Přejít na obsah


Fotka

Oregon 450, waypointy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 20:16

Ahoj, chtel bych se zeptat zda lze nejak rozumne vyuzit waypointy napr. u multi cache, myslim tim treba, aby byli videt stage cache a podobne nejak u kesky a ne v jednom chumlu waypointu. Jeste jsem se chtel zeptat, jakym zpusobem si oregon urci kdyz nahraji neco do custom symbols k cemu to ma priradit, jestli si jednoduse muzu dat jiny obrazek pro finalku multiny a jiny pro finalku mysterky. Dik moc za rady
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 20:25

Obrazky si muzes nahrat jake chces, proste prepis ty jednotlive soubory tim, co si sam zvolis. Co se tyce videni jednotlivych stagei v ramci jedne cache, tak to se obavam, ze nejde.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 20:31

nechapu tvou odpoved na obrazky, kdyz ve slozce custom symbols nic neni, jak muzu neco prepsat??
  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 22:45

Můžeš tam dát svůj obrázek nazvaný stejně jako jsou ty originální. Ale bez problémů to jde u tvých trasových bodů, tam si opravdu můžeš udělat svou ikonu se svým názvem a pak ji použít. U keší se dají použít jen ty, co jsou použity groundspeakem. A ne všechny. Chtěl jsem si udělat ikonu na waymarky a přepsat je při exportu na reversky nebo APE, ale ty už Oregon neukáže. Musel jsem na to obětovat ikonu megaeventu. A pozor, ikony musí být ve formátu bmp 256 barev. Jiné to neukáže. Velikost tuším do 32x32px. Ošklivě fialová barva (číslo teď z hlavy nevím) je pak v navigaci průhledná, takže s ní vyplň třeba rohy u kulaté ikony.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama