Přejít na obsah


Fotka

Dakota 20 - smazání cachí


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
4 odpovědí na toto téma

#1 elvici

elvici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 21:25

Chtěl bych poprosit o radu, jakým způsobem smazat v D20 nahrané cache ve složce "Hledání pokladů". Jsem nešťastný z toho, že na to nemohu sám přijít. Moc děkuji. A pokud by někdo poradil, za pomoci jakého programu natáhnout do navigace celý obsah stránky , tj. listing, hint i poslední logy, nejlépe program v češtině, byl bych moc rád. Děkuji všem a nezlobte se, že jsem trochu GPS - lama . . .
  • 0

#2 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 21:29

Vymazani: v GPS v adresari \Garmi\GPX vymaz vsschny soubory. Program: pokud opravdu trvas na te cestine, pak se obavam, ze jedinym programem pro tebe je GeoGet. To "obavam" ber s rezervou - dle meho je to nejlepsi program pro PC. Ale protoze toho umi opravdu hodne, budes muset do jeho taju chvili pronikat. Na druhou stranu si myslim, ze je opravdu univerzalni a ovladani ma logicke.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#3 elvici

elvici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 21:59

Díky za bleskovou odpověď, nepotřebné cache smazány ( jen mě zarazilo, že to neumí sama navigace, ale že se musí použít PC ). Program GeoGet už jsem nainstaloval, ale zatím v něm hodně tápu, budu si jej muset dobře nastudovat. Ještě jednou - DÍK !
  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 22:02

Smazání: Připoj ji k PC a až se ti objeví v systému jako externí disk (nebo 2 disky, pokud v ní máš paměťovou kartu), tak ze složky Garmin/GPX smaž ty gpx soubory, cos do ní nahrál. Odpoj od PC a zapni a už tam mít ty keše nebudeš. A nebo další metoda na řešení podobných problémů - zkus hledat v této diskusi. Řešilo se to tady už mnohokrát. Opačný problém - jak nahrát keše do navigace - se tu řeší dnes už alespoň ve dvou vláknech. A zase byl někdo rychlejší....
  • 0

#5 elvici

elvici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2011 - 22:08

Díky za odpovědi, uzamykám.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama