Přejít na obsah


Fotka

Nová posila pro Českou republiku - Voyager Reviewer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#1 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 8:04

Jak si už někteří z vás všimli, do našeho reviewerovského týmu přibyl nový kolega. Včerejším dnem se tedy počet českých rev. zvyšuje na číslo 6, což samozřejmě vypovídá o tom, jak je v ČR geocaching rozšířen.
Nový kolega bude vystupovat pod jménem Voyager Reviewer a do té doby, než mu budou trvale přiděleny některé kraje, bude průběžně schvalovat v celé republice.
Jako vždy - ze začátku se rozhodnul pro anonymitu, takže můžete opět spekulovat, kdo to je, v každém případě ale svoji identitu odhalí, až nastane čas. V této souvislosti vás žádám, abyste mu alespoň zpočátku všemožně vycházeli vstříc, pochopit všechny zákoutí schvalovacího procesu není jednoduché.
Závěrem ještě za sebe přeju kolegovi především pevné nervy a ať ho práce baví. Vítej mezi námi.
  • 0

#2 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 8:38

I já přeju novému retrívrovi hlavně pevné nervy,a to nejen závěrem:D
  • 0

brundi
 


#3 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 9:48

Super, vítej ! Vidím, že bude dělat Zlín a okolí, takže bon voyage na revírnické cestě: Where no man has gone before.... :)
  • 0

#4 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 9:58

Tož taky vítám nového Voyager Reviewera a přeji pevné nervy a disciplinované kačery :) a hlavně, ať ho to baví;) Kde jsou ty doby, kdy stačil jeden reviewer na půlku Evropy:D
  • 0

#5 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 10:32

Vitaj, synku!
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#6 srbak89

srbak89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 10:45

Přeji novému reviewrovi pevné nervy atd. a také mu přeji, aby dostal Prahu! :)
  • 0

#7 Donachiel

Donachiel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 12:04

Taky vítám.. odvážný to člověk, do jámy lvové vešel.. :)) hodně štěstí přeji a pevné nervy.. :D
  • 0
Donachiel

#8 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1146 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 12:15

DarkLord Reviewer napsal/a:
Jak si už někteří z vás všimli, do našeho reviewerovského týmu přibyl nový kolega. Včerejším dnem se tedy počet českých rev. zvyšuje na číslo 6, což samozřejmě vypovídá o tom, jak je v ČR geocaching rozšířen.
Nový kolega bude vystupovat pod jménem Voyager Reviewer a do té doby, než mu budou trvale přiděleny některé kraje, bude průběžně schvalovat v celé republice.
Jako vždy - ze začátku se rozhodnul pro anonymitu, takže můžete opět spekulovat, kdo to je, v každém případě ale svoji identitu odhalí, až nastane čas. V této souvislosti vás žádám, abyste mu alespoň zpočátku všemožně vycházeli vstříc, pochopit všechny zákoutí schvalovacího procesu není jednoduché.
Závěrem ještě za sebe přeju kolegovi především pevné nervy a ať ho práce baví. Vítej mezi námi.



Koukám že schvalování keší začíná připomínat naše úřady - stále více úředníku a stále větší byrokracie.

Teď jsem se dozvěděl, že jeden reviever dokonce požaduje u wherigo keše zaslání všech textů z cartridge včetně obrázků atd...

Citace z wikipedie:

Pojem byrokracie je používán i v hodnotově zabarveném významu, kdy označuje takový systém administrace, který se vyznačuje úsilím po získání funkcí a moci, nedostatkem iniciativy a pružnosti, nezájmem o lidské potřeby nebo veřejné mínění, tendencí přesouvat rozhodování na vyšší orgány, hromadění prostředků za účelem zachování a zvyšování moci apod.


  • 0

#9 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1317 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 12:35

V´Ger reviewer?

poručík Spock:
Jakýkoli pokus o odpor je marný.

:D
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#10 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1197 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 12:36

Ty, aby sis Maxinoho nepřisadil, viď? ;). S odkazem na to v rozporu s tvrzením srbaka89 je štěstí, že nový kolega Prahu nedostane, jelikož procentuelní zastoupení kecálistů je zde prokazatelně největší (nic proti těm 99% ostatních, normálních pražských cacherů, kterým se tímto omlouvám) :P. Ale nebudu kazit ještě více uvítací vlákno novému kolegovi, který se rozhodl dělat něco pro komunitu - na rozdíl od mnohých.
  • 0

#11 Aqualung Reviewer

Aqualung Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 12:39

Maxinoha napsal/a:
Koukám že schvalování keší začíná připomínat naše úřady - stále více úředníku a stále větší byrokracie.


To je jen důkaz toho, že dělat něco pro lidi ve volném čase se prostě nevyplácí, nechceš si to náhodou taky vyzkoušet?
  • 0
Děkuji zodpovědným kačerům, kteří předtím, než odeslali listing ke schválení, si přečetli doporučení reviewerů, případně si provedli kontrolu podle návodu v mém profilu.

#12 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1146 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 12:55

Aqualung Reviewer napsal/a:

Maxinoha napsal/a:
Koukám že schvalování keší začíná připomínat naše úřady - stále více úředníku a stále větší byrokracie.


To je jen důkaz toho, že dělat něco pro lidi ve volném čase se prostě nevyplácí, nechceš si to náhodou taky vyzkoušet?


Já bych si to klidně zkusil, ale to by jste pak neměli do čeho píchnout protože bych to ven střílel jako němečtí revievři :D
  • 0

#13 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 13:42

PaWcz napsal/a:
V´Ger reviewer?

V-Giny Reviewer? :D

http://goo.gl/nDv8I
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#14 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 15:12

Ahoj, také ti přeji hodně radosti při schvalování. Dosti reviewerů přestane lovit a být nadšenými lovci. Ať ti tento čas přijde co nejdéle. Přeji ti převážnou většinu pohodových kačerů. Ano to tak je, ale pak se najde jeden, dva Maxinoha a Srbák89 a jseš otrávený jak malajský šíp. Takže ještě jednou pevné nervy. Jó, abych Srbáku nezapomněl, proč jsem po tobě chtěl texty jsem ti vysvětlil. Ale to je už moc velká práce to sem napsat, že? Čas o času to u wherigo vyžaduji a je to proto, že jsem nalezl jednu hru s nevhodným sexuálním podtextem, až pedofilním. Takže je jednodušší na reviewera nadávat, pomlouvat ho u Maxinohy. Pokud bych pouštěl vše, co neodporuje pravidlům, tak vy pánové budete první co budou řvát, co to zase pouštím. Vhodnější než řvát tady na fóru, je, mi napsat osobní email, co si o mě myslíte, kde dělám chyby a co se vám nelíbí. A ještě lepší je mi to říci osobně. Ale to bych asi chtěl moc. Takže ještě jednou čerstvé síle v našem teamu, vše dobré a hodně zdaru.
  • 0

Skupec Reviewer


#15 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 15:33

Destr napsal/a:

PaWcz napsal/a:
V´Ger reviewer?

V-Giny Reviewer? :D

http://goo.gl/nDv8I


To, aby pak prošel komnatou porozumění.. :D (Chamber of understanding)

  • 0

#16 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 15:41

Adrian_S napsal/a:

Destr napsal/a:

PaWcz napsal/a:
V´Ger reviewer?

V-Giny Reviewer? :D

http://goo.gl/nDv8I


To, aby pak prošel komnatou porozumění.. :D (Chamber of understanding)


Mě se zase vybavil StarTrek-vesmírná loď Vyoager :) :) :)
  • 0

#17 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 15:50

To zas bude legrace jak budou vsichni stresovat a dohadovat se o tom, kdo by to tak mohl byt :) A neda jim to spat dokud na to neprijdou :) Kazdopadne nove posile do tymu revirniku preji hodne pevne nervy (vsichni vime, ze je bude potrebovat), a pokud skutecne dostane JMK a Zlin, tak at se mu u nas libi stejne jak doposud Aqualungovi! :)
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#18 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1519 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 16:24

Také přeji novému revírníkovi hodně pevné nervy a ať ho práce baví k oboustranné spokojenosti jak nás kačerů tak jeho spokojenosti z dobře odvedené práce.


Skupec Reviewer napsal/a:
Čas o času to u wherigo vyžaduji a je to proto, že jsem nalezl jednu hru s nevhodným sexuálním podtextem, až pedofilním.


Asi tuším, o které wigo jde. Nedávno jsem odehrál jedno wigo, které šlo dál než jen vtipná poznámka o ovčím střívku u noční Šárky. To je pak vyžádání textů na místě.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#19 srbak89

srbak89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 16:56

[quote]Skupec Reviewer napsal/a:
Přeji ti převážnou většinu pohodových kačerů. Ano to tak je, ale pak se najde jeden, dva Maxinoha a Srbák89 a jseš otrávený jak malajský šíp. [/quote]
Nemůžeš se divit, protože si celkem zdržel o týden publikaci zbytečnou byrokracií, pokračování pod druhou citací...
[/quote]Jó, abych Srbáku nezapomněl, proč jsem po tobě chtěl texty jsem ti vysvětlil. Ale to je už moc velká práce to sem napsat, že? Čas o času to u wherigo vyžaduji a je to proto, že jsem nalezl jednu hru s nevhodným sexuálním podtextem, až pedofilním. Takže je jednodušší na reviewera nadávat, pomlouvat ho u Maxinohy. Pokud bych pouštěl vše, co neodporuje pravidlům, tak vy pánové budete první co budou řvát, co to zase pouštím. Vhodnější než řvát tady na fóru, je, mi napsat osobní email, co si o mě myslíte, kde dělám chyby a co se vám nelíbí. A ještě lepší je mi to říci osobně. Ale to bych asi chtěl moc.[/quote]
Ano, když ti napíšu do detailů už v první várce, že jsou to jednoduché lineární zóny, navíc podle názvu by normální člověk selským rozumem usoudil, že cache opravdu takové věci neobsahuje. Není náhodou to sexuální spíš myšleno narážením na tvou osobu, které je prý někde údajně? Poprosím tě o to, aby si mi poslal klidně přes SZ tu část pravidel, kde je napsáno, že můžeš vyžadovat do detailů obsah cartridge, pokud to tam bude, nebudu se o tom bavit dále a klidně se ti i omluvím a to klidně i osobně, čas si na to klidně najdu. Mj. jsem nepomlouval přímo u Maxinohy, k tomu se to doneslo tichou poštou. A co si o tobě myslím po tom, co si my psal u další připravované cache, to bych sem klidně postnul, aby lidi viděli, proč si to myslím. Zeptal jsem se na jednu drobnost a ty si se okamžitě začal pídit po věcích, na které jsem se neptal, protože jsou ve stádiu příprav, ale nevadí no. Jinak náš rozhovor k Ledárnám mám celý na mailu stále, na požádání klidně ukážu a stojím si za tím, že nechápu důvod, proč si to vyžadoval zrovna u téhle cache. Pokud o tom chceš mluvit mezi 4 očima, klidně se s tebou sejdu. ;)
  • 0

#20 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 03 November 2011 - 17:22

Ahoj, nebudu reagovat zde, toto má být vlákno pro důstojné přijetí reviewera ve funkci. Pokud se chceš sejít, v každý pracovní den jsem připraven se s tebou setkat mezi 18,00-19,00 Na příkopech v Praze. A procvič si tu omluvu:) Howgh
  • 0

Skupec Reviewer





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama