Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Technický problém - soubor.exe


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
27 odpovědí na toto téma

#1 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 7:43

Ahoj, momentalne pracuju na jedne kesi a soucasti teto mysterky je hadanka, ktera je formou klasicke aplikace (.exe), problem je ze jsem zjistil, ze cache, ktere vyžadují dodatecnou registraci na webových stránkách, instalace programu nebo stahování souboru nejsou publikovatelné. Ja jsem pro ulozeni teto aplikace, pouzil nove vytvorene stranky u poskytovatele webnode, ale aplikace se na stranky nijak neda nahrat, ukazuje se jen odkaz ke stazeni. Nevite, prosim, nekdo kde bych mohl aplikaci nahrat, tak aby byla spustitelna primo z webu bez nutnosti neco stahovat? diky moc za odpovedi & lovu zdar! HANSMATT B)
  • 0

#2 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 7:48

exe z webu nikdy nespustíš, vždy ho musíš stáhnout a pustit lokálně. zaplať pánbůh za to, to by si jinak trojani pošmákli :)
  • 0

#3 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 8:03

Proč to komplikuješ exe souborem? Spouštění pro mě neznámé aplikace z neznámého zdroje si jistě odpustím.
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#4 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 8:17

rr napsal/a:
Proč to komplikuješ exe souborem? Spouštění pro mě neznámé aplikace z neznámého zdroje si jistě odpustím.


Kdybys radsi napsal neco uzitecnyho, bambulo, pokud nemas co rict, tak radsi nic nerikej :D
  • 0

#5 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 8:18

Jak se da vytvorit nejaka aplikace co se rozjede ve webu s C# kodem?, ja umim delat jenom exace (.exe)
  • 0

#6 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 8:19

A umí ten exe soubor něco speciálního? Já jsem toho názoru, že dneska se dá jako klasická internetová stránka přeprogramovat cokoliv, ať už v PHP nebo ve flashi B).
  • 0

#7 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 8:25

HANSMAT: s tim bambulou opatrne. Me spis jako bambula prijde ten, co chce, aby si lide pousteli na svem PC cizi exac. Tiskar94: no jasne, nainstaluje backdoor a aktivuje keyloger.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#8 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 8:27

HANSMATT napsal/a:

rr napsal/a:
Proč to komplikuješ exe souborem? Spouštění pro mě neznámé aplikace z neznámého zdroje si jistě odpustím.


Kdybys radsi napsal neco uzitecnyho, bambulo, pokud nemas co rict, tak radsi nic nerikej :D


To bylo řečeno nadmíru užitečně ! Že je zákaz tových listingů to je zcela oprávněné. Nejen proto, že je to velmi nebezpečné, ale i proto, že je to potencionálně schopna spustit jen část kačerů.
A pokud myslíš, že by to mělo být spouštěné přímo na web serveru, tak to se samozřejmě dá (pokud ten server docela náhodou jede pod Windows), ale obávám se, že normální poskytovatel ti to v žádném případě nedovolí. Opět z bezpečnostních důvodů.
A pokud bys neposlechl dobře míněné rady, tak se dopředu zeptej reviewera na jeho názor...
  • 0

#9 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 9:31

HANSMATT napsal/a:
Jak se da vytvorit nejaka aplikace co se rozjede ve webu s C# kodem?, ja umim delat jenom exace (.exe)

pokud už umíš v c#, tak by neměl být problém v tom udělat aplikaci na web (v dospelym visual studiu nebo visual web developer express zdarma, návodů na netu je mraky, hledej základy asp.net) a aspone pro to nabízí free hosting.
  • 0

#10 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 9:36

exe soubor je velmi nevhodná technologine pro distribuci hádanek. Použij nějakou jinou technologii. Já osobně mám nejradši takové technologie, kde lze použít tiskárnu, úlohu vytisknout, uvařit si čaj, zatopit si v krbu, úlohu vyluštit a v létě, až bude teplo dojít pro krabičku. :-)
  • 0

#11 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 9:57

Bambula je spíš ten, kdo ostatní navádí, aby spouštěli neznámé exe. A jinak by taková keš stejně byla jasný kandidát na NA log.
  • 0

#12 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 10:06

Tem nekolika slusnym kacerum co mi dokazali poradit mnohokrat dekuji,

A nekolik ostatnich aspon pekelne pobavilo, to se takhle po ranu taky hodi
  • 0

#13 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 10:18

HANSMATT napsal/a:
Tem nekolika slusnym kacerum co mi dokazali poradit mnohokrat dekuji,
...

no...slušně tu v diskusi reagovali všichni kačeři, kromě jednoho poloanonyma, co nemá ani vyplněný odkaz na profil gc.com, a chová se k ostatním dost arogantně.
Nevadí, budu si pamatovat, komu nemá cenu radit příště.
  • 0

#14 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 10:20

No nevim, jedinej neslusnej s bambulou si tady byl ty. Jinak jak rekl dr.vota, kandidat na NA (pokud to vubec proleze pres REV).
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#15 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 10:39

HANSMATT napsal/a:
Tem nekolika slusnym kacerum co mi dokazali poradit mnohokrat dekuji,

neni zač, rádo se stalo.
  • 0

#16 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 19:20

Jeste jedna otazka: Jde Windows Form Aplication nejak dat do jiz vyse zmineneho asp.netu? Zatim jsem si s timto oriskem neporadil
  • 0

#17 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 20:57

čauves... tady je keš, kde je využita dobrá technologie.... určitě klikni na odkaz v logu GC2JAJ2 K bambulovi se vyjadřovat nebudu, spíš jen toto bych si nedovolil s tvojí zkušeností. S474Ne máš to vubec zapotřebí.... na toto reagovat? :):P
  • 0

#18 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 23:29

Tak to je paráda. Ale je to flash, webová technologie. A na externí stránce, mimo listing. Exe bych nikoho stahovat a spouštět nenutil. Spousta věcí se dá na stránkách udělat i javaskriptem, který je taky běžně na webu používán, ale ne přímo ze stránek s listingem, GS by ho zřejmě nespustil. Nezkoušel to někdo? Myslím, že to nejde.
  • 0

#19 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 23:39

HANSMATT napsal/a:

rr napsal/a:
Proč to komplikuješ exe souborem? Spouštění pro mě neznámé aplikace z neznámého zdroje si jistě odpustím.


Kdybys radsi napsal neco uzitecnyho, bambulo, pokud nemas co rict, tak radsi nic nerikej :D

Bambulo, rr má recht.

//

dr.vota napsal/a:
A jinak by taková keš stejně byla jasný kandidát na NA log.

Chceš GC kódy keší, kde k vyluštění potřebuješ pustit cizí EXE, aby ses trošku vyřádil?
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#20 Velky Praktik

Velky Praktik

    Velký Praktik

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2011 - 10:01

honny napsal/a:
Bambulo, rr má recht.


Ja vim, ze ma pravdu, ale myslel jsem ze toto vlakno se jmenuje PORADNA a je urcena k reseni problemu. Ted vim ze jsem to trochu prehnal a pisateli se omlouvam.

Kdyz ted vidim ze toto vlakno nekteri zakomplexovani uzivatele (ze jo S7T7N :D) pouzivaji vyhradne k placani nesmyslu misto aby se snazili pomoct. Nevim ale me slovo PORADNA pripada srozumitelne dost?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama