Přejít na obsah


Fotka

Koupím navigaci do 1000,- začínám


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 HlinaCZ

HlinaCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 November 2011 - 21:56

Ahoj rád bych koupil nějakou navigaci do začátku pokud se nějaká doma válí a chtěl by se jí zbavit za nějakej rozumnej peníz tak bych byl rád kdyby jste mi napsali na email : jakub.hlineny@centrum.cz a popř poslali fotku a typ popř cenu díky moc !
  • 0

#2 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 12 November 2011 - 22:02

Možná by ti stačil modul pro mobil. Je ideální na začátek v kombinaci s mobilem, protože pokud se GC nebudeš věnovat, vždy můžeš jen přestat používat modul a stále mít svůj mobil. Cena je do 1000 za nový.
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#3 HlinaCZ

HlinaCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 November 2011 - 22:08

Popina napsal/a:
Možná by ti stačil modul pro mobil. Je ideální na začátek v kombinaci s mobilem, protože pokud se GC nebudeš věnovat, vždy můžeš jen přestat používat modul a stále mít svůj mobil. Cena je do 1000 za nový.

V mobilu navigaci používám jediný problém je v tom že baterie v mobilu mi nevydrží tak dlouho jak bych potřeboval když jsem si chtěl udělat celodenní výlet na kole tak jsem si musel vytisknout listingy a u každé keše si zapnout GPS zadat souřadnice a hledat :(
  • 0

#4 HlinaCZ

HlinaCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 November 2011 - 22:41

Smogeo napsal/a:
nedělám to jinak. Nač to mít pořád zaplý, když hotfix je za pár sekund po zapnutí. Ale dejmetomu že to potřebuješ mít pořád zaplý. Pak bych spíš řešil externí batterypack jak druhou navigaci. Ono by tě totiž zachvilku začlo vadit že musíš tahat dva (tři,čtyři,pět) přístroječky. Jako totiž do navigaci za tu tvou tisícovku si asi těžko dáš listing, a nejspíš ani hint ne.

Když máš potíže s mobilem, si nemysli že tě jiná navigace, notabene za tisícovku, spasí. Jedinej důvod co uznávám, proč musí být turistická, tak kdybys dělal extrémější lovy v dešti, plaval za keškou přes řeku, hrabal se rukama v bahně, nebo takněco.

Jasný každý na to máme asi svůj názor třeba se někdo rád zbaví staré nevyužívané navigace a já budu spokojenej !
  • 0

#5 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 13 November 2011 - 11:35

Jestli chceš fakt levnou navigaci, tak mrkni na GARMIN eTrex H. Nemapová černobílá navigace s dobrou výdrží. Podle srovnání cen ji mají nejlevnější za 1473 na:
http://www.pixmania....n&CodePromo=oui

Ještě levnější býval Garmin Geko, ale vypadá to, že už ho nikdo neprodává, takže eTrex H bude asi nejlevnější GPSka.
Jinak samozřejmě daleko lepší je si koupit mapovou gpsku, kde nebudeš mít jen šipku, ale ta už je holt dražší.
  • 0

#6 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 13 November 2011 - 16:28

Koukej se tady po foru nebo na aukro. Každou chvíli tu někdo prodáva H nebo černobílýho Legenda za 1000 Kč. Tak si nasypeš keše a listing s hintem budeš mít v telefonu. Než kupovat modul a baterypack, radši bych koupil starší gps.
  • 0

#7 HlinaCZ

HlinaCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 13 November 2011 - 19:20

Kdyby někdo měl doma nějakou nepoužívanou a chtěl se jí zbavit tak piště nabídky na jakub.hlineny@centrum.cz samozřejmě že aukro a forum sleduju a hledám
  • 0

#8 vojtisk

vojtisk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 13 November 2011 - 22:17

Kup si modula nebo etrexe H ...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama