Přejít na obsah


Fotka

Sice mimo, ale vy si rádi čtete :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 21:33

Zdravím kolegy a prosím, kdybyste chtěli, tak tady 6 otázek, na které kolega hledá odpovědi a já mu pomohl to dát do on-line podoby.

Za každé vyplnění díky, zabere to 3 minuty.

--> http://login.oursurvey.biz/2181
  • 0

#2 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 21:36

hotovo:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#3 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 21:36

obávám se, že již první otázka nezohlednuje fak, že někteří jedinci dělají v IT a problém umí řešit sami a moc času jim to nezabere ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#4 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 21:38

fremen.cz napsal/a:
obávám se, že již první otázka nezohlednuje fak, že někteří jedinci dělají v IT a problém umí řešit sami a moc času jim to nezabere ;)


Jasně, tohle pro ty mimo "IT".
  • 0
Honza

#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 21:39

Gitt napsal/a:
Jasně, tohle pro ty mimo "IT".


tož to bohužel nemohu vyplnovat :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#6 Gitt

Gitt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 21:41

fremen.cz napsal/a:

Gitt napsal/a:
Jasně, tohle pro ty mimo "IT".


tož to bohužel nemohu vyplnovat :|


Nevadí.

Ostatním díky.
  • 0

#7 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 21:50

Vyplněno
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#8 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 21:53

Gitt napsal/a:

fremen.cz napsal/a:

Gitt napsal/a:
Jasně, tohle pro ty mimo "IT".


tož to bohužel nemohu vyplnovat :|


Nevadí.

Ostatním díky.


Nicméně já jsem ti to vyplnila i tak ;)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#9 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 22:08

AD1) Řeším to sám - je to moje práce AD2) Řeším to sám - je to moje práce... Dál netřeba vyplňovat, si myslím... Nesnáším komerční nabídky, takže s tím jdi laskavě do ....
  • 0

#10 tommyknocker74

tommyknocker74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 22:16

Bohužel taky nemohu sloužit, neb se tim zivim
  • 0

#11 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 22:45

U otazky c.4 me to prestalo bavit. Melo me to ale pobavit?!:D
  • 0

#12 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 23:53

Vyplněno. Od roku 1994 co mám PC jsem využil služeb technika dvakrát. Pokaždé mě to stálo peníze a vždycky jsem si to vyřešil sám. Od té doby raději nad každým problémem prosedím večer, ale odstraním si ho sám. Považte: r. 1998, USA, P 233 MMX: černoch se mně dvě hodiny vrtal v PC a problém, že systém odmítal programy vyžadující 32 bit neběžely, nevyřešil. Nakonec chtěl ještě peníze. Ukecal jsem to tak, že jsem si od něj koupil Norton Antivirus. Ten doma po nainstalování virus našel a vše fungovalo... To PC jsem koupil nové, 100 km dál a instaloval do něj jen koupené věci. Internet ani disketu to nikdy nezažilo... Kapénková infekce asi. r. 2002, připojování internetu v novém bytě: PC vše našel, ale data nějak netekla. Přijel technik, na jeho NB vše OK. Jedu k nim na firmu, na jejich síti všechno jelo. Divné. Říkám mu: vyměňte síťovou kartu za jinou značku, třeba si jen nerozumí s tou sítí doma. Že prý blbost, 3Com je špička. Blbec formátuje, instaluje znovu Windows (až jsem se styděl takovou službu využít), já platím 800, nadávám do debilů, beru PC pod paži, doma připojím a nic. Stavuju se v krámu pro jinou síťovou kartu. Doma zapojím a vše funguje. Dodnes. Očekává snad někdo, že to budu zkoušet ještě do třetice? Je to normální, nebo mám jen štěstí na debily?
  • 0

#13 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 6:17

Kdysi, kdyz jsem prechazel na Duron 486 a sel si pro ni do kramu (tehdy nejvetsi obchod v okrese) a videl, jak se ten jejich technik zoufale snazi neco nastavit v BIOSUu, tak jsem si ji radsi odnesl a nastavil si to doma taky sam... Pak mi volali, zda mi to chodi a jak jsem to nastavil. To totiz prodavali nekomu dalsi 486ku a priznali, ze ta moje byla prvni 486ka co videli a v okrese... :D
  • 0

#14 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 6:51

syselpolni napsal/a:
Očekává snad někdo, že to budu zkoušet ještě do třetice? Je to normální, nebo mám jen štěstí na debily?


To mas tezky. Kdyz zaplatis nekomu kdo ti nepomuze. Tak jsi sam z pulky debil. Jen pouzivam jen tvuj slovnik, zadna urazka, doufam. ;)

Na vejsce jsem si rozchozovanim pocitacu privydelaval a zajedno si myslim ze by me moji tehdejsi zakaznici nakopali kdyz bych si rekl o penize za neco co jsem nevyresil a za druhy by me hanba fackovala.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#15 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 7:29

petegeo napsal/a:
Kdysi, kdyz jsem prechazel na Duron 486 .... , ze ta moje byla prvni 486ka co videli a v okrese... :D

technická, Duron nebyl 486 a ani nepatřil do téhle generace a přišel až dlouho po nich.
  • 0

#16 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 7:46

petegeo napsal/a:
Kdysi, kdyz jsem prechazel na Duron 486 a sel si pro ni do kramu (tehdy nejvetsi obchod v okrese) a videl, jak se ten jejich technik zoufale snazi neco nastavit v BIOSUu, tak jsem si ji radsi odnesl a nastavil si to doma taky sam... Pak mi volali, zda mi to chodi a jak jsem to nastavil. To totiz prodavali nekomu dalsi 486ku a priznali, ze ta moje byla prvni 486ka co videli a v okrese... :D

No to byl první Duron 486 možná i na světě. Procesory řady 486 byly pokud se nemýlím od Intelu a pamatuju si ještě varianty DX, DX2 a DX4. Potom teprve začaly první Pentia a procáky od AMD. Duron byl na trhu až hóódně dlouho po tom a byla to odpověď AMD na tenkrát dost populární Celeron. Jo to byly tenkrát časy, když jsme spojovali můstky na Celerech pastou s koloidním stříbrem, aby šly přetaktovat. Úplně musím zamáčknout slzu. Intel 80486DX4 jsem měl kdysi taky v komplu... Jako nastavení BIOSu zase tenkrát taková prdel nebyla.
  • 0

#17 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 9:53

Hotovo :)
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#18 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 9:58

Hotovo, ale zalezi, jaky problemy bych musel resit
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#19 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:32

Gitt napsal/a:

fremen.cz napsal/a:
obávám se, že již první otázka nezohlednuje fak, že někteří jedinci dělají v IT a problém umí řešit sami a moc času jim to nezabere ;)


Jasně, tohle pro ty mimo "IT".


Jak již psali jiní, chtěl jsem se překonat a i když si vždy sevším poradím sám a to v rámci základní gramotnosti aniž bych se považoval za odborníka přes IT, chtěj jsem dotazník vyplnit. Cca u 4. otázky jsem to již vzdal.

Pokud jste měli někdy tu čest pozorovat odborníky (bavíme se o domácích počítačích a jejich případném servisu), při práci, což jsem si jinde (proč se v tom vrtat sám) též nenechal ujít, je to katastrofa, chápu že hledání příčiny problému mnohdy probíhá stylem "pokus-omyl", ale nevím jestli oni jen nenahání čas, nebo jsou tak neschopní hledat na správném místě...., na to se mnohdy ani nedá dívat, co provádí... Nejhorší je, že nezasvětcená osoba co jim kouká přes rameno, je mnohdy uvytržení z toho, kolik oken rozkliknout a zakliknou.. atd.. a jací jsou to experti.
  • 0

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:38

Pinokio.CZ: to vis, vono jet pres pul Prahy, abys na miste zjistil, ze staci oddelat jedno zatrzitko a potom si rict vo 2 tisice za vyjezd. Tak se nediv, ze tam nekteri litaji "jako" v systemu. :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama