Přejít na obsah


Fotka

Geocoin bez trackovacího čísla, co s ním...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 johniiik

johniiik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 18:30

Zdravím, dnes jsem z keše ve Štramberku odnesl GC, protáhl ho celou republikou a při logování zjišťuju, že nějaký "srandista" zaškrábal trackovací číslo. Keš virtuálně v keši není, předchozí cacher psal do logu "IN: ex-GC", takže jediná možnost je vypátrat majitele a trackovací číslo přiložit ke coinu. Pokud jste tedy stejný GC jako na přiložené fotce někdy u sebe měli, koukněte se, jestli to není zrovna on :) Je to pěkný GC, byla by to škoda :)
  • 0

#2 Polgariana

Polgariana

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 18:44

mám jeho fotku v mobilu číslo ti doručím přes profil na GC.com , byl jednou v mé keši :)
  • 0

#3 Polgariana

Polgariana

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 18:48

Naposledy je logován 20.5.2011 v Kralupech nad Vltavou, to je poničený už pěkně dlouho a nelogován, pouze stěhován :(
  • 0

#4 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 18:58

Ono tezko identifikovat, ktery kus to je. Ten muj jsem videl pred chvili v albu, tak ten to nebude, ale nedavno tady autor (pamet neslouzi) rozprodaval zbytky/zmetky, tak by to mohlo byt neco z toho.
  • 0

#5 johniiik

johniiik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 19:04

Futrálek jsem nový nedával, přesně takhle jsem to našel :) Jinak díky moc za trackovací číslo :) Nicméně koukám, že takových GC je 79, bojím se tedy, abych omylem nevytvořil druhý GC stejného trackovacího čísla. Je ale velká pravděpodobnost, že by to mohl být on, když od 20. 5. je neaktivní. Za pokus to sice stojí, ale stoprocentně jisté to nebude nikdy :D
  • 0

#6 johniiik

johniiik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 19:05

Blexa napsal/a:
Ono tezko identifikovat, ktery kus to je. Ten muj jsem videl pred chvili v albu, tak ten to nebude, ale nedavno tady autor (pamet neslouzi) rozprodaval zbytky/zmetky, tak by to mohlo byt neco z toho.


Ono je možné, že to je GC, který nikdy trackovací číslo neměl a je to tedy jen jakýsi obyčejný předmět na výměnu?
  • 0

#7 Polgariana

Polgariana

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 19:12

Pravdy se asi těžko dobereme. Koukala jsem že to poslední vyzvednutí byla si taky poslední ulovená keš toho co vyzvednul. Nevím jak zjistit který vlastně z těch mnoha to je. Pokud ho opravdu nějaký barbar poničil, tak to je veliká škoda. Dál putovat asi stejně poškozený nemůže :(
  • 0

#8 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 19:14

Kazda kes ma klikatko "Zobrazit historii trackovatelných předmětů v této keši". Zkousel jsi to dohledat takhle?

Ciste namatkou jsem zkusil jednu tvou kes GC2YZAF a v jeji historii se jeden fingerprint vyskytuje.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#9 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 19:18

A uz jsem dohledal co pamet nefunguje... ...zkuste poptat geoquino, jestli takovy "coin" neprodaval.
  • 0

#10 Polgariana

Polgariana

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 19:19

Jenže tenhle zmiňovaný putuje se svým vlastníkem od keše ke keši pohodlně v kapse. Ten to není zcela určitě
  • 0

#11 johniiik

johniiik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 19:24

Destr napsal/a:
Kazda kes ma klikatko "Zobrazit historii trackovatelných předmětů v této keši". Zkousel jsi to dohledat takhle?

Ciste namatkou jsem zkusil jednu tvou kes GC2YZAF a v jeji historii se jeden fingerprint vyskytuje.


Nojo, ale to právě nijak nepomůže. Je pravda, že k původnímu coinu se nikdy nedobereme, bohužel. Jedině, že by z těch 79 chyběl právě jeden, což bohužel v mých silách kontaktovat není. Coin mám na nic a v keši jen mate nálezce...
  • 0

#12 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 19:25

geoquino je autor techto coinu, zkus se s nim spojit, snad poradi.
profil gc.com http://www.geocachin...97-aede10c55dc9
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#13 johniiik

johniiik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 19:30

riki napsal/a:
geoquino je autor techto coinu, zkus se s nim spojit, snad poradi.
profil gc.com http://www.geocachin...97-aede10c55dc9


Kontaktoval jsem. Právě on dal tento GC do keše, takže s velkou pravděpodobností to bude opravdu onen zmetek. Zatím díky :)
  • 0

#14 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 19:50

Docela slušně se tu některé teorie rozjely, tak přemýšlím, jestli mám jít s pravdou ven. Je to opravdu zajímavé. Minci jsem včera dal do zmíněné cache. Lovení bylo dost narychlo, a tak jsem nestihl přidat nějaký vysvětlující lístek do pouzdra. Pokud to udělá současný vlastník, budu mu vděčen. Mince je opravdu mé vlastní výroby, ale trackovací číslo bylo tak poničené, že téměř nešlo přečíst. Nabídl jsem tedy ke koupi samotné číslo, čímž by se tato mince stala duplikátem a bylo by to velmi nefér k současnému vlastníkovi čísla. Proto jsem ho seškrábal a minci poslal jako běžný předmět na výměnu. Omlouvám se za komplikace.
  • 0

#15 johniiik

johniiik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 20:04

Vše vysvětleno, minci mám na nic, gc nesbírám. Nabízím tedy opětovné odeslání tomu, komu se tento typ mince ztratil (vyryju trackovací číslo) a nechce posílat hloupé lístečky :) Pokud je to hloupý nápad, minci pošlu jako obyčejný předmět na výměnu.
  • 0

#16 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 20:10

Nápad je fajn, myslím, že se nějaká ztracená najde a tato by mohla udělat radost.
  • 0

#17 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 9:45

Ahoj, kdyby se ti nepovedlo ex-GC udat, věděl bych, jak ho využít... Viz. SZ Ahoje kelisovka
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#18 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 10:13

geoquino napsal/a:
Docela slušně se tu některé teorie rozjely, tak přemýšlím, jestli mám jít s pravdou ven. Je to opravdu zajímavé.
Minci jsem včera dal do zmíněné cache. Lovení bylo dost narychlo, a tak jsem nestihl přidat nějaký vysvětlující lístek do pouzdra. Pokud to udělá současný vlastník, budu mu vděčen.
Mince je opravdu mé vlastní výroby, ale trackovací číslo bylo tak poničené, že téměř nešlo přečíst. Nabídl jsem tedy ke koupi samotné číslo, čímž by se tato mince stala duplikátem a bylo by to velmi nefér k současnému vlastníkovi čísla. Proto jsem ho seškrábal a minci poslal jako běžný předmět na výměnu.
Omlouvám se za komplikace.

Čau,pokud jsi GC skutečně vyrobil tak bych měl zájem tě poprosit zdali by jsi byl schopen mi vyrobit kopii mého osobního GC? Pokud ano,domluvíme se přes SZ. Díky moc
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama