Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Rozvod aneb komu připadne účet na GC.com???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 Hola pr..l

Hola pr..l

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 0:17

Ahoj všem, prosím o radu ostřílených kačerů, nebo třeba někoho, kdo už to řešil. Před lety jsem si s manželkou a dcerkou založili učet(nick jmeno ditete, bez fAMYLI atp). Zacli jsme lovit a zakladat, Bylo to fajn. ALE !!! To sluvko ale se nakonec vždycky dostaví :-) Rozvod je na spadnutí a moje byvalá drahá mi změnila heslo na GC.com, a nechce mi ho dat !!!! Možná to zní srandovně, ale to je fakt na vraždu, co moje(naše) galerie, moje logy??? No a moje dvě zalozene kesky ??? vždyt neprovedu obnovu, posun, prostě nic!!! Je to asi jako se tahat o dítě(to se rouham, ale je to hrozný) Co by jste doporučili, kromě vraždy, s tou počítám:-) Taky si nechci zalozit nový ucet a dologovat 440kesek, já chci ten SVUJ!!!! Dekuji za rady...
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 0:19

Hehe, tomu se muzu jenom smat. Jsou holt lidi, kteri se problemum snazi predchazet a potom jsou ti, kteri je zpetne resi. Pekne ses sam zaradil do druhe kategorie. Zaloz si novy ucet, dologuj a ber to jako zivotni lekci, ktera te zas tolik nestala (rozvod jako takovy bude stat vic).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 0:21

Nezakládat pro mne absurdní týmy (rodinné, kamarádské atp.) a logovat každý sám za sebe........
  • 0

#4 milmas

milmas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 0:29

Ze bys na to heslo, co tam dala neprisel?Bud je to neco jednoduchyho,aby si to pamatovala,nebo ne,a musela si to nekam zapsat :) Drzim palce
  • 0
Nachystej mi uzenace,na snidani sem zpatky. Lovime kesky(a moc nas to bavi),ne body...

#5 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 2:04

To ti změnila i mail na GC.com a nemůžeš si nechat poslat nový nebo se nedostaneš ani do toho mailu ?
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#6 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 2:08

V tomhle případě asi fakt pomůže jen prevence. Nám to doma zatím klape, a vypadá to že ještě dlouho klapat bude (nechci zakřiknout), ale přesto od samého začátku našeho kešování jedeme každý na svůj nick. My bychom tedy tento problém neměli. Takže já to vidím na to dologování pod novým nickem (snad ti to všichni owneři zkousnou), a budiž ti to poučením pro příště.
  • 0
Mám všech pět P: Pupek, platfus, plotýnky, protézu, a pravidelnou plynatost.

#7 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 2:47

Obavam se ze vrazda vec neresi, kdyz neznas heslo. Ucet samozrejme bude soucasti deleni majetku po rozvodu a rozhodne soud. Bud se domluvite na nejaky rozumny kompenzaci (doporucoval bych treba ze ona dostane deti a ty dostanes account, to by mi prislo rozumny :-), nebo se sabnete napul. Ty lichy logy, ona sudy, nebo naopak. Samozrejme logy ziskany pred uzavrenim manzelstvi, zrovna tak jako logy ziskane dedictvim nebo darem ti zustanou, na ty se SJM nevztahuje. Tohle je v pohode, to se vyresi. Horsi to bude s detma, pokud je taky nebude chtit :-)))
  • 0

#8 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 6:40

Vidím to na přesun do sekce Vtipy o geocachingu, podsekce kameňáky. Ale vážně, účet na GC je proti všemu, co rodina a manželství znamená, prkotina. Aspoň pro mě.
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#9 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 6:41

Jo, a na to dologování by možná někdo uměl napsat prográmek...
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#10 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 7:23

nezlob se na mne, ale to je for, ze jo...jo kdyby ti sebrala pristup na tvuj ucet do banky, to by nas.alo, ale takhle. Furt je to jen hra a neni ucet jako ucet... Takze si tech 440 dologuj a bud rad ze nemate 2000 nalezu a 2 kesky zaloz novy, muzes si z tech puvodni odnest krabky, at tam da svoje, kdyz jsou tedy ted jeji;). Ale v globalu jde o ho.no:(
  • 0

brundi
 


#11 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 7:50

Nech si soudem určit styk se svým účtem. Třeba se dohodnete i na střídavý péči. I když podle popisu situace spíš ne. Ale i jednou za dva týdny stihneš dologovat nalezené keše. Zkus to předhodit právníkovi - předpokládám, že ho potřebuješ, když se taháte i o takové kraviny a vznikají nesmyslné naschvály. Napiš pak, jak to dopadlo.
  • 0

#12 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Publikováno 16 listopad 2011 - 7:52

Georobotci jsou důležitější. Těch pár bodů je jen hra. Nakonec stejně málo koho zajímá kolik jich máš a navíc představ si tu výhodu. Tolik neulovených keší i v blízkém okolí. Držím palce v řešení skutečných problémů sám jsem rozvod zažil a protože mám rád vyřešené vztahy a navíc jsem i svou ženu měl rád, tak jsem přimhouřil oko. Wetu
  • 0

#13 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 7:59

Jestli se takhle chová k účtu GC, lze předpokládat, že se podobně chovat i v důležitých věcech. Aspoň to ukázala včas a můžeš podniknout kroky k ochraně důležitých věcí (dětí, bytů, chat, aut).
  • 0

#14 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 8:04

Nekdy se dokonce delici dvojice domluvi a kazdy si zalozi vlastni ucet a dologuje, jen kde opravdu byl. Zalozene kese si adoptuji treba napul /nebo nechaji na tom puvodnim spolecnem/ a spolecny ucet nechaji lezet ladem.

Pak owneri musi cist i toto:
Odloveno v tymu xxxxx. Po jeho rozdeleni dodatecne loguji spolecne nalezy. Dekuji za pochopeni.

  • 0
VSA

#15 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 8:04

Ty bláho, to by byla kauza pro naši AK - asi ti dám kontakt :D.
  • 0

#16 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 8:31

wetu napsal/a:
Georobotci jsou důležitější. Těch pár bodů je jen hra.


no...jen mne tak napada, co ze je jako zabavnejsi:
- obejit znovu cache, kde jsem jiz jednou byl...a nebo...
- vyrabet noveho georobotka...

samozrejme je na to na vkusu kazdeho soudruha

:D:DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#17 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 8:37

1) Nainstaluj ji na PC keylogger 2) Zmen registracni e-mail + heslo 3) ??? 4) Profit
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#18 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 19:29

S těma tvejma 2 založenejma keškama je to ouplně nejjednodužší...ukradni si je, pak je nabonzuj na archivaci a na jejich místě je udělej obratem znova přes kopírák z nového účtu...
  • 0

#19 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 19:50

Nainstaluj keylogger a pockej si, az se tam prihlasi. Pokud tedy jeste zijete spolu. Jestli ne, tak jsi v riti.:D:D:D
  • 0

#20 zuzka.ka

zuzka.ka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 20:25

No, výkon advokacie mám šťastně pozastaven, ale zní to zajímavě. Až budete mít rozhodnuto o dětech a o rozvodu, můžete se začít dohadovat o majetek (teda pokud nemáte smluvený rozvod, ale to asi ne, že...) a tam bych viděla prostor jednak se o účtu dohodnout a pokud se budete soudit, tak účet na GC = právo, které se vypořádá. Ale to je teorie, prakticky se připojuju k předchozím názorům - oproti tomu, jak se dohodnete o dětech, je nějaký účet na GC málo důležitý. V rychlosti jsem prošla právní stránky na GC.com a o rozvodu tam nic není. Anyway, dá se tam položit dotaz na tým. Po projití forums ale vypadá, že standardním řešením je a) změnit si přístupy k účtu dříve než druhý partner; pokud ne a) tak zřídit nový účet a re-logovat.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama