Přejít na obsah


Fotka

Garmin Nüvi 1300 a GC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 12:18

Do složky GPX jsem uložil gpx soubor s keškou v domnění, že to přístroj nějakým způsobem přechroustá a alespoň na mapě zobrazí bod. Umí tedy vůbec zobrazit kešku na mapě? Zkoušel jsem i mód Chodec, ale ani tak nikde nic. V nějakém starším vlákně jsem četl, že jiné modely Nüvi zobrazí alespoň černou tečku na mapě... Neví někdo, jak je to přímo u tohoto modelu? Faktem je, že jsem o tom v menu (a ani v manuálu) nenašel žádnou zmínku, takže bych se nedivil, kdyby to prostě navigace neuměla. A vůbec... má někdo zkušenosti s využitím Nüvi 1300 při keškování? Díky předem za podnětné ohlasy ;-)
  • 0

#2 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 12:57

Ahoj, ja zkousel Nuvi 350 - normalne jsem si z Geogetu (nebo i skrysotlace) vyexportoval GPX a ten jsme si nahral do zarizeni. Mozna zkus otevrit to GPX v Mapsource a pak dej Odeslat do zarizeni. Me to v mape normalne zobrazuje "poklady" a vidim tak, kolem kterych jedu v aute - no a pak staci jen vystoupit :) Na podrobne loveni jsme to take zkouseli, ale neni to uplne ono :) Ale da se ...
  • 0
Vložený obrázek

#3 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 13:28

já mám do auta nüvi 1200 tam to taky funguje, a to i přímo z listingu "Odeslat do zařízení" i přes GPX soubor. Jen se jich tam nesmí narvat moc. To pak ani nenabootuje do navigace a dá se jen připojit jako disk. Když jde člověk na jednu kešku denně jako celodenní výlet, tak to bohatě stačí. Nástroj pro kombajnéry to ale není. V nejhorším by to tam mělo jít naklikat ručně jako vlastní bod: "Kam vést?|Souřadnice"
  • 0

#4 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 13:40

A zobrazí se i listing?
  • 0

#5 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 13:43

Ja prvnich 1400 kesi hledal s Nuvi 750 a dal jsem i treba GC16965. Je taky fakt ze jsem ji tim oddelal, protoze po roce vydrz max 20minut a pripojenim pres zalozni zdroj do USB jsem ten USB port uplne zlikvidoval. Moznosti jak dostat GPX do Nuvi jsem zjitil dve. Bud GPX otevrit v Mapsource, vytvorit trasu a pak "odeslat do zarizeni". coz uz ted nejde (KO USB ). Funguje jeste nahrat GPX v Geogetu a vyexportovat jako SimplePOI a to pak nahrat na kartu ... PS: Listingy to samozrejme neumi
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama