Přejít na obsah


Fotka

Pořadí do statistik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 10:22

Ahoj, protože již delší dobu nefungují statistiky pořadí v čr na gc.cz,chtěl jsem se zeptat na jednu věc. Všiml jsem si,že GSBuilder dokáže generovat pořadí v čr,evropě i na světě přímo do statistik na profil gc.com. Existuje prosím,něco podobného pro geoget,nebo byl by problém nějaké takové makro vyrobit? Moc děkuji!
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 11:29

Na webu se u nalezu zadava jen datum. Geoget navic dokaze znat i cas nalezu. Kdyz znas datum i cas, dokazes podle toho urcit presne poradi nalezu. (ze bys nalezl dve kese ve stejne minute, to se nezda moc pravdepodobne...) Takze pokud mas spatne poradi, bude to patrne z toho duvodu, ze si u nalezu neuvadis jejich cas. Pokud se ti s tim nechce, tak staci, aby sis uvedl nejaky cas jen u tech nalezu, ktere jsou v jeden den a mas je serazene spatne. Neni nutne to delat u vsech nalezu! A bud si ten cas nejak odhadnes, nebo si ten cas pouzij na pouhe ocislovani nalezu v ramci toho jednoho dne. Prvni v 00:01, druhy v 00:02, atd.
  • 0

#3 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 11:32

myslím že tady nejde o pořadí vlastních nálezů, ale o pořadí v žebříčku nálezců, tedy o to jak moc velký honibod je ve srovnání s ostatními ;)
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 11:39

Jo taaaak! Takove meridlo poradi si tam muzes dat i v GGstatu, viz. treba muj profil.
  • 0

#5 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 13:30

No,přesně tak,pořadí mezi ostatními kačery ... A kde to v profilu máš? Myslíš to Rank CZ/EUR 509/0 ??? ...
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 13:36

Jo. (akorat tahle pocitadla prestavaji fungovat - jednoduse proto, ze se tyhle informace po zmenach webu mnohem hure zjistuji...)
  • 0

#7 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 14:24

No právě,ale proč GSBuilder to doposud dokáže bez problémů generovat mezi zajímavá čísla do statistik a gg ne?Asi to nějak jít musí ne? ...
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 14:49

Logicka uvaha... GG zadne statistiky nedela. Ty dela ggstat. GGstat dela statistiky ze tve lokalni databazae. Tam informace o nalezech cizich hracu nema. Takze taky tezko muze delat nejaky zebricek, ze? Takze jsou sluzby, ktere ten zebricek generuji, a pak z nich vypadne treba neco takoveho, co mam na profilu. A to si do tech statistik GGstatu muzes vlozit. Nevim, jak to dela GSbuilder. A je mi to v podstate uplne burt. Evidentne si sbira statistiky jeho uzivatelu, tak jestli dela zebricek v ramci svych uzivatelu? Nebo jestli si saha do nejakeho ciziho zebricku a pak tu informaci jen zapise do statistik? Nevim. Abys mohl delat zebricek, musis mit pristup k informacim mnoha jinych hracu. A i kdyz si tam neco vymyslis, tezko to muze nekdo zkontrolovat. Takze kdyby se tam do statistiky vymyslelo nejake poradi, byl bys spokojeny? :D
  • 0

#9 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 15:09

Samozřejmě vím,že statistiky generuje ggstat - já to myslel obecně,není třeba slovíčkařit ... Taky nevím jak to GSbuilder dělá,každopádně co jsem se díval na pár profilů,tak to sedí jak v dnes již nefunkčním gc.cz žebříčku tak i ve světovém žebříčku,takže z vlastních řad to nejspíše nemá,protože všichni rozhodně GSbuilder nepoužívají ... To je fuk,každopádně to nejde,takže mám odpověď na svou otázku ... :) Díky moc.
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama