Přejít na obsah


Fotka

POI mapa pro Etrex Legend, prosim o radu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 18:02

Ahoj, nemam problem vytvorit poi mapu ani nahrat do legenda, ale zajimalo by me zda by bylo nejakym zpusobem mozne aby: 1.Protoze nenam placeny cGPSmapper tak udelat jine razeni popisku vzheldem k tomu ze muze mit az 40 znaku, tak na prvnim miste kod zatim hint a nakonec nazev bodu dulezyty je pro me gc kod a hint. 2.Kdyz exportuji pres mapsource jde nejak udelat aby se u Topo50 neexportovaly s mapou zadne poi body? Ale ciste jen mapa bez niceho? Jde o to, ze to znacne zhorsuje vyhledavani. Diky moc
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 18:54

A cim to delas? Export v Geogetu, ktery produkuje MP soubor pro cGPSmapper, je v podobe externiho skriptu - tedy lze jej snadno zkopirovat a vyrobit si vlastni, kde si budes davat co chces a jak chces. POI body v mape jsou integralni soucasti te mapy, a mapsource neumi vzit jen cast mapy a kus vynechat.
  • 0

#3 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 19:10

Jak dlouho mi zabere naucit se vytvaret a upravovat extreni skripty?? Pouzivam ten zakladni co je v instalaci geogetu, jen bych proste potreboval aby nedaval hint do commentu ale primo do nazvu bodu a seradil to v jinem poradi......
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 19:57

1 minuta az nekonecno. Zalezi na jedinci. ;) Ale vazne, zkusis ses do toho skriptu alespon podivat? Jak se tak koukam, tak ted je tam v nazvu vodu (to co je za 'label='): ? nebo #, podle toho, jeslti je keska nalezena nebo mimo provoz, pak je tam IDtag (takove to ctyrznakove vyjadreni druhu, velikosti, obtiznosti a terenu) a za tim nazev kese. Chces tam mit ID a hint... ten IDtag ne? A waypointy bys chtel mit jak?
  • 0

#5 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 20:08

Prvni musim zjistit jak se do toho skriptu podivat a kde ho najit. Chci tam mit ID IDtag(ten se hodi) hint (H:neco - bez jmena ownera) a nakonec nazev kese co se vleze. No waipointy zas tak nepotrebuju budu tam cpat jen tradicky a vylustene mysterky. (to vyhledavani v tom etrexu je silene, kdyz dam nejblizsi body jde primo vybrat krater a ukaze to jen v te kategorii, bohuzel, kdyz chci primo vyhledavat podle nazvu, ukazuje to neco co vubec nepotrebuju(body z klasicke topo mapy) a ne a ne najit ten krater s keskama)
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 20:38

vyhledavani by fungovalo, pokud by to bylo prelozene tou vyssi editi cgpsmaperu. Potud teorie. V praxi mi to na tom Krateru nikdy nefungovalo, asi ten stary legend umel fulltextove vyhledavat jen v nekterych POI kategoriich. Nemel jsem ale tolik casu na experimenty, takze driv, nez jsme vpatral, kde by to chodilo, prestal jsme to potrebovat. Ja to navc v praxi hledal tak, ze jsem se dival do seznamu bodu v okoli. nejrychlejsi zpusob. Skript najdes v tadovem adresari v podadresari Script/Export/garmin.gge.pas
  • 0

#7 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 20:55

uz jsem ho nasel jen tam nejak dat to poradi at tam je proste ten hint
  • 0

#8 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2011 - 22:40

tak se v tom skriptu vubec nevyznam a nevim, jak to tam spravne dat.... :-(
  • 0

#9 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 17:06

Mohl by mi prosim nekdo ten skript trosku upravit?? Nejak se v tom nevyznam... :-)
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 17:52

Dobra, zkusil jsem ti to upravit. Mel by tu byt prilozeny ZIP soubor. Obsah si rozbal tam, kde je ten originalni exportni skript. Tenhle bude mit v nazvu dvojku, a v exportnim okne se ti ukaze vedle toho puvodniho. Kazdopadne doporucuji, aby sis porovnal toto upravene zneni s puvodnim, mozna ti to pomuze pochopit princip zmeny, a dalsi pripadne zmeny si pak budes moci udelat uz sam.
  • 0

#11 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 18:02

DIky moc jdu to testnout
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama