Přejít na obsah


Fotka

Zubatá Žába


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 14:36

Přátelé, velice mě těší Váš zájem o mě. Ale pozor všelijaké odlovy na jeden zátah po setmění a popojíždění autem v lese mi velmi škodí. Bohužel les to není můj, tak se tam chovejte tiše a " nenápadně" myslím si, že tam můžu existovat, ale jen za předpokladu, že budete respektovat další návštěvníky lesa kteří tam chodí ozbrojeni ale na rozdíl od nás si za to platí nemalé částky. Jak jsem někde četla tak se někdo zaštit´oval tím že není stané právo a že si může chodit do lesa i v noci. Ten člověk má pravdu, ale ta pravda mě zabíjí. Je to jen o vzájemné toleranci. Vaše Zubatá Žába
  • 0

#2 kostroun

kostroun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 19:08

No bezohledných kačerů je hodně ,nečekám že to dopadne jinak než u Smajlíka 1,2 ,nebo u Pentagramu.
  • 0

#3 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 377 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 19:13

lidi jsou ruzna. Hlavne prosim archivaci oznam dorpedu :D nechtel bych o ni prijit (o zabu, ne archivaci)
  • 0

#4 3 plus 1

3 plus 1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 19:22

Proč hnedle mluvit o archivaci, to mi hlava nebere..... Snad bude žába i příští rok.... Já bych to udělal jako na knoflíku, prodtě přes zimu zavřít a na jaře zase povolit. Knoflík už takhle bez problémů funguje několik let.
  • 0

#5 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 20:10

... no je pravda, že to tady posdlední dobou začíná být jak na "václaváku". nee - v lese se moc nepotkáváme, ale ty "dojížďky" až k nějaké keši a přesuny nejsou opravdu nejideálnější. Tady nejsou lidi zvyklí na takové móóóresy měšťákůB)
  • 0

#6 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 21:33

zubata zaba napsal/a:
Přátelé, velice mě těší Váš zájem o mě. ...

No to je ale překvapení.
Udělám megasérii v lese a pak se hrozně divím, že mi tam chodí hodně lidí...mě teda spíš překvapuje, že to autora ještě překvapuje, po všech těch problémech jinde :|
  • 0

#7 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 7:52

Serie v lese je vždy problém a to především ve vstahu k myslivcům. Zvýšený pohyb lidí, který je samozřejmě legální, jim plaší zvěř. Je jen otázkou času, kdy zjistí kdo jim to courá po honitbě a začnou jednat. Mě příjemně překvapila kvalita a nápaditost krabek, jakoby autoři věřili, že tu serie vydrží dlouho. Přál bych jim aby zapůsobil apel na kačery, aby se po lese nepohybovali ráno a večer a nejezdili do lesa autama, ale bohužel takový optimista nejsem...
  • 0

#8 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 6:42

http://www.novinky.c...ubate-zaby.html
  • 0

#9 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 7:18

dr.vota napsal/a:

zubata zaba napsal/a:
Přátelé, velice mě těší Váš zájem o mě. ...

No to je ale překvapení.
Udělám megasérii v lese a pak se hrozně divím, že mi tam chodí hodně lidí...mě teda spíš překvapuje, že to autora ještě překvapuje, po všech těch problémech jinde :|


Tak autor se rozhodně nediví, že mu tam chodí hodně lidí. Jde o to, že někteří kačeři to berou jako drive-in a jezdí po lese auty a loví po setmění zrovna, když je nějaká ta lovecká sezóna nebo co. Což by neměli.
Neznamená to přece, že když to někde nevyšlo, tak by se žádná serie už nikdy nikde neměla postavit....
Při čtení logů Zubaté žáby je jasné, že tato serie má smysl a udělala radost již mnoha kačerům.
  • 0

#10 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 8:27

http://www.zubatezab...Geocaching.html
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 9:10

georabbits.cz napsal/a:

dr.vota napsal/a:

zubata zaba napsal/a:
Přátelé, velice mě těší Váš zájem o mě. ...

No to je ale překvapení.
Udělám megasérii v lese a pak se hrozně divím, že mi tam chodí hodně lidí...mě teda spíš překvapuje, že to autora ještě překvapuje, po všech těch problémech jinde :|


Tak autor se rozhodně nediví, že mu tam chodí hodně lidí. Jde o to, že někteří kačeři to berou jako drive-in a jezdí po lese auty a loví po setmění zrovna, když je nějaká ta lovecká sezóna nebo co. Což by neměli.
Neznamená to přece, že když to někde nevyšlo, tak by se žádná serie už nikdy nikde neměla postavit....
Při čtení logů Zubaté žáby je jasné, že tato serie má smysl a udělala radost již mnoha kačerům.

ach jo, samozřejmě to bylo myšleno na "všelijaké odlovy na jeden zátah po setmění a popojíždění autem v lese", a že se tak dít nebude, je poněkud naivní předpoklad. Je to marný, je to marný, je to marný...
  • 0

#12 zubata zaba

zubata zaba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 10:00

Nás ani tak nepřekvapuje zájem o žábu jako to, že lidé nerespektují vjezd do lesa, tím porušují zákon (pokud k tomu nemají oprávnění). Když vidím zaparkované auto tak se jdu podívat jestli má povolení zatím jsem nepotkal ani jedno s povolením. ŽABA BUDE SKUTEČNĚ NA ZIMU UZAVŘENA. Termín se objeví zde i cca 14dní před zavřením v listingu. Snad si to kačeři vezmou k srdci a budou myslet i na ostatní kteří si chtějí žábu ještě v budoucnu odlovit.
  • 0

#13 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 12:10

zubata zaba napsal/a:
Nás ani tak nepřekvapuje zájem o žábu jako to, že lidé nerespektují vjezd do lesa, tím porušují zákon (pokud k tomu nemají oprávnění). Když vidím zaparkované auto tak se jdu podívat jestli má povolení zatím jsem nepotkal ani jedno s povolením. ŽABA BUDE SKUTEČNĚ NA ZIMU UZAVŘENA. Termín se objeví zde i cca 14dní před zavřením v listingu.
Snad si to kačeři vezmou k srdci a budou myslet i na ostatní kteří si chtějí žábu ještě v budoucnu odlovit.

14 dnů je příliš krátká doba!!! Mnozí plánují akce na delší dobu, třeba na měsíc dopředu!
  • 0

#14 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 14:05

a co takhle misto zaby zavrit kacery?
  • 0

#15 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 14:09

A co na Žábu poslat Pohlreicha? To by mohlo dopadnout taky zajímavě :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#16 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 14:21

Jejda! Vždyť kešky mají teprve něco mezi 30-60ti nálezy a už jsou problémy? Že by drsný kraj přitahoval ještě drsnější kačery? Třeba po bahnu už došly i zubatý žáby a místní se chystají na lov neukázněných "lovců". Hmm, možná by bylo dobrý noční lov doporučit;). Když ubude pár kazisvětů, jen dobře.
  • 0

#17 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 14:44

Co se týká lovu keší za tmy, tak ten by problémem být neměl, za tmy se zvěř neloví. Problém je za svítání a při soumraku, což je právě teď na podzim největší problém. Stačí si to špatně naplánovat, zdržet se při hledání a hned je tu soumrak. Pak stačí střetnutí natěšeného lovce s flintou a lovce krabiček v maskovacím prodírající se křovím a neštěstí je hotovo. A nemusí jít o žádný zlý úmysl. Podle mě byla publikace takovéto serie na podzim docela nešťastná a v podstatě pokud ji chcete disablovat na zimu, tak už je nejvyšší čas - viz Knoflík.
  • 0

#18 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 14:57

@LudaL: tady jde spíš o noční klid pro zvěř, aby nebyla ve stresu Zkus nechat se vzbudit 4-6x za noc a jak se budeš cítit.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#19 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 15:16

To si dovolím nesouhlasit. Myslím, že nejpodstatnější je, aby se nestalo nějaké neštěstí. Co se týká plašení zvěře, to je problém hlavně pro ty, co ji využívají jako zdroj příjmů. Pokud totiž na podzim (kdy by zvěř měla být nejsilnější aby přečkala zimu) padne nějaká zvěř kvůli tomu, že se nevyspí, tak byla patrně natolik slabá, že by stejně zimu nepřežila. Samozřejmě něco jiného je to na začátku jara. V podstatě si ale myslím, že jde o to, že schválně tam patrně nikdo na noc nejezdí, ale že to nestihne za světla dolovit. Zvlášť teď když se dny krátí.
  • 0

#20 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 16:53

Tak s tím nesouhlasím! Všichni moc dobře vědí, že žába se nedá odlovit za pár hodin a jedou už s tím, že budou lovit přes noc. Přitom by se nic nestalo, kdyby přespali a ráno pokračovali... jistě, že bez aut!
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama