Přejít na obsah


Fotka

Geocaching live


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Pinnoccio

Pinnoccio

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 18:53

Ahoj, používáte někdo na Androidu aplikaci Geocaching live? Já ji měl bezplatně na Nokii se Symbianem, ale na Android už to chtěl za 200,- tak chci vědět, jestli to má smysl, díky moc
  • 0

#2 homor

homor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 19:02

Aplikace primo od Groundspeaku me nejak nenadchla.. Nicmene pouzivam Neongeo, ktery stoji kolem 70 korun a to je proste parada ;) To ti muzu doporucit.
  • 0

#3 ArgiCZ

ArgiCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 23:43

ja ti doporucim cachebox, je to zatim to nejlepsi, co jsem vyzkousel.
  • 0

#4 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 7:38

A cachebox je i pro android??? Nasel jsem to pouze na WM. Jinak aplikaci od GC.com pouzivam, neni to nic svetoborneho, ale musim rict, ze funguje spolehlive. Zatim me poslouzil k tomu co jsem potreboval, jinak jedu na Oregonu a androidni foun vyuziju jen obcas, kdyz potrebuji treba ztahnout kese v okoli kde jsem, nebo juknouk do logu na nejake kesi a tak pod.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#5 ArgiCZ

ArgiCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 9:05

jj, je i pro Android, jukni sem:
http://team-cachebox...ndroid_Home.php
  • 0

#6 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 9:33

Pinnoccio napsal/a:
Ahoj, používáte někdo na Androidu aplikaci Geocaching live? Já ji měl bezplatně na Nokii se Symbianem, ale na Android už to chtěl za 200,- tak chci vědět, jestli to má smysl, díky moc


Pokad tim myslis ofic. aplikaci GS, tak ano, mam ji.
Je podstatne lepsejsi nez verze pro iPhone (tu mam taky) ... Nakonec, nevim jaky je aktualni stav ostatnich aplikaci, ktere maji pristup k API, ale uz bych nemenil.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#7 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 9:56

ArgiCZ: no jo, vidis, tak to je super, hned to vyzkousim :-) ja totiz nasel tohle: http://www.getcacheb...et/en/main.html a tam je prave jen pro WM. Diky ;)
Jinak ted jak jsem hledal jeste najake programky pro android, tak jsem narazil na toto: https://market.andro...3JnLnBxdWVyeSJd Mam vyzkouseno a chodi to pekne, to se muze take hodit (Premium member only).

  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#8 humpolik

humpolik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 13:50

Mám originální aplikaci, tu moc nepoužívám. Jako jeden z prvních jsem si koupil Neongeo (ještě tenkrát za více jak 200,- Kč), tu také moc nepoužívám. Momentálně jsem celkem spokojený s CacheSense (https://market.andro...chesense&c=apps). Po dvaceti minutách vyzkoušení dema jsem si ji koupil a zatím mi vyhovuje nejvíc. Pravda ovládání je oproti předchozím trošku složitější (víc možností nastavení), ale zato toho umí z jmenovaných aplikací nejvíc. Poslal jsem jim pár uživatelských tipů, tak jsem zvědavý jestli budou reagovat stejně rychle jako tvůrci Neongeo.
Shrnutí: Všechny tyto tři aplikace bez problémů plní svou funkci. Ve všech je možné také importovat vlastní .gpx (používám generované Gsakem), ale import databáze s 800 keškama trvá více jak 5 minut. Offline GeOrg to zvládne za minutu a půl. Doporučuji vyzkoušet demo CacheSense.
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2012 - 15:05

humpolik napsal/a:
Doporučuji vyzkoušet demo CacheSense.

Bohužel se mi nedaří autorizovat se pro API :( ale vypadá to dobře.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama