Přejít na obsah


Fotka

Ubytovani u vojaku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 17:50

Moznost levneho ubytovani po cele CR - viz. clanek na GeoKladno http://geokladno.cz/...ovani-u-vojaku/ . Treba se nekomu tato informace bude hodit.
  • 0

#2 JohoCZ

JohoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 18:25

Byl jsem ubytovaný u vojáků rok, a bylo to neidražší ubytování který jsem zažil.:)
  • 0

#3 Jurasa 100

Jurasa 100

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 18:49

Osobně jsem spal v Čáslavi, Hradci Králové a Bechyni. Ceny bezkonkurenční, čisto,teplo a když i manželka byla spokojená, tak to už je co říct. P.S. ona je hrozný pedant na čistotu.:D
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#4 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 19:48

jj, ubytovani u vojaku je vpohode :) ciste se to fakt udrzuje. A aj slevy maju dobre :D
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#5 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 20:45

Jen blbněte :D Asi jste neviděli Muzikál Hair :D :D Díky za info,někdy se to bude hodit.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#6 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 21:16

ZITRA jedem do plzne, tak se tento tip nesmirne hodi!
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#7 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 6:08

MA-FI-AN napsal/a:
ZITRA jedem do plzne, tak se tento tip nesmirne hodi!


Tam jsem byla taky na vojenské ubytovně. A v pohodě. Uklízíno bylo, voda teplá taky tekla a dokonce byla i malá kuchyňská linka na pokoji s vařičem. A navíc v okolí je plno kešek.
  • 0

#8 altair18

altair18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 7:14

taky pozitivní zkušenosti - prostějov, chrudim
  • 0

#9 SirGeoWolf

SirGeoWolf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 7:50

Děkuju za info, taky jsem o téhle možnosti nevěděl a věřím, že se mi hodit bude. Edit: Ty ceny, co se ta udávaj, jsou za osobu nebo za pokoj?
  • 0

#10 Macrosek

Macrosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 7:51

Ubytovani u vojaku uz asi ne. Sam jsem vojak z povolani a znam to. Od 1.1.2011 ma vsechny ubytky na starosti Sprava voj. bytoveho fondu a ta na tom komercne pekne ryzuje (www.svbf.cz - je tam i seznam ubytoven). Napr. ted o vikendu jsme kesovali serii Pedal, Letadlo apod a bydleli jsme na ubytovne v Bucovicich. Ja jako vojak jsem to mel za 104, ale ostatni komercne za 250!. Nic moc ta cena
  • 0

#11 Zilin

Zilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 10:59

Taky hlásím pozitivní zkušenost, tentokrát z Pardubic během akce s Lidlenkou 28.10. Kdo se potřebuje akorát někde umýt, nabít baterky, telefony, GPS a čert ví co + slušně vyspat je to v pohodě, Intercontinental nečekejte a cena byla taky přijatelná (narozdíl od pardubických hostelů).
  • 0

#12 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 11:48

Jenom pro poradek, davam URL primo na web tech vojaku, kde se to tyka kategorie 1 (civil).

http://www.svbf.cz/ubytovani
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#13 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 12:34

Škoda. V Boleticích je to jen pro vojáky. Když je to v teoreticky stále uzavřeném prostoru, je to logické. Ale hodilo by se to tam. Vojáci to chtějí trochu uvolnit, tak uvidíme.
  • 0

#14 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 12:59

Macrosek napsal/a:
[...] Ja jako vojak jsem to mel za 104, ale ostatni komercne za 250!. Nic moc ta cena

Ruzne ubytovny jsou ruzne drahe, koukam, ze Strakonice se od predlonske zimy drzi na 150,-. Tam bylo ubytovani luxusni, hlavne proto, ze o dve patra vys bydlel Haca s veskerym vybavenim na vareni, tak jsme to meli s veceri a snidani :) Ale jinak se tomu taky nedalo nic vytknout, cista postel, tepla voda, povleceni, rucnik.
  • 0

#15 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 13:22

No na ME v Olomouci se to možná bude hodit. Dík za info.
  • 0

#16 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2011 - 13:23

Macrosek napsal/a:
Ubytovani u vojaku uz asi ne. Sam jsem vojak z povolani a znam to. Od 1.1.2011 ma vsechny ubytky na starosti Sprava voj. bytoveho fondu a ta na tom komercne pekne ryzuje (www.svbf.cz - je tam i seznam ubytoven). Napr. ted o vikendu jsme kesovali serii Pedal, Letadlo apod a bydleli jsme na ubytovne v Bucovicich. Ja jako vojak jsem to mel za 104, ale ostatni komercne za 250!. Nic moc ta cena


ty bucovice jsou holt moc nóbl - ostatne tam pisou, ze je to pro sluzebni cesty :)

treba praha v podbabe 170kc na triluzkaci - to zni dobre.
  • 0

#17 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 8:09

pro haggaeus: Strakonice mám taky za sebou. Celkem bez problemů, poloha uprostřed města, takže se to dobře lovilo. Na voj. ubytovně je to pořád v pohodě, zatím nemám žádnou špatnou zkušenost a to jsme byli už, snad si vzpomenu na všechny, v Jindřichově Hradci, Brně, ta byla fakt dobrá, Strakonicích, Plzni, Českým Krumlově a Praze. Víc si jich nepamatuju. Poměr cena/výkon je zde skutečně dobrý. Pokaždé, když někam jedem, tak se dívám jsetli je tam voj. ubytovna a podle toho se vybere místo. Platit v předraženém penzionu skutečně odmítám. Ještě je dobré se podívat na koleje vysokých škol, ve velkých městech je taky pronajímaj za dobrou cenu. Je to taková alternativa k voj. ubytovnám.
  • 0

#18 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 8:50

mne docela zaujala ta Praha... jednolůžák za dobré peníze... na koleji bych musel přípaně platit volné lůžko... to už se mi jindy vyplatilo jet domů a druhej den přijet znova...
  • 0

#19 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 9:33

Mě zaujalo zařazení Liberce do Ústeckého kraje :o
  • 0

#20 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 19:07

Dokud účtovali jen obsazená lůžka, tak jsem to používal. Letos začali účtovat celý pokoj, a to už se mi, pokud jedu sám, vyplatí poohlédnout po něčem jiném. Ale jinak moc fajn, pokud nehledáte luxus, ale místo k přespání.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama