Přejít na obsah


Fotka

Dnes jsem si byl koupit nové boty v brněnském Globusu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2006 - 22:36

Dnes jsem si byl koupit nové boty v brněnském Globusu a kromě docela dobrých slev (pěkné kožené polobotky velikosti 48 za 700,-Kč) jsem tam objevil kráááááásné pixly na kešky. Mají objem 4,5 litru, jsou rozumného obdélníkového tvaru, se silikonovým těsněním a zacvakávacími „klapkami“, prostě ideální rozměry na větší Regular size. Jen ta cena - 245 Kč. Ale neodolal jsem a jednu koupil, takže jakmile objevím nějaké vhodné místečko, tak ji tam šupnu. Vřele doporučuji, jednu slušně velkou kešku by si snad mohl dovolit každý z nás.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2006 - 22:33

Dnes jsem si byl koupit nové boty v brněnském Globusu a kromě docela dobrých slev (pěkné kožené polobotky velikosti 48 za 700,-Kč) jsem tam objevil kráááááásné pixly na kešky. Mají objem 4,5 litru, jsou rozumného obdélníkového tvaru, se silikonovým těsněním a zacvakávacími „klapkami“, prostě ideální rozměry na větší Regular size. Jen ta cena - 245 Kč. Ale neodolal jsem a jednu koupil, takže jakmile objevím nějaké vhodné místečko, tak ji tam šupnu. Vřele doporučuji, jednu slušně velkou kešku by si snad mohl dovolit každý z nás.

Ty jo, už se na ni těším:))
A v Globusu jsem je taky viděl. Mají i menší a o nic moc levnější:(
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2006 - 8:42


Asi přesně stejnou jsem umístil minulý rok na Pfaffenschlag.
Včera jsem objevil takové ty plastové soudky se šroubovacím víkem (za pár korun). Kdyby se zakopal do země (zabetonoval ???) a nechal se koukat jenom ten uzávěr, to by taky nebylo marné :-)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama