Přejít na obsah


Fotka

Gps pro začátečníka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 Hamik001

Hamik001

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 12:23

Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat,která GPS je nejlepší pro začátečníka? Děkuji za případné odpovědi Hamik :)
  • 0

#2 Mr.FiFa

Mr.FiFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 12:50

Na začátek GPSku vůbec nepotřebuješ :) Buď jen podle mapy na netu nebo jedtli máš smartphone tak do něj stáhni aplikaci a hledej. :) Jestli budeš chtí ňákou poradit napiš jaký máš mobil případně jestli nemáš mobil s GPS tak stačí za 300,- dokoupit BlueThooth GPS modul :)
  • 0

#3 Hamik001

Hamik001

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 13:20

Mám smartphone Lg-P350 :) android 2.2. Stahnul jsem jsi aplikaci handygeocaching.Mám gps v tefonu ukazuje kam se jí chce :D :) a vůbec nedokáže nikam navigovat už jsem zkoušel podle mojí gps ňákou tu kešku v okolí najít a nenašel jsem.... Moc děkuji za odpověď :)
  • 0

#4 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 14:23

Hamik001 napsal/a:
Mám smartphone Lg-P350 :) android 2.2. Stahnul jsem jsi aplikaci handygeocaching.Mám gps v tefonu ukazuje kam se jí chce :D :) a vůbec nedokáže nikam navigovat už jsem zkoušel podle mojí gps ňákou tu kešku v okolí najít a nenašel jsem....

Moc děkuji za odpověď :)

Takhle bohuzel funguje GPS pokud nema zabudovany magneticky kompas. ... Aby fungovala navigace bez kompasu tak musis byt porad v pohybu. Kdyz budes stat na miste, tak ti navigace bez magnetickeho kompasu fungovat nebude.

Pust si handy geocaching, nech se navigovat na nejakou kes a ujdi cca 100-200 metru jakymkoliv smerem. Nejlepe takovym smerem ve ktere m zacnou ubyvat metry. Uvidis, ze se ta sipka nakonec umoudri a zacne navigovat spravne.

Nebo jeste lepsi si to zkusit napr v MHD, ve vlaku nebo v aute.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#5 Mr.FiFa

Mr.FiFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 15:37

Hamik001 napsal/a:
Mám smartphone Lg-P350 :) android 2.2. Stahnul jsem jsi aplikaci handygeocaching.Mám gps v tefonu ukazuje kam se jí chce :D :) a vůbec nedokáže nikam navigovat už jsem zkoušel podle mojí gps ňákou tu kešku v okolí najít a nenašel jsem....



Moc děkuji za odpověď :)


Stáhni si C:GEO :) Já hledám s T-Mobile Move a vždy v pohodě, brách s LG Optimus One taktéž a strejda se Samsungem Galaxy SII taky :)
  • 0

#6 Hamik001

Hamik001

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 16:35

Všem děkuji za odpovědi... Vidím to na stahnutí C:GEO :)
  • 0

#7 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 18:26

Hamik001 napsal/a:
Všem děkuji za odpovědi...
Vidím to na stahnutí C:GEO :)


A c:geo fdoporucuji dolpnit a k samotnymu navigovani pouzit aplikaci "Radar" - najdes ji na marketu, autor je Mike Cleron.

Pouzivam LG Optimus One a bez problemu.

Ale pokad u gc vydrzis urcite doporucuju koupit ofic.aplikaci od GS...
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#8 Hamik001

Hamik001

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 18:40

jj díky,Ale ten radar od Mike nemůžu najít :/ ...TeĎ jsem pročítal ňáké forum a dozvěděl jsem se že je dobrá aplikace locus je to pravda ? :)
  • 0

#9 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 19:28

Hamik001 napsal/a:
jj díky,Ale ten radar od Mike nemůžu najít :/ ...TeĎ jsem pročítal ňáké forum a dozvěděl jsem se že je dobrá aplikace locus je to pravda ? :)


radar.

Jj, Locus je taky dobra apliklace. Musis ale doinstalovat i doplnek pro geocaching.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#10 klukcz

klukcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 20:46

prvních 10 keší jsem našel jen podle mapy. teď mám Galaxy ace s programem c:geo a jsem úplně spokojený.
  • 0

#11 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 21:03

Já prvních 310 keší bez navigace.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama