Přejít na obsah


Fotka

ŽEBRÁCKÉ POVĚSTI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 2:43

Milé kačerstvo, rád bych Vás touto cestou srdečně pozval na zakončení série Žebrácké pověsti, která byla založena již před rokem, a která nyní dosáhla svého konce - bonus GC34294. Jednotlivé cache se stali docela oblíbenými, takže věřím, že Vás bonus nezklame. Na Vaši návštěvu se těší Alke04.
  • 0

#2 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:22

Díky, zrovna jsme hledali na příští pátek něco exra a tohle vypadá VELICE lákavěB)
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:25

Nojo, kdo ví kdy se zase do těch končin dostanu. Ale ty ze série byly parádní...
  • 0

#4 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:50

Ještě vědět, kam byl založen chytrý blok s bonusovými čísly. Snad to nebyl kontejner na papír :D Ale co, kdyžtak necháme medvěda, aby znovu všechno oběhal.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:41

Nastřádejte si bonusové body, protože Žebrák a okolí za to fakt stojí!
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#6 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 9:52

Ahoj bouráku, máš všechny pověsti včetně háčků a čárek? Můj georobotek je v druhé třídě a čtení textů bez háčků a čárek mu jde tak o polovinu pomalejí. PaW a Píďalka takto připravili PDF k úžasné sérii Děsné Šumavy a dětičky si četly nebo jim bylo čteno před spaním. Předem děkuji! zdraví Adam
  • 0

#7 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 20:38

Dobrý typ, pokusím se to časem do listingů zapracovat. Seš první, kdo si o to řekl..., zatím jsem se spíše setkal s tím, že listing moc nikdo (bohužel) nečte.
  • 0

#8 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 21:22

Alke04 napsal/a:
Dobrý typ, pokusím se to časem do listingů zapracovat. Seš první, kdo si o to řekl..., zatím jsem se spíše setkal s tím, že listing moc nikdo (bohužel) nečte.



No pozooor, my už to máme vytisknuté a čteme večer před spaním (sobě, ne dětem:))
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#9 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 21:43

Vypadalo to slibně, ta bonusovka, ale ejhle, všechny ostatní jsou PM :o
  • 0
mishiczka1

#10 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 22:00

mishiczka1 napsal/a:
Vypadalo to slibně, ta bonusovka, ale ejhle, všechny ostatní jsou PM :o


Jestli PM nemáš, tak na tuhle sérii se vyplatí.
  • 0

#11 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 22:07

AHA aha. Kde bydlí Ježíšek? Známku už jsem koupila, jen tu adresu nemám ;)
  • 0
mishiczka1

#12 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 22:11

2 mishiczka1

Chceš Ježíškovi napsat o poplatek pro Zeměmluv, nebo o souřadnice těch keší? :)
Tak jako tak pochybuju, že Ti AHAdam prozradí svou adresu :D
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#13 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 22:29

Né, nechci si napsat o souřadnice, chtěla jsem mrknout na ty listingy ostatních ze série a zarazilo mě, že mě to zarazilo.
  • 0
mishiczka1

#14 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 23:04

mishiczka1 napsal/a:
AHA aha. Kde bydlí Ježíšek? Známku už jsem koupila, jen tu adresu nemám ;)


Tak to náhodou vím: skoro v centru Plzně. Možná si budeš myslet, že si dělám srandu, ale jeho adresa je jednoduchá:
Ježíšek, U Ježíška, Plzeň 301 00
  • 0

#15 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 0:07

Ahoj, přiznám se, že jsem čekal, že se někdo na PM cache zeptá. Věc se má tak, že jsem se velmi dlouho (do letošního července) snažil vše nechat pro běžné členy, ale ke konci školního roku se nám tu v Žebráku stala trochu větší katastrofa, když jedna učitelka místní základní školy a čerstvá kačerka (cca 30 nálezů) byla tak z GC nadšená, že o něm pár dní před koncem školy řekla svým žákům kolem 13ti let.
Následky si jistě umíte představit sami. Do týdne byla polovina keší na opravě a druhá v žalostném stavu. Snažím se, aby mé cache měli úroveň a věřím, že i body favorite o tom vypovídají... proto ač velmi nerad jsem je dal na PM i když osobně bych preferoval, kdybych mohl nastavit např. pro kačery od 150 nálezů a tak.
Každopádně, pokud máš o odlov zájem a kdokoliv mi napíše - pošlu rád GPXko, které si nahraješ do své GPS a tím získáš přístup k listingu, hintu a samozřejmě souřadnicím. Dále kdokoliv mi napíše - rád zašlu i odkazy k zalogování.
Jinak zdravím Aha a též chválím jejich cache na pěkných místech.
  • 0

#16 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 8:27

P.S.: A každou cache nechávám pár dní pro všechny, aby měli všichni možnosti si jí odlovit. Což je nyní případ právě i bonusu.
  • 0

#17 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:13

mishiczka1 napsal/a:
Vypadalo to slibně, ta bonusovka, ale ejhle, všechny ostatní jsou PM :o

Určitě si Alkemu napiš a už při odlovu i jen jedné ze žebráckých pověstí pochopíš, proč jsou nyní PM. My většinu odlovili ještě coby BM a už tenkrát jsem si říkala, že jestli tyhle skvosty potká osud mnohých běžných krabiček, tak to bude neskutečná škoda.
Sice jsem už zaslechla i ohlasy na jakousi kýčovitost, ale favorite body mluví za vše. I nám dospělým se při každém nálezu rozzářily oči, natož jakou radost musí mít georobůtci.
Žebrácké kešky jsou prostě vymazlené a drží laťku hodně vysoko.

Když jsem nedávno zjistila, že další přírůstky jsou už PM (včetně těch již odlovených), zaplatila jsem PM hned, čímž nechci říct, že by mně to donutilo, už jsem o PM nějakou dobu uvažovala, takže mně to jen pošťouchlo. A nelituju. ;)

Teď se chystáme při nejbližší příležitosti na bonus a moc se těším. :)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#18 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 11:03

Alf Gang napsal/a:
Určitě si Alkemu napiš a už při odlovu i jen jedné ze žebráckých pověstí pochopíš, proč jsou nyní PM. My většinu odlovili ještě coby BM a už tenkrát jsem si říkala, že jestli tyhle skvosty potká osud mnohých běžných krabiček, tak to bude neskutečná škoda.


Potvrzuji, jednotlivé keše jsou vysoce nadstandardní. Západočeský Medok to sice není, ale jsou velmi dobré...

Alf Gang napsal/a:
Sice jsem už zaslechla i ohlasy na jakousi kýčovitost, ale favorite body mluví za vše. I nám dospělým se při každém nálezu rozzářily oči, natož jakou radost musí mít georobůtci.


Robůtci září jak Černobyl, jedna keš je zaujala tak, že kluci při cestě do Prahy požadují opětovné zastavení, aby si s ní mohli znovu hrát. Jsou to super keše pro děti, něco jako Děsná Šumava. =)

S kýčovitostí je to velmi jednoduché: ano, některé části keší jsou zakoupené spotřební dekorační předměty, tečka. Aby se nedalo mluvit o kýči, muselo by se jednat o osobité umělecké dílo - a ukažte mi blázna, který z nich udělá sérii (!) uprostřed civilizace (!) - nebo by muselo jít o vlastnoručně vyrobený artefakt - a na to každý také nemá schopnosti.
  • 0

#19 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 11:28

AHA & team: Tak my toho ještě mnoho odloveno nemáme, takže Západočeský Medok a Děsná Šumava nás ještě čeká. ;) Ale z toho co máme jsou žebrácké kešky opravdu krásnou vzpomínkou.

K té kýčovitosti - já osobně to za kýč nepovažuju, beru to jako skvělý nápad, příjemné oživení. :) A jestli to jsou zakoupené předměty je mi srdečně fuk, to jsou ostatně běžné plastové krabičky taky. :D

Naše děti bohužel zlatou éru geocachingu nezažily, odrostly nám dřív, než jsme geocaching vůbec objevili, ale snad si to budou užívat jednou naše vnoučata...;)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#20 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 9:49

No... co se týče, že jsou to kupované věci... ano z 50% ano, jelikož některé věci je jednodušší koupit než vyrobit, ale takovou Žebrácké pověsti 6 - 9 či bonus... prostě nekoupíš :-). A srovnání s Medokem, dlouho jsem přemýšlel, jestli tohle komentovat, ale nakonec proč to neříct: Pokud budou moje cache srovnávané s Medokem, Hradníkem a dalšími kačery podobného jména... BUDE TO PRO MĚ CTÍ, jelikož sám tyto cache při svých cestách preferuji.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama