Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
803 odpovědí na toto téma

#601 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 12:57

 

A EU Summits - Olympus je tam dvakrát anobo je to pokaždé jiná hora ?

Jiná hora. Kypr a Řecko.


  • 0

#602 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2013 - 13:14

Co se tyce pivovaru mel se jedna hlavne o aktivni (stale varici)  male a mini pivovary. Ty velke zadnou "reklamu nepotrebuji" a navic jejich produkce jde v posledni dobe od desiti k peti (kdo ochutnal Bohemia Klasik s Plzne vi o cem mluvim).  To nic nevypovida o kvalite kesi, ktere jsou treba v pripade Plzne vzorove.

Ok, já se jen zeptal (StaroBahno také zrovna nemusím). Pak by neškodilo aby to v názvu bylo naznačené o které se jedná.


  • 0

#603 Supik.CZ

Supik.CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 9:18

Velké díky za pivovary, další motivace k vyjížďkám a hlavně ochutnávkám! :D


  • 0
Supik

#604 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 8:38

Jen mala korekce pro geotrofeje: nejsevernejsi kesi v Dansku je tato http://coord.info/GC3QC2D


  • 0

#605 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 21:53

Co udělat GeoPuzzle na téma vysílače?


  • 0

#606 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 22:13

Jen mala korekce pro geotrofeje: nejsevernejsi kesi v Dansku je tato http://coord.info/GC3QC2D

Kolik "most" tam ještě budou přidávat? 

 The Most Northernmost in Denmark GC13AR5
  • 0

#607 Karhu Team

Karhu Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2014 - 19:35

Tak nám byl archivován pivovar Vratislavice u Liberce.
http://www.geocachin...ar-vratislavice

 

Je potřeba najít náhradu.


  • 0

#608 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2014 - 20:08

Tak nám byl archivován pivovar Vratislavice u Liberce.
http://www.geocachin...ar-vratislavice

 

Je potřeba najít náhradu.

No z regionu je tam treba Studanecky pivovar GC2CQBA, se zavrenym okem Vendelin GCP64H a nebo Albrecht GC3G6DQ. Nebo prinejhorsim Svijany. A nebo nekde uplne jinde ale kde.   Problem je ten, ze revirnic se moc nehrnou do schvalovani primo pivovarskejch kesi (komercnost) , takze jedine udelat kes k budovam pivovaru, jenze u minipivovaru to dost dobre nejde.

 

Jinak uz je v archivu i Nymburk, ale kdysi myslim HEXTEAM  rikal, ze to nemaji az zas tak mimo sferu zajmu


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#609 Podes

Podes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2014 - 22:16

Už jsem tady dlouho nebyl, ale můžu nahlásit už 30 Olšiakových soch. Tak ještě 5 a máme to. I když 2 ještě kešky nemají.

 

http://www.geocachin...2b-71db007f65e3


  • 0

#610 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 9:59

Co se týká pivovarů, tak lobbuju buď pro Vendelín nebo pro Studánku, protože Albrecht ještě ani náhodou nefunguje, jeho majitel má větší plány, než je schopen realizovat (přesně tak to odhadovali znalci místních poměrů už od samého začátku)... Jako lokální patriot prosím o zachování dílku puzzle v této části republiky! Předem díky! 


  • 0

#611 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 11:43

Pche, pivovary, prosím vás, takhle holdovat alkoholu...

Kdybyste raději popřemýšleli udělat puzzle nějakých pěkných Pramenů, kde se mohou napít i děti, nebo třeba památných stromů, kde můžete postát pod krásným košatým stromem a nasát sílu jeho staletí, zchladit se v jeho stínu :-). To by byly daleko hezčí skládačky ;-).


  • 1

#612 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 12:12

Pche, pivovary, prosím vás, takhle holdovat alkoholu...

Kdybyste raději popřemýšleli udělat puzzle nějakých pěkných Pramenů, kde se mohou napít i děti, nebo třeba památných stromů, kde můžete postát pod krásným košatým stromem a nasát sílu jeho staletí, zchladit se v jeho stínu :-). To by byly daleko hezčí skládačky ;-).

Teda puzzle o samoobsluhach nevim nevim  ;)

No ja furt premejslim nad tema pevnostma. Ale stejne jako vsechno -- malo hezkych fotek aby k nim byl souhlas s uzitím. A to same bude i se stromama. I kdyz je pravda, ze kaceri komunite trvalo vysloveni souhlasu asi 14 dni a dokonce nektere fotky vznikaly primo pro Puzzle kdyz autor usoudil, ze ta puvodni neni moc hezka.


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#613 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 12:16

Co se týká pivovarů, tak lobbuju buď pro Vendelín nebo pro Studánku, protože Albrecht ještě ani náhodou nefunguje, jeho majitel má větší plány, než je schopen realizovat (přesně tak to odhadovali znalci místních poměrů už od samého začátku)... Jako lokální patriot prosím o zachování dílku puzzle v této části republiky! Předem díky! 

No prave Albrecht by byl az jako posledni moznost. Zaprve nevari a za druhe je tam celkem prepuzzlovano.

 

Jinak me osobne by se libilo neco kolem Sumperka a Breclavi aby byly puzle nejak vic rozhozeny. Pivovary tam jsou, kese ne.


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#614 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 12:26

Teda puzzle o samoobsluhach nevim nevim  ;)

No ja furt premejslim nad tema pevnostma. Ale stejne jako vsechno -- malo hezkych fotek aby k nim byl souhlas s uzitím. A to same bude i se stromama. I kdyz je pravda, ze kaceri komunite trvalo vysloveni souhlasu asi 14 dni a dokonce nektere fotky vznikaly primo pro Puzzle kdyz autor usoudil, ze ta puvodni neni moc hezka.

 

Ach jo, koukám, napíšu první písmeno velké a hned je z toho aféra...

 

Hele, pokud bys někdy nějakou fotku potřeboval (i když třeba na místě nemám kešku odlovenou), zkus napsat... Můj fotoarchiv je veeeelice obsáhlý :-). I když převážně z Východních Čech. I když mám hodně fotek i z celé republiky... Digitální už od roku 2002 :-)

A co se týče pramenů - na estudanky.cz jich pár dokonce sám mám, takže pokud bys nějaké vybral, určitě ti je rád poskytnu... krom toho často mám i víc fotek toho samého pramene, než je jen na estudánkách :-). Např. pramenů mám ve své databázi asi 150 :-)

 

Stejně jako ty pevnosti - taky jich pár mám vyfocených. Takže klidně se ozvi, jestli bys měl o nějaké zájem...


  • 0

#615 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 12:30

 

Kolik "most" tam ještě budou přidávat? 

 The Most Northernmost in Denmark GC13AR5

 

 

Holt, ownerovi pri zakladani puvodni "most" nedoslo, ze na sever od ni je jeste dost mista na par kesek. :-)   Spis by mu melo dojit, ze ten nazev neodpovida realite a mel by ho zmenit.


  • 0

#616 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 13:52

Mně by se taky jako puzzle líbily Santiniho kostely a kaple a jako další třeba Dietzenhofrovské sakrální realizace, nebo třeba románské kostely a baziliky... Neuvažuje se o něčem takovém? Můžu pomoct s výběrem...
  • 0

#617 Karhu Team

Karhu Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 21:29

U nás na zlínsku je zaniklý populární Jarošovský pivovar.
http://www.geocachin...vsky-pivovar-ii


  • 1

#618 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 21:34

Jarošov by byla pěkná náhrada za nedávný archiv, páč "Ten kdo zná Jarošov ... "


  • 1

#619 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 22:38

Ten kdo zna Jarosov, vi, ze ten uz nejmin 15 let nevari. A funkcnost pivovaru byla jednou z podminek poro zarazeni. Druhou bylo aby byl max. stredni  ale spise maly ci mini.   Puzzle zanikle pivovary by se  sestavit dalo, ale bylo by to hodne smutne puzzle.


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#620 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2014 - 22:43

Ach jo, koukám, napíšu první písmeno velké a hned je z toho aféra...

 

Hele, pokud bys někdy nějakou fotku potřeboval (i když třeba na místě nemám kešku odlovenou), zkus napsat... Můj fotoarchiv je veeeelice obsáhlý :-). I když převážně z Východních Čech. I když mám hodně fotek i z celé republiky... Digitální už od roku 2002 :-)

A co se týče pramenů - na estudanky.cz jich pár dokonce sám mám, takže pokud bys nějaké vybral, určitě ti je rád poskytnu... krom toho často mám i víc fotek toho samého pramene, než je jen na estudánkách :-). Např. pramenů mám ve své databázi asi 150 :-)

 

Stejně jako ty pevnosti - taky jich pár mám vyfocených. Takže klidně se ozvi, jestli bys měl o nějaké zájem...

Kdyz ty Prameny si o to koledovali. Zvlast kdyz nedaleko meho bydliste jedna prodejna jeste stale Pramene je :P

 

Klidne muzem neco spachat, uz vim jak na to :)  Prameny,Pevnosti i Stromy jsou hezka temata. No sice nevim jak budou vypadat fotky v ty obr velikosti (zejmena u stromu) a jak moc budou rvat Zlinaci, ze u nich neni zadny puzzlik z pevnostniho puzzle (stejne jako budu rvat ja jako Prazak u Olsakovych soch).


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama