Přejít na obsah


Fotka

Symbian 5th Edition - jake mapy a soft na kesky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
36 odpovědí na toto téma

#1 lolcat andyc

lolcat andyc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 9:30

Ahoj, neco uz jsem vyzkousela,ale nic nefici. Mam mobil Sony Ericsson Vivaz Pro, Symbian 9.4 S60 5th Edition. Uvnitr google maps a wisepilot,nic se neda pouzit pro hledani kesek tak,jak to je.Muze mi nekdo poradit co presne a kde poridit, abych mela mapu satelitni nebo terenu(ne jen silnice jako ve wisepilotu),mohla tam zadat souradnice, nebo uplne nejlip tam mela rovnou kesky? Moc dekuji!!!!
  • 0

#2 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 10:35

Podle webu to vypada, ze min. SmartGPX by melo jit. Ale symbianovej tel uz dlouho nemam, tak mozna radim spatne.
Tady z tech nic neslo?
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#3 lolcat andyc

lolcat andyc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 10:49

neco z toho jsem zkousela, minimalne geocaching live mam stazeny,ale nesel mi spustit, ja bych spis potrebovala nejaky podrobny navod, protoze vzdycky na neco narazim a vubec se v tom nevyznam :\
  • 0

#4 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 11:02

Já měl nokii e 52 a 72 a na obojích frčel hg úplně v pohodě. Smart gpx jede taky, ale neni podle mě tak uživatelsky příjemný.
  • 0
S4 active / Locus pro / WhereYouGo

#5 Fousek.cz

Fousek.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 11:18

A co CAcheME ted jsem to dával kolegovi a docela to maká
  • 0
HTC Wildifire LOCUS Oregon 450

#6 lolcat andyc

lolcat andyc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 11:38

cokoliv co maka beru:] jestli mi das navod, kde k tomu prijdu a co mam presne udelat, aby mi to frcelo, budu nejvic happy :]
  • 0

#7 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 12:55

Hg - http://code.google.c...andygeocaching/ z mých zkušeností přesnější a rychlejší

CacheMe - http://www.harbaum.o...eme/index.shtml supr je podklad mapou (náročnější na přenos dat)
  • 0
S4 active / Locus pro / WhereYouGo

#8 lolcat andyc

lolcat andyc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 15:34

tak vypada to dobre,minimalne to slo spustit! ted jeste kde sehnat nejake poradne mapy,co by s tim korespondovaly ...
  • 0

#9 lolcat andyc

lolcat andyc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 12:22

neporadil by mi nekdo jeste nejake mapy, na kterych se daji kesky hledat? - satelit, teren... mam teda HandyGeocaching, ale ne mapu..
  • 0

#10 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 21:26

Jen poznámka: na 5th CacheMe nefunguje ... ;)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#11 Stewen

Stewen

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 0:49

Nechci být nějak pesimistický, ale obávám se, že i přesto, že se HG tváří, jako že by se mapy daly stáhnout, tak nikde nejsou. Třeba já tenhle program používám víc než tři čtvrtě roku a bez map.
  • 0

#12 lolcat andyc

lolcat andyc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 12:53

a rada jak to pouzivas bez map?vsak ti jen rekne ze v okoli jsou kesky a nevis kde presne..?ja bych chtela jakekoliv mapy,kam se da aspon zadat gps souradnice(protoze aspon ty mi handy geocaching prozradi),ty moje google maps berou jen adresu:\
  • 0

#13 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 13:22

A tady na http://forum.mynokia...wforum.php?f=75 tohle forum si se divala?
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#14 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 20:53

CacheMe na 5th edition funguji, mame mapy google, nokia, samozrejme satelitni, nove i mapy osm. Vyuzivam primarne Cache Me na lov v neznamem prostredi, paklize se objevi problem,na dohledani uziji HG a jsem 100% spokojen.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#15 milmas

milmas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 21:22

CacheMe na 5th edition funguji, mame mapy google, nokia, samozrejme satelitni, nove i mapy osm. Vyuzivam primarne Cache Me na lov v neznamem prostredi, paklize se objevi problem,na dohledani uziji HG a jsem 100% spokojen.

Ma pravdu predsedo. .) Odzkouseno,jenom na to dohledani pouzivam
starickeho Legenda.Spokojenost.
  • 0
Nachystej mi uzenace,na snidani sem zpatky. Lovime kesky(a moc nas to bavi),ne body...

#16 lolcat andyc

lolcat andyc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 8:25

no prada,to by bylo super,ja jsem nasla jen nejake demo verze, pokud vam to funguje, bylo by mozne mi sem hodit link na stazeni + vsechno, co k tomu potrebuji, jako mapy a tak? dik moc
  • 0

#17 TimesNewYourk

TimesNewYourk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 11:47

existuje cacheMe i pro symbian 9.3?
  • 0

#18 milmas

milmas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 12:34

no prada,to by bylo super,ja jsem nasla jen nejake demo verze, pokud vam to funguje, bylo by mozne mi sem hodit link na stazeni + vsechno, co k tomu potrebuji, jako mapy a tak? dik moc

Tak zatim pouzivam free verzi do 1.12.2011 stazenou tady:http://www.harbaum.o...eme/index.shtml Vyber si podle sveho Symbinu. Potom by se mela dat koupit plna verze v OVI STORE za 50 korun.Nebo OVI NOKIA jak se to ted jmenuje.Nic jineho nepotrebujes mapy to taha samo online.
  • 0
Nachystej mi uzenace,na snidani sem zpatky. Lovime kesky(a moc nas to bavi),ne body...

#19 lolcat andyc

lolcat andyc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 14:15

Ja jsem prave zkousela tu verzi Symbian^1/S60v5 z te stranky,ale nikdy mi to nejde nainstalovat, vzdycky to pise: Instalace se nezdarila...tak jsem doufala, ze existuje neco jineho jeste
  • 0

#20 milmas

milmas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 17:04

Mozna sem to prehlid,ale co mas za telefon?Me to jede na Nokii 5230.A asi to chce dost pameti a instaluji se jeste nejake soubory ,asi 13 mega.Tak jestli nemas v telefonu nic duleziteho soupni ho do tovarniho nastaveni a pak to zkus znova.
  • 0
Nachystej mi uzenace,na snidani sem zpatky. Lovime kesky(a moc nas to bavi),ne body...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama