Přejít na obsah


Fotka

Přeházení datumů nálezů?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 Tom733

Tom733

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 9:23

Když jsem dnes spustil GG v. 2.6.1.658 tak s překvapením koukám že u několika (řádově 30-40) již nalezených cachí se mi změnilo datum nálezu na dnešní den nebo dokonce datum v budoucnu. Časy nálezů jsou v pořádku. Přitom jsem s těmi záznamy za poslední týdny nehýbal, nestahoval aktuální listingy ani nedělal nic co by je mělo nějak ovlivnit. Mnohdy to jsou cache nalezené před několika roky. Ještě předevčírem jsem si z GG generoval statistiky a byly v pořádku. A jediné co jsem včera aktualizoval byl GStat na 1.1.34. Jak to lze opravit?
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 11:23

Nejake z tvych tvrzeni je nepravdive. ;) Toto vznikne jen tehdy, pokud mas na webu nastaveny format pro datum na dd/mm/yyyy a nechas si aktualizovat kese. Nepouzivas treba Autostat, pres ktery si nechavas automaticky aktualizovat kese pro statistiky?
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 11:36

Spravit se to da jednoduse... vsechny vadne oznacene nalezy si oznac a hromadne na nich ten nalez zrus. Pak si oprav nastaveni formatu data na webu. A pak si aktualizuj ty nalezy znova, nebo si je nastav rucne.
  • 0

#4 Tom733

Tom733

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2011 - 18:55

HaLuMa napsal/a:
Nejake z tvych tvrzeni je nepravdive. ;)

Toto vznikne jen tehdy, pokud mas na webu nastaveny format pro datum na dd/mm/yyyy a nechas si aktualizovat kese. Nepouzivas treba Autostat, pres ktery si nechavas automaticky aktualizovat kese pro statistiky?

Sice všechna tvrzení byla pravdivá, ale Autostat si je asi sám stáhnul.

Datum sem opravil, znova zesynchronizoval a už je to OK. Děkuju za radu.

Možno zamknout.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama