Přejít na obsah


Fotka

Přístup na výpis cache z mobilu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 10:35

Připravuju se na výpravu na chatu u Trhové Kamenice a tak řeším, jak si sebou vzít co nejvíce údajů o pokladech v okolí.
Když zkusím WAP na rtc.ca, tak se mi vrací listing cache, ale k souřadnicím se dostanu až po přihlášení :-(
Moc by mi to nevadilo, mám je v GPS, ale jak se dá získat kompletní výpis?

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 10:39

Když zkusím WAP na rtc.ca, tak se mi vrací listing cache, ale k souřadnicím se dostanu až po přihlášení :-(
... jak se dá získat kompletní výpis?

Jednoduše - přihlásit se přes WAP. Aspoň mne to naposled fungovalo. Jak přihlášení přímo na wap.gc.com, tak na rtr.ca
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 11:21

Je tomu tak. Mám v mobilu nainstalovanou Operu - GC.CZ a COM plně funkční. Zjednodušená verze CZ pro WAP ale nechodí. Opravdu je nutno se přihlásit na WAP ke svému provozovateli sítě (bohužel i za větší peníz) pak to chodí i mně bez problémů. (Eurotel, Siemens C75). Používám to pravidelně, nezklamalo to!
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 11:36

Je tomu tak. Mám v mobilu nainstalovanou Operu - GC.CZ a COM plně funkční. Zjednodušená verze CZ pro WAP ale nechodí. Opravdu je nutno se přihlásit na WAP ke svému provozovateli sítě (bohužel i za větší peníz) pak to chodí i mně bez problémů. (Eurotel, Siemens C75). Používám to pravidelně, nezklamalo to!


Ja to myslel trochu jinak. přihlášením jsem myslel zalogovaní se svým nickem a heslem z gc.com. Což mi funguje. Jinak používám na Siemens SK65 a Samsung D600E teké Operu Mini (en) a připojovací profil "internet", takže za cca 0.06Kč/kB. Ověřeno u Vodafone a u Eurotel. Připojovací profil "WAP" je vynucen pouze v případě použití integrovaného wap browseru v mobilu (zož je pěkná sprostota).
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 12:07

Je tomu tak. Mám v mobilu nainstalovanou Operu - GC.CZ a COM plně funkční. Zjednodušená verze CZ pro WAP ale nechodí. Opravdu je nutno se přihlásit na WAP ke svému provozovateli sítě (bohužel i za větší peníz) pak to chodí i mně bez problémů. (Eurotel, Siemens C75). Používám to pravidelně, nezklamalo to!

Hm, nevim, jestli moje Nokia 6230 bude na tohle dostatecne inteligentní :-(

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 12:25

Hm, nevim, jestli moje Nokia 6230 bude na tohle dostatecne inteligentní :-(

Opera Mini funguje skoro na všech telefonech, co mají javu. Takže i na této nokii...
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:12

Opera Mini funguje skoro na všech telefonech, co mají javu. Takže i na této nokii...

Předpokládám, že pokud to budu používat trvaleji, tak je dobré pořídit si nějaký datový tarif, je to tak?
Zkusím to večer nainstalovat, nechce se mi stahovat tu aplikaci mobilem, a pak to vyzkouším.

Neumělo by to taky otvírat html soubory z karty v mobilu?

  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 21:25

Opera Mini funguje skoro na všech telefonech, co mají javu. Takže i na této nokii...

Tak už i na mojem :-)
Jen jsem musel použít instalaci stažením z Internetu, skrz BlueTooth se mi to nedařilo nainstalovat :-(

Mimochodem, od koho máš ten 1MB tarif? Euratel O2 nebízí jen 20 MB za 300 Kč k paušálu.

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:18

Předpokládám, že pokud to budu používat trvaleji, tak je dobré pořídit si nějaký datový tarif, je to tak?
Zkusím to večer nainstalovat, nechce se mi stahovat tu aplikaci mobilem, a pak to vyzkouším.

Neumělo by to taky otvírat html soubory z karty v mobilu?

Datový tarif je výhoda. Já mám 1Mb datových přenosů zdarma a obvykle vystačím - 1kb mě pak stojí asi 0,06Kč.HTML soubory to myslím otevírat neumí. A když člověk chce stáhnout obrázek z WWW stránky na disk, tak se k tomu použije WAP prohlížeč mobilu, což se může pěkně prodražit. Ty obrázky pak jsou normálně ve složce s obrázky...
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 14:34

Tak už i na mojem :-)
Jen jsem musel použít instalaci stažením z Internetu, skrz BlueTooth se mi to nedařilo nainstalovat :-(

Mimochodem, od koho máš ten 1MB tarif? Euratel O2 nebízí jen 20 MB za 300 Kč k paušálu.

On to není tarif, ale za nějaké nasbírané body jsem si na rok vzal 1Mb datových přenosů zdarma (u T-Mobile).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama