Přejít na obsah


Fotka

NOKIA E90 - APLIKACE PRO NÍ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2011 - 23:33

Máte někdo tuto Nokii a používáte ji na GC? POdařilo se mi ji sehnat za docela dobrý peníz, ale co do ní? Mimo HG? Klidně online, mám data u nás i venku... díky
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#2 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 3:51

Hm. Zadarmo drahá.....
GeoScout který teď nefunguje takže jedině HG a krmit ho PQ nebo daty z GG.
Lowendovy Android v ceně mezi 2500-3099,- (nechci dělat červenému prodejci reklamu) V855 nebo LG? by ti udělal ve spojení s aplikací C:geo mnohem větší službu. Při jízdě kamiónem by jsi sledoval pouze aktivní mapu. Doporučuji od někoho půjčit a vyzkoušet.

www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=8&thread_id=10008&pid=314276#post_314276
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#3 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 7:29

aktivni mapu muzes sledovaz na sve nokii s aplikaci CacheMe, nejdulezitejsi je obrnit se a ignorovat zdejsi poznamky samozvanych znalcu co neumi nic nabidnout nez c:geo ze kteryho jsem treba ja zbehnul k nokii a c:geo mam jen jako zalohu na svym droidu:) cacheme je za padika stahnutelna z ovistore;)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#4 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 8:04

MA-FI-AN napsal/a:
aktivni mapu muzes sledovaz na sve nokii s aplikaci CacheMe, nejdulezitejsi je obrnit se a ignorovat zdejsi poznamky samozvanych znalcu co neumi nic nabidnout nez c:geo ze kteryho jsem treba ja zbehnul k nokii a c:geo mam jen jako zalohu na svym droidu:) cacheme je za padika stahnutelna z ovistore;)

Ještě že je tohle fórum na to zvyklé že když je dotaz řádně zodpovězen tak se vždycky najde někdo kdo musí pichat klackem do hovna.
K tomu co jsi napsal Mafiane ve vší slušnosti jen napíšu že uživatele Nokia vs Android jsou v poměru 8:2 pro Android
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#5 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 8:08

WAW napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:
aktivni mapu muzes sledovaz na sve nokii s aplikaci CacheMe, nejdulezitejsi je obrnit se a ignorovat zdejsi poznamky samozvanych znalcu co neumi nic nabidnout nez c:geo ze kteryho jsem treba ja zbehnul k nokii a c:geo mam jen jako zalohu na svym droidu:) cacheme je za padika stahnutelna z ovistore;)

Ještě že je tohle fórum na to zvyklé že když je dotaz řádně zodpovězen tak se vždycky najde někdo kdo musí pichat klackem do hovna.
K tomu co jsi napsal Mafiane ve vší slušnosti jen napíšu že uživatele Nokia vs Android jsou v poměru 8:2 pro Android

Edit
Vlastně mas částečně pravdu,taky jsem zběhl z C:gea k Locusu ale Czech Tirovi bude vyhovovat víc Cgeo než L.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#6 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 8:46

WAW napsal/a:
Hm. Zadarmo drahá.....
GeoScout který teď nefunguje takže jedině HG a krmit ho PQ nebo daty z GG.
Lowendovy Android v ceně mezi 2500-3099,- (nechci dělat červenému prodejci reklamu) V855 nebo LG? by ti udělal ve spojení s aplikací C:geo mnohem větší službu. Při jízdě kamiónem by jsi sledoval pouze aktivní mapu. Doporučuji od někoho půjčit a vyzkoušet.

www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=8&thread_id=10008&pid=314276#post_314276


Už Mám vodafone 858. Za 777kč. Poprvé jsem s ním odlovil svoji 1000cátou keš. Jo, C:Geo je fajn.Aktivní mapa nemá chybu. Jen mě štve, že když si dám najít nejbližší keše, neseřazuje je podle vzdálenosti, i když to mám tak zadaný. Ale malý displej, při psaní zpráv na výšku nevidím co píšu, na internet taky nic moc, snad se mi líbí to, že ho můžu použít jako wifi spot. a další věci co mi na něm vadí.Bud ho dám Certisku nebo prodám. Dnes si jedu ještě pro HTC TATTOO. A jak ten uvidím..
Tu E90 mám náhradou za 9500, bude víceméně navigace do auta - ted mám na to N5230 -
A zadarmo drahý? Proč? že není android?
prostě když jsem venku tak se mi třeba na ICQ píše líp jak na malý klávesnici...
To pade za cache me není problém, zkusím to...
už se na něj těším...

díky za rady
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#7 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 8:52

Tak zkus Locus od Arcaa a Meniona obě aplikace mám v podpisu a najdeš je na Android marketu. Oproti C:geu keše řadi jak potřebuješ,podporuje import PQ a navíc je až téměř neuvěřitelně rychlý(na mobilní aplikaci)
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#8 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 8:56

No ty importy mě až tak nezajímají, většinou lovím tak, že někam dojedu, stáhnu nejbližší keše a jedu dál. Většinou nevím kde skončím, tak nějaká příprava nemá smysl. jedině PQ západní evropy :-) Na notebooku si otevřu mapu na gc.com, sejmu obraz a podle toho pak jezdím - na kole, vozím ho v návěsu. Ale ta živá mapa má něco do sebe. Ale díky, zkusím i tohle, člověk se pořád učí....
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#9 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 10:16

WAW napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:
aktivni mapu muzes sledovaz na sve nokii s aplikaci CacheMe, nejdulezitejsi je obrnit se a ignorovat zdejsi poznamky samozvanych znalcu co neumi nic nabidnout nez c:geo ze kteryho jsem treba ja zbehnul k nokii a c:geo mam jen jako zalohu na svym droidu:) cacheme je za padika stahnutelna z ovistore;)

Ještě že je tohle fórum na to zvyklé že když je dotaz řádně zodpovězen tak se vždycky najde někdo kdo musí pichat klackem do hovna.
K tomu co jsi napsal Mafiane ve vší slušnosti jen napíšu že uživatele Nokia vs Android jsou v poměru 8:2 pro Android


radne zodpovezeny dotaz na otazku jakou app na nokii: zahod ji, zadarmo draha, kup si android.. Ehm.. ted uprimne, OPRAVDU si myslis ze jsi RADNE zodpovedel dotaz a Tva inormace byla nekomu prinosem? Jen se trosku zamysli prosim, myslim ze to je stejnej OT jak Tvoje statistika, kterou Ti vazne nikdo nebere a stejme jako tahle moje reakce, kterou jsem si nemohl odpustit. Nic proti;)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#10 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 10:25

WAW napsal/a:

WAW napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:
aktivni mapu muzes sledovaz na sve nokii s aplikaci CacheMe, nejdulezitejsi je obrnit se a ignorovat zdejsi poznamky samozvanych znalcu co neumi nic nabidnout nez c:geo ze kteryho jsem treba ja zbehnul k nokii a c:geo mam jen jako zalohu na svym droidu:) cacheme je za padika stahnutelna z ovistore;)

Ještě že je tohle fórum na to zvyklé že když je dotaz řádně zodpovězen tak se vždycky najde někdo kdo musí pichat klackem do hovna.
K tomu co jsi napsal Mafiane ve vší slušnosti jen napíšu že uživatele Nokia vs Android jsou v poměru 8:2 pro Android

Edit
Vlastně mas částečně pravdu,taky jsem zběhl z C:gea k Locusu ale Czech Tirovi bude vyhovovat víc Cgeo než L.

a Locus napasuje na svoji Nokii? jestli ano, tak mu urcite bude vyhovovat vic nez C:geo, ktery tam nezprovozni :-) jen mi prijde upne zcestny se dohadovat nad Android/Symbian u ńekoho, kdo se pta otazkou : JAKOU APP NA TELEFON SE SYMBIANEM. muj nazor
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#11 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 11:25

No, tak mám doma obojí, HTC i E90. HTC jsem zkoušel, dle očekávání super. Je ta baterka moc nevydržela... na E90 jen HG, ukázal mi i logy. zkusím ještě cache me...ted tam cpu OVI, ať sebou nemusím tahat ještě 5230...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#12 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 11:47

OVI tam ani necpi, Cache Me si taha mapy z nokiamaps nebo googlemaps, vybrat muzes oboje, samo. Je to svizny, ja sem s tim naprosto spokojen:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#13 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 12:09

MA-FI-AN napsal/a:
OVI tam ani necpi, Cache Me si taha mapy z nokiamaps nebo googlemaps, vybrat muzes oboje, samo. Je to svizny, ja sem s tim naprosto spokojen:-)

jo jenže já tam necpu jen ČR, ale celou západní evropu. občas ji potřebuju i jako navigaci po silnici.
a jezdit týden po venku a tahat mapy z netu se mi fakt nechce.
zkusím ještě IGO 8 a tomtom..jen chci zredukovat ty telefony, co ted sebou taham - 5230, E90, Vodafone 858, HTC, BB8310... stačí mi tři, ale data mám jen na jednom...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama