kvůli kačerům, nebo obecně tam ten program bude stejnak a owner se jen "přilepil" s dobou eventu, nevidím zda cena odpovídá nebo je pro kačery levnější atd....Není tedy možno bez komunikace s ownerem posoudit



-akce jen pro cachery nebo s obecně uznávanou vyjímkou pro akce oddělené pro cachery (salonek, místnost atd...) jinými slovy na záchodech mudly potkávat lze :D

Tady z listingu chápu, že pro kačery bude vyhrazen nějaký kout,
což by bylo OK, Zda akce či program ten večer jen a pouze pro kačery není vidět..
.

Samo tohle vše je třeba brát z rezervou... není vidět jaká proběhla komunikace mezi retrývrem atd... na nějaké soudy či NA logy je myslím dostupno málo informací.
  • 0

#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 13:52

Nebylo by od věci udělat event s opravdovým středověkým jídlem a hygienou, Dětenice jsou přeci jen hooodně civilizované. A pak bychom se sešli na infekčním se žloutenkou :-)
  • 0

#18 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 16:44

Ponik napsal/a:
Nezlob se, ale tomu nevěřím, že tě nějaký reviewer řekl...
I když jak tak koukám jak se event plní je možné že na tom něco bude :D. No styl lidi to chtěj jsem měl znát už dřív, to by se mi schvalovalo :D


Hezky a srozumitelně napsáno, díky Poníku!
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#19 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 17:50

Tak tady bych to viděl spíš jako povinnost, uvést do listingu ceny vypsaných jídel...jinak by se snadno mohlo stát, že polovinu kačerstva po usednutí na lavici a otevření jídeláku trefí na místě šlak!
P.S. platí deadline na will attend 26. nebo 30. října - tady se to rozchází s listingem!
  • 0

#20 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 19:01

Hojší napsal/a:

Slanecek napsal/a:

Jelca napsal/a:
Já rozhodně jdu a kdyby chtěl někdo vzít z Prahy tak stačí říct.


Jdu. Rikam.

:D to se docela projdete ;) ...


A tech kesek, co u toho nejdem. :P
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama